İBRAHİM SATILMIŞ BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCILIĞI GÖREVİNDEN ALINDI

Ana Sayfa » Gündem » İBRAHİM SATILMIŞ BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCILIĞI GÖREVİNDEN ALINDI
Paylaş
Tarih : 01 Ağustos 2017 - 12:50

İBRAHİM SATILMIŞ BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCILIĞI GÖREVİNDEN ALINDI
Belediye Başkan Yardımcılığı görevine son verilen Belediye Meclis Üyesi İbrahim Satılmış, Belediye Meclis Üyeliği Görevinin devam ettiğini belirterek; “2019 Seçimlerine kadar Belediye Meclis Üyesi olarak Partime siz Bucak’lı hemşerilerime hizmet etmeye devam edeceğim.”dedi. 
Ak Parti Bucak Belediye Meclis Üyesi İbrahim Satılmış’ın Belediye Başkan yardımcılığı görevine son verildi. Konu ile ilgili basın açıklaması yayımlayan Satılmış, “31.07.2017 tarihinde Bucak Belediye Başkan Yardımcılığı görevime son verilmiştir. Ancak dün Ak Parti’liydim, Bugün Ak Parti’liyim Yarında Ak Parti’li olacağım. 31.07.2017 tarihi itibarıyla Belediye Meclis Üyeliği Görevim devam etmektedir. 2019 Seçimlerine kadar Belediye Meclis Üyesi olarak Partime siz Bucak’lı hemşerilerime hizmet etmeye devam edeceğim.”dedi.
Belediye Meclis Üyesi İbrahim Satılmış’ın açıklamasında: “Değerli Basın Mensupları, Çok kıymetli Bucak’lı hemşerilerimiz.
Sizlerinde bildiği gibi Ak Parti’mizin kuruluşundan beri parti içerisinde çeşitli kademelerde görev yapmaktaydım. Son olarak 2008 yılında yönetim kurulu üyeliğine seçildim. 4 Yıl boyunca Teşkilat başkanlığı yaptım. 30 Mart 2014 Yerel Seçimlerinden sonra ise bucaklı hemşerilerimizin teveccühü ile Belediye Meclis Üyesi olarak seçildim. Seçimlerin hemen ardından Belediye Meclis Üyelerimizin teveccühü ile Bucak Belediye Başkan Yardımcısı olarak görevlendiril-dim.”dedi.
Satılmış açıklamasının devamında şu sözlere yer verdi:
“Bu süre içerisinde siz değerli halkımıza hizmet etmek için gece gündüz demeden çalıştım. Sadece Bucak Merkez Mahallelerinin yanı sıra elimden geldiği ve imkanlar dahilinde köylerimize de hizmet götürmeye çalıştım. Bu çalışmalarda benimle beraber gecesini gündüzüne katan belediye personelimize, Mahallelerimizin ihtiyaçlarını giderirken gece dahi işçilerimiz ile beraber olan muhtarlarımıza, bu görevin bana tevdi edilmesinde emekleri olan belediye meclis üyelerimize ve mahallelerimizde çalışmalar esnasında bizlere yardımcı olan siz değerli Bucak’lı Hemşerilerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.
Tüm bu çalışmalar esnasında da siyasi olarak 1 referandum ve 2 genel seçim ve Cumhurbaşkalığı seçimi olmak üzere 4 tane seçim geçirdik. Bu seçimler de partimiz bana 3 defa Seçim Koordinasyon Başkanlığı görevi vermiş ve bende bunu başarıyla yerine getirmenin mutluluğunu yaşadım.
Ancak 31.07.2017 tarihinde Bucak Belediye Başkan Yardımcılığı görevime son verilmiştir. Son zamanlarda birileri her zaman olduğu gibi meyve veren ağacı taşlamaya başladılar. Aynı kişiler bedel ödetmek için mücadele veriyorlar ama unutmasınlar ki ben Makam Mevkii için Koltuk İçin Ak Partili olmadım ve olmayacağım. Dün Ak Parti’liydim, Bugün Ak Parti’liyim Yarında Ak Parti’li olacağım. 31.07.2017 tarihi itibarıyla Belediye Meclis Üyeliği Görevim devam etmektedir. 2019 Seçimlerine kadar Belediye Meclis Üyesi olarak Partime siz Bucak’lı hemşerilerime hizmet etmeye devam edeceğim. 2019 seçimlerinden sonra ise Ak Parti’nin bir neferi olarak verilen görevi yerine getireceğim.
Tüm bu duygu ve düşünceler ile siz değerli Bucak’lı hemşerilerimize canı gönülden teşekkür ediyor. Saygılar sunuyorum.”

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

ŞEHİDİMİZ VAR BUCAK!!!

ŞEHİDİMİZ VAR BUCAK!!! Çebiş Köyünden Uzman Çavuş Muhittin Talha ÇALIŞKAN, Afrin’de şehit düştü. Şehidimize Allah’tan rahmet diliyoruz.

Milletvekili PETEK’den Müjde: “Bucak Pilot Bölge Seçildi”

Milletvekili PETEK’den Müjde: “Bucak Pilot Bölge Seçildi” AK Parti Burdur Milletvekili, Adalet Komisyonu Üyesi, 15 Temmuz Darbe Araştırma

DAHA YEŞİL BİR BUCAK İÇİN ÜCRETSİZ FİDAN DAĞITILDI

DAHA YEŞİL BİR BUCAK İÇİN ÜCRETSİZ FİDAN DAĞITILDI Bucak Orman İşletme Müdürlüğü tarafından daha yeşil bir Türkiye için 21 Mart Dünya

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI