Devlet Hastanesi, Taşınıyor

Ana Sayfa » Gündem » Devlet Hastanesi, Taşınıyor
Paylaş
Tarih : 01 Ağustos 2017 - 12:17

Devlet Hastanesi, Taşınıyor
Bucak Devlet Hastanesinin yeni binasına taşınma tarihi belli oldu. Devlet Hastanesi, 12-20 Ağustos tarihlerinde taşınacak.   
Bucak Devlet Hastanesi’nin Yeni Bucak Devlet Hastanesi binasına taşınma tarihi belli oldu. Yapımı tamamlanan Yeni Bucak Devlet Hastanesi’nde incelemelerde bulunan Ak Parti Bucak İlçe Başkanı Av. Adem Şengül, hastanenin 12-20 Ağustos tarihlerinde taşınacağını belirterek, “Bu güzel eserde emeği geçen herkese teşekkür ederiz. İlçemize hayırlı olsun.”dedi.
Ak Parti Bucak İlçe Başkanı Av. Adem Şengül, beraberinde Ak Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik ve İlçe Yönetim Kurulu üyeleri ile yeni Bucak Devlet Hastanesi’ni ziyaret etti.
Yeni hastaneyi gezen heyet, hasta odaları, acil servisi ve diğer poliklinik odalarında incelemelerde bulundu. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Ak Parti Bucak İlçe Başkanı Av. Adem Şengül, hastanenin taşınma sürecine değindi.
Şengül açıklamasında “İnşaatı tamamlanan yeni Bucak Devlet Hastanesi binamızda Milletvekilimiz Bayram Özçelik ve hastane yöneticilerimiz ile birlikte incelemelerde bulunduk. Hastanemiz, 12-20 Ağustos tarihlerinde taşınıyor. Bu güzel eserde emeği geçen herkese teşekkür ederiz. İlçemize hayırlı olsun.” ifadelerini kullandı.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

BAŞKAN SEZGİN, MUHTARLARI DİNLEDİ

BAŞKAN SEZGİN, MUHTARLARI DİNLEDİ Muhtarlar Günü dolayısıyla Bucak Belediye Başkanı Yalçın Sezgin, muhtarlarla Belediye Meclis Salonunda bir

BUTSO ve Ticaret Borsası’nın Yardımları Okul Müdürlerine Teslim Edildi

BUTSO ve Ticaret Borsası’nın Yardımları Okul Müdürlerine Teslim Edildi Ticaret ve Sanayi Odası ve Ticaret Borsası tarafından 2017 – 2018

DAĞDA SİMİT SATILIR MI?

DAĞDA SİMİT SATILIR MI?  Doğduğum andan, orta okulu bitirdiğim 1973 yılına kadar davar çobanlığı yaptım. İlçemiz Bucak’ın hemen

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI