Devlet Hastanesi, Taşınıyor

Ana Sayfa » Gündem » Devlet Hastanesi, Taşınıyor
Paylaş
Tarih : 01 Ağustos 2017 - 12:17

Devlet Hastanesi, Taşınıyor
Bucak Devlet Hastanesinin yeni binasına taşınma tarihi belli oldu. Devlet Hastanesi, 12-20 Ağustos tarihlerinde taşınacak.   
Bucak Devlet Hastanesi’nin Yeni Bucak Devlet Hastanesi binasına taşınma tarihi belli oldu. Yapımı tamamlanan Yeni Bucak Devlet Hastanesi’nde incelemelerde bulunan Ak Parti Bucak İlçe Başkanı Av. Adem Şengül, hastanenin 12-20 Ağustos tarihlerinde taşınacağını belirterek, “Bu güzel eserde emeği geçen herkese teşekkür ederiz. İlçemize hayırlı olsun.”dedi.
Ak Parti Bucak İlçe Başkanı Av. Adem Şengül, beraberinde Ak Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik ve İlçe Yönetim Kurulu üyeleri ile yeni Bucak Devlet Hastanesi’ni ziyaret etti.
Yeni hastaneyi gezen heyet, hasta odaları, acil servisi ve diğer poliklinik odalarında incelemelerde bulundu. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Ak Parti Bucak İlçe Başkanı Av. Adem Şengül, hastanenin taşınma sürecine değindi.
Şengül açıklamasında “İnşaatı tamamlanan yeni Bucak Devlet Hastanesi binamızda Milletvekilimiz Bayram Özçelik ve hastane yöneticilerimiz ile birlikte incelemelerde bulunduk. Hastanemiz, 12-20 Ağustos tarihlerinde taşınıyor. Bu güzel eserde emeği geçen herkese teşekkür ederiz. İlçemize hayırlı olsun.” ifadelerini kullandı.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

ŞEHİDİMİZ VAR BUCAK!!!

ŞEHİDİMİZ VAR BUCAK!!! Çebiş Köyünden Uzman Çavuş Muhittin Talha ÇALIŞKAN, Afrin’de şehit düştü. Şehidimize Allah’tan rahmet diliyoruz.

Milletvekili PETEK’den Müjde: “Bucak Pilot Bölge Seçildi”

Milletvekili PETEK’den Müjde: “Bucak Pilot Bölge Seçildi” AK Parti Burdur Milletvekili, Adalet Komisyonu Üyesi, 15 Temmuz Darbe Araştırma

DAHA YEŞİL BİR BUCAK İÇİN ÜCRETSİZ FİDAN DAĞITILDI

DAHA YEŞİL BİR BUCAK İÇİN ÜCRETSİZ FİDAN DAĞITILDI Bucak Orman İşletme Müdürlüğü tarafından daha yeşil bir Türkiye için 21 Mart Dünya

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI