ALPARSLAN DURSUN; “EVİMLE, BARKIMLA İÇİNİZDEN BİRİYİM BEN SİZİN EVLADINIZIM SÖZÜMÜN HER DAİM ARKASINDAYIM”

Ana Sayfa » Siyaset » ALPARSLAN DURSUN; “EVİMLE, BARKIMLA İÇİNİZDEN BİRİYİM BEN SİZİN EVLADINIZIM SÖZÜMÜN HER DAİM ARKASINDAYIM”
Paylaş
Tarih : 30 Ekim 2015 - 13:15

ALPARSLAN DURSUN; “EVİMLE, BARKIMLA İÇİNİZDEN BİRİYİM BEN SİZİN EVLADINIZIM SÖZÜMÜN HER DAİM ARKASINDAYIM”
MHP Burdur Milletvekilliği 1. Sıra adayı ve 25. Dönem Milletvekili Av. Alparslan DURSUN, Bucak Seçim İletişim Merkezinde, yaptığı konuşmada, “Evimle, Barkımla, atamla ceddimle hatta aile kabristanlığımla, yerimle, yurdumla İçinizden Biriyim.”dedi.

Yoğun bir kalabalığın gözlendiği salonda, Mahalle Muhtarları ve diğer bazı siyasi parti temsilcileri katıldı.  Milletvekili Dursun yaptığı konuşmasında, 7 Haziran seçimlerinde Milletvekili seçilmesinin ardından Bucak Cumhuriyet Meydanında yaptığı konuşmasını hatırlatarak;
“7 Haziran Akşamı Sizlerin Teveccühü İle Kazanmış Olduğumuz Milletvekilliği Teşekkür Konuşmamda Hiçbir Parti Ayrımı Gözetmeksizin Ankara’da Açık bir Kapınız Olacağını Belirtmiştim. Nitekim Geçtiğimiz bu kısa 4 Aylık süreç boyunca Milletvekili olarak yapmış olduğum çalışmalarımda hepinizin açıkça bildiği gibi Sözümüz doğrultusunda Hiçbir Parti Ayrımı Gözetmeksizin Siz değerli hemşehrilerime yardımcı olmaya çalıştım. Bugün burada bu sözümün her daim arkasında olduğumu bir kez daha yeniliyor ve diyorum ki; 1 Kasım Seçimleri sonucunda siz değerli hemşehrilerimin desteği ve teveccühü ile seçilir ve tekrar Meclise Gidersem kim olduğu veya siyasi görüşünün ne olduğuna dahi bakmadan ihtiyacı olan tüm   hemşehrilerimin yanında olacağım ve sizlerin Ankara’da her zaman  açık bir kapınız olacaktır.”dedi.
Yoğun alkış ve “Hayırlı vekil Halkın vekili, Hizmete devam Bucak Seninle, sen bizim evladımızsın…” sloganlarıyla sık sık sözü kesilen Milletvekili Dursun; teşekkür ederek, “Evet, Evimle, Barkımla, atamla ceddimle hatta aile kabristanlığımla, yerimle, yurdumla İçinizden Biriyim.. Evet Ben Sizlerin Evladınızım. Allah’a binlerce kez şükürler olsun bugüne kadar bir yanlışımız ve eleştirebilecekleri bir kişiliğimiz olmadığı için sırf seçimi kazanmak adına sürekli çeşitli algı operasyonu ürünü sözlerle meydanlarda bizlerle uğraşan birileri gibi, seçilinceye kadar değil her daim Bucak’ın Evladıyım, Burdur halkının milletvekiliyim ve hizmetindeyim. Ağababalarının, patronlarının belli kişilerin değil tüm Hemşehrilerimin adamıyım ve hizmetindeyim.
Sanırım sizlerde takdir edersiniz ki kısada olsa Milletvekili olarak geçirdiğim bu 4 aylık süreçte Allah’a şükür bunu hepimiz açıkça gördük. Ben seçildim tamam artık diyerek buradan ayrılmadım rahatsız edilmemek için kimseyle filan köprüleri atmadım.
Seçimlerin hemen ardından teşkilat üyelerimizle birlikte il, ilçe belde, köy demeden teşekkür ziyaretlerimizi gerçekleştirdik öneri ve sorunlarınızı birde Milletvekili olarak not ettik, muhalefetiz bunları yapamayız demeden, kişisel ilişkilerimiz ve var gücümüzle gayret ettik, uğraştık dertlerinize derman olmaya çalıştık. Ramazan ayında sofralarınıza konuk olduk, dualarınıza katıldık, dertlerinizle dertlendik, sevinçlerinizle mutlu olduk, düğününüzde, cenazenizde yanınızda olabilmek için gayret gösterdik evet dediğiniz gibi Hayırlı Vekil olmak için çaba gösterdik.
İktidarlarının bittiğinin ve saltanatlarının elinden kayıp gittiğinin farkında olup, can havliyle saldırarak, halen iktidar partisi olacaklarmış gibi vaatler verip, seçilse ne yapabilir diyenlere inat, neler yapabileceğimizi herkese gösterdik ve Yüce Allah’ın izniyle siz değerli hemşehrilerimin daha da artan destek ve dualarıyla İktidarımızda, Milletimiz, Bucak’ımız ve tüm Burdurlu hemşehrilerimiz için daha büyük hizmetler yapmak üzere yola koyulduk.
Bugün buradaki yoğun katılımınız, coşkunuz bir Kez daha gösteriyor ki Bucak Evladına tekrar Sahip Çıkmaya Kavli Karar Eylemiş, Hepinizden Allah razı olsun, bu desteğinizi boşa çıkartmamak için yoğun çaba göstereceğim. Dün olduğu gibi her daim tüm sözlerimin arkasında duracağımı tekrar belirtmek istiyor ve sizlere sonsuz şükran ve minnetlerimi sunuyorum. Sağ olun, var olun…” diyerek sözlerini tamamladı.  Duygulandığı gözlenen Milletvekili DURSUN, katılımcılarla tek tek tokalaştı.

alpaslan dursun (1) alpaslan dursun (2) alpaslan dursun (3) alpaslan dursun (4)

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

CİHANGİR İSLAM BUCAK’A GELİYOR

CİHANGİR İSLAM BUCAK’A GELİYOR İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Cihangir İSLAM, Bucak’a geliyor. Saadet Partisi Bucak İlçe Başkanlığı

AK GENÇLİK’TEN ANMA GECESİNE DAVET!

AK GENÇLİK’TEN ANMA GECESİNE DAVET! Ak Parti Bucak Gençlik Kolları seçim çalışmalarının yanında sosyal etkinliklerde de bulunuyor. Ak Gençlik,

FARKINDALIK KONSERİNE TÜM HALKIMIZ DAVETLİ

FARKINDALIK KONSERİNE TÜM HALKIMIZ DAVETLİ Bucak Melekler Engelliler Derneği, 21 Mart Dünya Down Sendromu Günü dolayısıyla bir etkinlik düzenliyor.

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI