İBRAHİM SATILMIŞ BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCILIĞI GÖREVİNDEN ALINDI

Ana Sayfa » Gündem » İBRAHİM SATILMIŞ BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCILIĞI GÖREVİNDEN ALINDI
Paylaş
Tarih : 01 Ağustos 2017 - 12:50

İBRAHİM SATILMIŞ BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCILIĞI GÖREVİNDEN ALINDI
Belediye Başkan Yardımcılığı görevine son verilen Belediye Meclis Üyesi İbrahim Satılmış, Belediye Meclis Üyeliği Görevinin devam ettiğini belirterek; “2019 Seçimlerine kadar Belediye Meclis Üyesi olarak Partime siz Bucak’lı hemşerilerime hizmet etmeye devam edeceğim.”dedi. 
Ak Parti Bucak Belediye Meclis Üyesi İbrahim Satılmış’ın Belediye Başkan yardımcılığı görevine son verildi. Konu ile ilgili basın açıklaması yayımlayan Satılmış, “31.07.2017 tarihinde Bucak Belediye Başkan Yardımcılığı görevime son verilmiştir. Ancak dün Ak Parti’liydim, Bugün Ak Parti’liyim Yarında Ak Parti’li olacağım. 31.07.2017 tarihi itibarıyla Belediye Meclis Üyeliği Görevim devam etmektedir. 2019 Seçimlerine kadar Belediye Meclis Üyesi olarak Partime siz Bucak’lı hemşerilerime hizmet etmeye devam edeceğim.”dedi.
Belediye Meclis Üyesi İbrahim Satılmış’ın açıklamasında: “Değerli Basın Mensupları, Çok kıymetli Bucak’lı hemşerilerimiz.
Sizlerinde bildiği gibi Ak Parti’mizin kuruluşundan beri parti içerisinde çeşitli kademelerde görev yapmaktaydım. Son olarak 2008 yılında yönetim kurulu üyeliğine seçildim. 4 Yıl boyunca Teşkilat başkanlığı yaptım. 30 Mart 2014 Yerel Seçimlerinden sonra ise bucaklı hemşerilerimizin teveccühü ile Belediye Meclis Üyesi olarak seçildim. Seçimlerin hemen ardından Belediye Meclis Üyelerimizin teveccühü ile Bucak Belediye Başkan Yardımcısı olarak görevlendiril-dim.”dedi.
Satılmış açıklamasının devamında şu sözlere yer verdi:
“Bu süre içerisinde siz değerli halkımıza hizmet etmek için gece gündüz demeden çalıştım. Sadece Bucak Merkez Mahallelerinin yanı sıra elimden geldiği ve imkanlar dahilinde köylerimize de hizmet götürmeye çalıştım. Bu çalışmalarda benimle beraber gecesini gündüzüne katan belediye personelimize, Mahallelerimizin ihtiyaçlarını giderirken gece dahi işçilerimiz ile beraber olan muhtarlarımıza, bu görevin bana tevdi edilmesinde emekleri olan belediye meclis üyelerimize ve mahallelerimizde çalışmalar esnasında bizlere yardımcı olan siz değerli Bucak’lı Hemşerilerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.
Tüm bu çalışmalar esnasında da siyasi olarak 1 referandum ve 2 genel seçim ve Cumhurbaşkalığı seçimi olmak üzere 4 tane seçim geçirdik. Bu seçimler de partimiz bana 3 defa Seçim Koordinasyon Başkanlığı görevi vermiş ve bende bunu başarıyla yerine getirmenin mutluluğunu yaşadım.
Ancak 31.07.2017 tarihinde Bucak Belediye Başkan Yardımcılığı görevime son verilmiştir. Son zamanlarda birileri her zaman olduğu gibi meyve veren ağacı taşlamaya başladılar. Aynı kişiler bedel ödetmek için mücadele veriyorlar ama unutmasınlar ki ben Makam Mevkii için Koltuk İçin Ak Partili olmadım ve olmayacağım. Dün Ak Parti’liydim, Bugün Ak Parti’liyim Yarında Ak Parti’li olacağım. 31.07.2017 tarihi itibarıyla Belediye Meclis Üyeliği Görevim devam etmektedir. 2019 Seçimlerine kadar Belediye Meclis Üyesi olarak Partime siz Bucak’lı hemşerilerime hizmet etmeye devam edeceğim. 2019 seçimlerinden sonra ise Ak Parti’nin bir neferi olarak verilen görevi yerine getireceğim.
Tüm bu duygu ve düşünceler ile siz değerli Bucak’lı hemşerilerimize canı gönülden teşekkür ediyor. Saygılar sunuyorum.”

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

AZİZİYE ŞENLİĞİNİN 18.’Sİ PAZAR GÜNÜ YAPILACAK

AZİZİYE ŞENLİĞİNİN 18.’Sİ PAZAR GÜNÜ YAPILACAK Burdur Yörük İl Beyi ve 647. Kırkpınar Güreş Ağası İşadamı Mehmet Cadıl sponsorluğunda

CADIL’DAN VALİ ŞILDAK’A ŞENLİĞE DAVET

CADIL’DAN VALİ ŞILDAK’A ŞENLİĞE DAVET Portsan Mermer Yönetim Kurulu Başkanı İşadamı Mehmet Cadıl, Vali Hasan Şıldak’ı ziyaret ederek

Kibyra İçin 828.000.00 TL Ödenek

Kibyra İçin 828.000.00 TL Ödenek AK Parti Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur, Gölhisar İlçesi Kibyra Örenyeri ziyaretçi karşılama

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI