MKYK ÜYESİ ABDURRAHMAN SARI, HÜKÜMETİN UYGULMLARINI ELEŞTİRDİ

Ana Sayfa » Siyaset » MKYK ÜYESİ ABDURRAHMAN SARI, HÜKÜMETİN UYGULMLARINI ELEŞTİRDİ
Paylaş
Tarih : 28 Ekim 2015 - 14:49

MKYK ÜYESİ ABDURRAHMAN SARI, HÜKÜMETİN UYGULMLARINI ELEŞTİRDİ
MKYK Üyesi Abdurrahman SARI, 1 Kasım seçikleri ile ilgili bir basın açıklaması yayımladı. Açıklamasında, hükümeti eleştiren MKYK Üyesi Sarı, “13 yıllık iktidarları boyunca bu memlekette faiz meşru hale geldi. Biz devletin spor toto oynatmasını eleştirirken bu iktidar döneminde yeni kumar yöntemleri uygulamaya konuldu. Binlerce yıllık kültürlerimiz yok olmakla karşı karşıya kaldı.” ifadelerini kullandı. 1 Kasım 2015 seçimlerinin milletimize ve İslam alemine hayırlar getirmesini temenni eden Sarı, “Milletimizin vicdan terazisinde BBP’ye yeri varsa oylarını vermek suretiyle saflarını belirlesinler istiyoruz. Bu seçimde de BBP’ye oy vermelerini istiyoruz.”dedi.
“Ne yaptıysak millet için yaptık, ne yaptıysak inanarak yaptık”
MKYK Üyesi Abdurrahman SARI’nın açıklaması şöyle: “Büyük Birlik Partisi kurulduğu günden bu yana devlet kasasından seçim yardımı veya başka bir adla 25 kuruş para almadan siyaset yapmaya devam ediyor. Bu güne kadar iktidarların doğru icraatlarına doğru, yanlışlarına da yanlış diyebilmiş bir partinin mensuplarıyız. Buyük Birlik Partisi, bugüne kadar ortaya koyduğu siyasi söylemlerde hiç yanılmamıştır. Ne yaptıysak millet için yaptık, ne yaptıysak inanarak yaptık ve bunları yaparken asla oy hesabı yapmadık.
“Bugün Türkiye kapitalist bir yönetimle yönetiliyor diyebiliriz”
Bugün 28 Şubat sürecini millete şikayet edip oy devşirenler o süreçte askeri vesayete boynunu büküp düğme ilikleyenlerdir. 13 yıllık iktidarları boyunca bu memlekette faiz meşru hale geldi. Biz devletin spor toto oynatmasını eleştirirken bu iktidar döneminde yeni kumar yöntemleri uygulamaya konuldu. Binlerce yıllık kültürlerimiz yok olmakla karşı karşıya kaldı.
Bugün Türkiye kapitalist bir yönetimle yönetiliyor diyebiliriz. Milletimize sormak istiyorum, eşek etini yemeyen bu millete domuz etini kasaplık et yapan kanunu CHP yapsa idi milletimiz aynı sessizliği gösterebilirmiydi.
“PKK’ya adeta can simidi atıldı”
Zinayı bir başka parti serbest bıraka sessiz kalabilir miydik? Bakara suresini makara, takara, tukara diyen hükümetin bakanıdır. Habur’da vatan hainleri PKK paçavralarıyla karşılandı. Kurulan özel seyyar mahkemelerde bu teröristler aklandı. PKK ele başıı barış elçisi olarak adlandırıldı.  Topraklarımızdan terör örgütlerine koridor açılıp bölücü paçavralar asılı halde başka teröristlere silah yardımı geçirildi. Diyarbakır-Bingöl karayolu 24 gün boyunca PKK tarafından kapatılıp yol kontrolu yapıldı. Diyarbakır meydanında bölücü başı canlı yayınla dev ekranlarda halka hitap etti. Özel kanun çıkarılarak bir gecede 6500 KCK’lı terörist serbest bırakıldı. PKK’nın bittiği bir dönemde çözüm süreci başlatıldı. PKK’ya adeta can simidi atıldı. Bu sürece net bir şekilde karşı çıkan BBP, kan akmasını istemek iftirası ile suçlandı. Çözüm süreci başladığı anda Doğu ve Güneydoğu’da PKK’lıların biz devlet ile anlaştık, Öcalan serbest bırakılacak. Öcalan önderliğinde bağımsız bir devlet kurulacak. PKK’ya katılanlar, yeni devletin subayları, polisleri olacak aldatmacasıyla binlerce Kürk genci kandırıldı, dağa götürüldü. Hükümetin bu insanların dağlarda domates yetiştirmeye gittiklerini sandı. Kendileri ile ilgili bir yolsuzluk ortaya çıktığında binlerce emniyet mensubu hakim ve savcıların yerlerini değiştirirken ömrünü bu millete adamış Muhsin Yazıcıoğlu cinayetine sessiz kalmayla yetinmeyip olayın aydınlatılması için gayret gösteren hakim ve savcıların tenzili rütbe ile yerleri değiştirilmiştir.
“Biz milletimizden bu seçimde de BBP’ye oy vermelerini istiyoruz”
Biz milletimizden bu seçimde de BBP’ye oy vermelerini istiyoruz. Oy verelim ama kazanamazsınız diyenlere bir çift sözümüz var: biz girdiğimiz bütün seçimlerde kaybetmeyle kazandık. Bize oy veremeyenler seçimlerinde kaybettiler. Şehit liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu ne demişti: Biz seferle yükümlüyüz. Seçimlerde kazanma yükümlülüğümüz yoktur. Zaferi verecek olan Cenab-ı Allah’tır.
Aynı duygu ve düşüncelerle, aynı çizgide siyasi hayatımıza devam ediyoruz. Iktidarın bu uygulamalarını tasvip edenler, normal görenler, bizim yalan söylediğimizi düşünenler iktidara oy verebilirler.
Milletimizin vicdan terazisinde BBP’ye yeri varsa oylarını vermek suretiyle saflarını belirlesinler istiyoruz. 1 Kasım 2015 seçimlerinin milletimize ve İslam alemine hayırlar getirmesini temenni eder selam ve saygılarımı sunarım.”

ABDURRAHMAN SARI GAZETE REKLAMI İÇİN

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

ŞEHİDİMİZ VAR BUCAK!!!

ŞEHİDİMİZ VAR BUCAK!!! Çebiş Köyünden Uzman Çavuş Muhittin Talha ÇALIŞKAN, Afrin’de şehit düştü. Şehidimize Allah’tan rahmet diliyoruz.

Milletvekili PETEK’den Müjde: “Bucak Pilot Bölge Seçildi”

Milletvekili PETEK’den Müjde: “Bucak Pilot Bölge Seçildi” AK Parti Burdur Milletvekili, Adalet Komisyonu Üyesi, 15 Temmuz Darbe Araştırma

DAHA YEŞİL BİR BUCAK İÇİN ÜCRETSİZ FİDAN DAĞITILDI

DAHA YEŞİL BİR BUCAK İÇİN ÜCRETSİZ FİDAN DAĞITILDI Bucak Orman İşletme Müdürlüğü tarafından daha yeşil bir Türkiye için 21 Mart Dünya

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI