Basın Spor’dan Başkan Meçikoğlu’na Forma

Ana Sayfa » Gündem » Basın Spor’dan Başkan Meçikoğlu’na Forma
Paylaş
Tarih : 20 Ağustos 2016 - 10:01

Basın Spor’dan Başkan Meçikoğlu’na Forma
Bucak Basın Spor oyuncuları, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret ederek Başkan Hasan Yalçın Meçikoğlu’na forma hediye etti.
Lider İSM tarafından organize edilen Kurumlar Arası Halı Saha Turnuvası’nda, Bucak Basın Spor’a sponsor olan Bucak Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret eden oyuncular, Başkan Hasan Yalçın Meçikoğlu ve Yönetim Kurulu üyelerine desteklerinden dolayı teşekkür etti.
Ziyarette konuşan takım kaptanı Hüseyin Çubuk, bugüne kadar hep turnuvalarda  haberleri, sonuçları ve fotoğrafları  kamuoyuna duyurmak için takip ettiklerini fakat bu sefer basın mensupları olarak kendilerinin de bu turnuva içinde yer alma düşüncesiyle takım kurduklarını söyledi.
Çubuk, konuşmasında “Bucak’ta görev yapan basın mensupları olarak hem birlikteliğimizi ve kaynaşmayı artırmak hem de spor yapmak için turnuvada yerimizi aldık. Bucak Ticaret ve Sanayi Odası’nın da desteğiyle dün oynadığımız ilk maçımızı kazandık. Kazanmak çok önemli değil ama biz bu birliktelikle basın mensuplarının da hep bir arada olmasına, sadece kamera arkasında değil bundan sonra kamera önünde de aktiviteleri müdahil olarak yer almaya çalışacağız. Takımımızın  sponsoru olan ve her zaman desteklerini esirgemeyen başta Başkanımız Hasan Yalçın Meçikoğlu olmak üzere tüm yönetim kuruluna teşekkür ediyoruz” diye konuştu.
Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu da basına her zaman destek vermeye devam ettiklerini hatırlattı. Böyle güzel bir organizasyonda yer alan basın temsilcilerini de ayrıca tebrik ettiğini ifade eden Meçikoğlu, “Bucak TSO olarak basın temsilcilerinin sportif alanda da güzel işlere imza atacağına inanıyoruz. Spor, dostluk ve kardeşlik duygularının daha da geliştiği bir ortamdır. Burada gördüğümüz kadarıyla hem basın mensupları kendi aralarında hem de diğer takım oyuncuları ile de güzel bir ortamda maçlar oynuyorlar. Bu nedenle tebrik ediyorum ve maçlarında başarılar diliyorum” dedi.
Konuşmaların ardından Bucak TSO Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu’na ve yönetim kurulu üyelerine forma hediye edilerek hatıra fotoğrafı çekildi.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

MİNİKLER ARASI MUTLULUK YOLCULUĞU

MİNİKLER ARASI MUTLULUK YOLCULUĞU Bucak Zübeyde Hanım Anaokulu öğrencileri ‘Haydi Sen de Oyna’ E twinning projesi kapsamında oyuncak kumbarası

CİHANGİR İSLAM BUCAK’A GELİYOR

CİHANGİR İSLAM BUCAK’A GELİYOR İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Cihangir İSLAM, Bucak’a geliyor. Saadet Partisi Bucak İlçe Başkanlığı

AK GENÇLİK’TEN ANMA GECESİNE DAVET!

AK GENÇLİK’TEN ANMA GECESİNE DAVET! Ak Parti Bucak Gençlik Kolları seçim çalışmalarının yanında sosyal etkinliklerde de bulunuyor. Ak Gençlik,

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI