ZÜBEYDE HANIM’IN MİNİKLERİ BÜYÜLEDİ

Ana Sayfa » Eğitim » ZÜBEYDE HANIM’IN MİNİKLERİ BÜYÜLEDİ
Paylaş
Tarih : 18 Mayıs 2016 - 12:44

ZÜBEYDE HANIM’IN MİNİKLERİ BÜYÜLEDİzubeyde_hanım_mınıkları_buyuledı5

Bucak Zübeyde Hanım Anaokulu minikleri anneleri için hazırlamış oldukları ‘Anneler Günü’ programında bütün hünerlerini sergileyerek adete görsel şölen sergilediler. Minikler, annelerine duygulu anlar yaşatarak bol bol alkış aldılar.
Bucak Zübeyde Hanım Anaokulu, Anneler Günü programı düzenledi. Kültür Merkezinde 17 Mayıs Salı günü saat 19:30’da düzenlenen programda minikler yapmış oldukları gösterilerle adeta büyüledi. Programa, Milli Eğitim Şube Müdürleri, öğrenci velileri ve yakınları ile davetliler katıldı.
Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan program, Bucak Zübeyde Hanım Anaokulu Müdürü Nazmiye Öğütçü; “Tarihi uygarlığı, büyük keşifleri, buluşları daha bunlara benzer bütün önemli insanlık olayların başında büyük insanlar gelir. Ancak bu büyük insanları insanlık alemine hediye edenler de Annelerdir. Her daim her dehanın, büyük devlet adamının, büyük bir komutanın, ünlü bir sanatçının, bilimadamının yapısında bir anne sütünün ılık, tatlı payı bir anne şefkatinin, göz nurunun kutsal izleri, anıları vardır. Annenin çocuğu üzerindeki sevgisi, ilgisi, kanat gerişi beşikten mezara kadar sürüp gider. Çocuk 1 aylıkken de 1 yaşında da, 50 yalında da annesinin gözünde hep çocuktur. Ona göre sevilmeye, gözetilmeye muhtaçtır. Anne sözcüğünün kulaklarınızdan hiç eksik olmamasını diler herkesin Anneler Gününü içtenlikle kutlarım. Hepiniz Anneler Günü programımıza hoş geldiniz.”dedi.
Program, her sınıfın ayrı ayrı gösterileriyle devam etti. Minik öğrenciler, yapmış oldukları gösteriler ile büyüklerine taş çıkarttı. Minik yüreklerin Anneleri için hazırlamış olduğu programda, anneler ise gösteriler ve şarkılar karşısında duygulu anlar yaşadı. Her sınıfın gösterileri salondakiler tarafından dakikalarca alkışlandı.
Program sonunda sahneye çıkan özel eğitim sınıfı ise ayakta alkışlandı. Daha sonra tüm minik öğrenciler ve öğretmenler sahneye çıkarak salondakileri selamladılar.
Son olarak Zübeyde Hanım Anaokulu okul Aile Birliği Başkanı Hatice Türker, yaptığı konuşmada; “Böylesine güzel bir etkinlikten dolayı okul müdürümüze, öğretmenlerimize ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Çocuklarımız emin ellerde, gözünüz hiç arkada kalmasın. Zübeyde Hanım Anaokulu artık parmakla gösterilen bir okul haline geldi. Okulumuzun bu hale gelmesinde en büyük etken hiç şüphesiz okul Müdürümüz Nazmiye Öğütçü’tür. Buna bizzat ben de şahidim. Çocuklarımızın eğitim ve güzel vakit geçirmeleri için okulumuzda bir çok yenilikler yapıldı. Hiç şüphesiz çocuklarımız emin ellerde.”dedi ve bütün veliler adına Okul Müdürü Nazmiye Öğütçü’ye çiçek takdim etti.

 

 

 

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

“BURDUR ELEKTRİK ENERJİSİNİ RAHATLATACAK 21 MİLYONLUK PROJE”

VEKİLLERDEN MÜJDE!!!! “BURDUR ELEKTRİK ENERJİSİNİ RAHATLATACAK 21 MİLYONLUK PROJE” AK Parti Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin

TBMM BAŞKANI BİNALİ YILDIRIM BURDUR’A GELİYOR

TBMM BAŞKANI BİNALİ YILDIRIM BURDUR’A GELİYOR Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Binali Yıldırım, 18 Kasım 2018 Pazar Günü Burdur’a

İHALE İLANI

İHALE İLANI BUCAK MİLLİ EMLAK ŞEFLİĞİ, 2886 SAYILI DİK UN 45 İNCİ MADDESİNE GÖRE AÇIK TEKLİF USULÜ İLE SATIŞA ÇIKARILACAK TAŞINMAZLAR  AÇIKLAMALAR: 1-

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI