Afetlere Karşı Temizlik

Ana Sayfa » Gündem » Afetlere Karşı Temizlik
Paylaş
Tarih : 02 Ağustos 2017 - 15:02

Afetlere Karşı Temizlik 
TOKİ konutları yanında bulunan Onaç Barajı Kanalı, bilinçsizce atılan hafriyat atıkları, molozlar ve yağışların getirmiş olduğu taşlarla birlikte kötü bir görüntü sergiliyordu. Olası afetlere karşı da yetersiz kalacak olan dere, aynı zamanda tarihi köprüyü de tehlike altında tutuyordu. Vatandaşların rahatsız olduğu bu görüntü karşısında, TOKİ Mahalle Muhtarı Özkan AKTAN, yetkili mercilere taleplerini iletti. Muhtar AKTAN’ın talebi doğrultusunda derede çalışmalar başladı. Derede, bir yandan temizlik yapılıyor bir yandan da duvar örme çalışmasına devam ediliyor.
Konu ile ilgili sosyal medya hesabından bir mesaj yayımlayan TOKİ Mahalle Muhtarı Özkan AKTAN, mesajında “70 Evler Mahallesi TOKİ konutları yanında 2927 nolu sokakta bulunan mahalle girişinde görüntü kirliliğine neden olan Onaç Barajı kanalında yetkili mercilere hitaben yazılan talebimiz yerine getirilmiştir. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.”dedi.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Başkan Meçikoğlu’ndan Tenise Büyük Destek!

Başkan Meçikoğlu’ndan Tenise Büyük Destek! Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu, Bucak Gençlikspor

“Muhtarlarımız, bizim mahallelerdeki gözümüzdür”

“Muhtarlarımız, bizim mahallelerdeki gözümüzdür” Bucak Belediye Başkanı Yalçın Sezgin, 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

KONAK MAHALLESİ MUHTARI MUSTAFA ERBİL; “GÜNÜMÜZ KUTLU OLSUN”

KONAK MAHALLESİ MUHTARI MUSTAFA ERBİL; “GÜNÜMÜZ KUTLU OLSUN” Bucak Konak Mahallesi Muhtarı Mustafa Erbil, meslektaşı olan tüm muhtarların

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI