Eski İl Başkanı Karakaya yeniden siyaset saflarında

Ana Sayfa » Foto Galeri » Eski İl Başkanı Karakaya yeniden siyaset saflarında
Paylaş
Tarih : 05 Kasım 2013 - 12:06

Eski İl Başkanı Karakaya yeniden siyaset saflarında

Adalet ve Kalkınma Partisi’nin geçmiş dönem il başkanı Osman Karakaya, İl Genel Meclisi aday adaylığı için partisine müracaatta bulundu.

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) eski İl Başkanı Osman Karakaya, İl Genel Meclisi Aday Adaylığı için başvuruda bulundu.
Osman Karakaya’ının, Ak Parti İl Başkanlığına yaptığı İl Genel Meclisi Aday Adaylığı müracaatında, İl Yönetimi, İlçe Yönetimi, Gençlik Kolları, Belediye Başkan Aday Adayı Mehmet Fatih Çınar’da hazır bulundular.

Basın toplantısında açıklama yapan AK Parti İl Başkanı İbrahiM Ekici, Osman Karakaya ile sürekli birlikte çalıştıklarını belirterek, “Eski İl Başkanımız Osman Karakaya ile tekrar bir araya geldik. Zaten hiç ayrılığımız olmadı. Osman Karakaya’nın İl Genel Meclisi Aday Adaylığı için müracaat yapacağım dediği an ben sevindim. Kendisi ve Burdur için inşallah hayırlı olur” dedi. Hicri yılbaşını kutlayarak sözlerine başlayan Osman Karakaya, “2006 yılından 2007 yılına kadar Ak Parti İl Yönetiminde Seçim işleri Başkanı olarak görev yaptım. 2007 Başkanımızın milletvekili aday adaylığı müracaatında ayrılması sebebiyle, o zamanın Teşkilat Başkanı Hayati Yazıcı ve Başbakanımızın takdirleri ile İl Başkanlığına atandım. Uzun bir dönem il Başkanlığı yaptım ve 2012 yılına kadar bu görevimi sürdürdüm. Meclis Üyelerinin, halkla bir köprü olduğunu biliyorum. Belediye sınarları dışarısında kalan, bütün yerlerde ne gibi sıkıntılar var. çözümleri için neler yapılması lazım. Bunların hepsini il Başkanlığı sürecinde 182 köy, 19 belde ve 11 ilçemizin hepsini defalarca gezerek arkadaşlarımızla beraber gördük. Bir mühendis, bir esnaf ve eski bir teşkilat mensubu olarak, siyasi birikim ve tecrübenin ilimizin yapılanmasında katkıda bulunması amacıyla İl Genel Meclisi Aday Adaylığımı açıklıyorum” dedi.

Karakaya, babasının sağlık sorunları nedeniyle 5 yıldır sürdürdüğü Başkanlık görevinden istifa etmişti. Burdur’da esnaflık yapan Karakaya iki dönem AK Parti İl Başkanlığı görevini yürüttü.

 

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

AK VEKİLLERDEN BEDELLİ ASKERLİĞİN BURDUR’DA YAPILMASI GİRİŞİMİ

AK Parti Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik, Yasin Uğur ve AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi Bedelli Askerliğin Burdur İlinde yapılması

DOĞALGAZ ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

DOĞALGAZ ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR Bucak’ta doğalgaz çalışmaları, Çamlıca Mahallesi ve Alaattin Mahallesinde aralıksız olarak devam ediyor.

GELENEK DEĞİŞMEDİ: AK PARTİ 2 – CHP 1

GELENEK DEĞİŞMEDİ: AK PARTİ 2 – CHP 1 Türkiye, Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel Seçimi için 24 Haziran Pazar günü sandık başına

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI