Afetlere Karşı Temizlik

Ana Sayfa » Gündem » Afetlere Karşı Temizlik
Paylaş
Tarih : 02 Ağustos 2017 - 15:02

Afetlere Karşı Temizlik 
TOKİ konutları yanında bulunan Onaç Barajı Kanalı, bilinçsizce atılan hafriyat atıkları, molozlar ve yağışların getirmiş olduğu taşlarla birlikte kötü bir görüntü sergiliyordu. Olası afetlere karşı da yetersiz kalacak olan dere, aynı zamanda tarihi köprüyü de tehlike altında tutuyordu. Vatandaşların rahatsız olduğu bu görüntü karşısında, TOKİ Mahalle Muhtarı Özkan AKTAN, yetkili mercilere taleplerini iletti. Muhtar AKTAN’ın talebi doğrultusunda derede çalışmalar başladı. Derede, bir yandan temizlik yapılıyor bir yandan da duvar örme çalışmasına devam ediliyor.
Konu ile ilgili sosyal medya hesabından bir mesaj yayımlayan TOKİ Mahalle Muhtarı Özkan AKTAN, mesajında “70 Evler Mahallesi TOKİ konutları yanında 2927 nolu sokakta bulunan mahalle girişinde görüntü kirliliğine neden olan Onaç Barajı kanalında yetkili mercilere hitaben yazılan talebimiz yerine getirilmiştir. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.”dedi.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

ŞEHİDİMİZ VAR BUCAK!!!

ŞEHİDİMİZ VAR BUCAK!!! Çebiş Köyünden Uzman Çavuş Muhittin Talha ÇALIŞKAN, Afrin’de şehit düştü. Şehidimize Allah’tan rahmet diliyoruz.

Milletvekili PETEK’den Müjde: “Bucak Pilot Bölge Seçildi”

Milletvekili PETEK’den Müjde: “Bucak Pilot Bölge Seçildi” AK Parti Burdur Milletvekili, Adalet Komisyonu Üyesi, 15 Temmuz Darbe Araştırma

DAHA YEŞİL BİR BUCAK İÇİN ÜCRETSİZ FİDAN DAĞITILDI

DAHA YEŞİL BİR BUCAK İÇİN ÜCRETSİZ FİDAN DAĞITILDI Bucak Orman İşletme Müdürlüğü tarafından daha yeşil bir Türkiye için 21 Mart Dünya

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI