ÇİFTÇİLERE İNDİRİMLİ SAĞLIK HİZMETİ

Ana Sayfa » Gündem » ÇİFTÇİLERE İNDİRİMLİ SAĞLIK HİZMETİ
Paylaş
Tarih : 12 Mayıs 2016 - 13:27

ÇİFTÇİLERE İNDİRİMLİ SAĞLIK HİZMETİ

lıder_ımza1

Bucak Ziraat Odası ve Bucak Özel Lider Hastanesi arasında imzalanan protokol ile çiftçiler, indirimli sağlık hizmetinden yararlanacak.
Bucak Ziraat Odası ve Bucak Özel Lider Hastanesi, sağlık protokolü imzaladı. 12 Mayıs 2016 tarihinde Ziraat Odası makamında imzalanan protokol ile çiftçiler Lider Hastanesinin indirimli ve kaliteli sağlık hizmetinden yararlanabilecek. Yapılan anlaşma gereği Ziraat Odası üyeleri ve birinci derece yakınları (Anne, baba, eş, çocuk, kardeş) sadece SGK Katılım payı olan 12 TL’yi ödeyerek muayene ve tahlileri yaptırabilecekler. Aynı zamanda ameliyat ve tıbbi tedavilerde de %30 indirim uygulanacak.
Imza töreni öncesinde bir konuşma yapan Bucak Ziraat Odası Başkanı Muzaffer Özdemir, “Çiftçilerimizi minnetle andığımız bu özel günde onların sağlık harcamalarını göz önünde bulundurarak Bucak Özel Lider hastanesiyle protokol imzalayacağız. Özel Lider Hastanesiyle yaptığımız anlaşma gereğince değerli üyelerimiz ve birinci derece yakınları (Anne, baba, eş, çocuk, kardeş) sadece SGK Katılım payı olan 12 TL yi ödeyerek muayene ve tahlileri yaptırabileceklerdir. Aynı zamanda ameliyat ve tıbbi tedavilerde de %30 indirim uygulanacaktır.
Bütün çiftçilerimize hayırlı olsun.”dedi.
Bucak Özel Lider Hastanesi yetkilisi Semih Çelikkaya da: “Halka hizmet hakka hizmet mantığı ile Şubat 2016 tarihinde Lider Hastanesini devraldık. Başkanımıza bize güvenerek Bucak halkının sağlığını emanet ettiği için teşekkür ediyoruz. 14 Mayıs Dünya Çiftçiler günü olması sebebiyle anlaşmamızı bizzat bugün gerçekleştirdik. Bucak’ta Ziraat Odamızla olduğu gibi Burdur’da da birçok sivil toplum kuruluşları ile anlaşma imzaladık. Herkesin sahiplenmesini istediğimiz hastane olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Hastanemiz halka yönelik olup ekonomik ve kaliteli sağlık hizmetini Bucak halkına sunabilmek adına üstümüze düşen her görevi yapmaya hazırız.
Burdur, Bucak halkı bize güvensin. Biz, il dışında da bir çok hastayı ağırlayan bir hastaneyiz. Anlaşma yaptığımız tüm kurumlarımızla sağlıklı bir Bucak için çalışıyoruz. Bucak Ziraat Odası Başkanı Muzaffer Özdemir ve yönetimine Bucak Lider Hastanesi adına çok teşekkür ediyorum.”dedi.
Konuşmaların ardından imzalar atıldı. Artık Bucaklı çiftçiler de Lider Hastanesinin indirimli ve kaliteli hizmetinden yararlanabilecek.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

“Vatandaşımıza kaliteli hizmet, kaliteli ulaşım bizim en önemli görevlerimizden birisi”

“Vatandaşımıza kaliteli hizmet, kaliteli ulaşım bizim en önemli görevlerimizden birisi” Barbaros Mahallesinde devam eden sıcak asfalt çalışmalarını

GÖLHİSAR İÇİN BÜYÜK ÖNEM ARZ EDEN ÇAMELİ YOLU İHALE TARİHİ BELLİ OLDU

GÖLHİSAR İÇİN BÜYÜK ÖNEM ARZ EDEN ÇAMELİ YOLU İHALE TARİHİ BELLİ OLDU 29 OCAK 2019’DA İHALE GERÇEKLEŞECEK AK Parti Burdur Milletvekilleri

Kaymakam Sezgin’den Öğrencilere Karne Hediyesi

Kaymakam Sezgin’den Öğrencilere Karne Hediyesi Bucak’ta kültür hareketi ile devam ediyor. Bucak Belediyesi tarafından geçen yıl başlatılan

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI