COLPAKLAR, BALÇIK OLMASIN!!!

Ana Sayfa » Gündem » COLPAKLAR, BALÇIK OLMASIN!!!
Paylaş
Tarih : 07 Ağustos 2017 - 15:05

COLPAKLAR, BALÇIK OLMASIN!!!   
Eski Adliye önünde her yağmurda oluşan yağmur birikintisi (colpak) vatandaşı canından bezdirdi. Kaldırım üzerinde her yağmurda oluşan su birikintisi birkaç gün sonra balçık halini alıyor. Vatandaş, kaldırımdaki su birikintilerine çözüm bulunmasını istiyor.
Eski Adliye Önünde her yağmurda oluşan yağmur birikintisi (colpak) vatandaşı canından bezdirdi. Kaldırım üzerinde istisnasız her yağmurda oluşan su birikintisi yağmurdan sonra birkaç gün kalıyor ve su neredeyse balçık halini alıyor.
Yaz mevsimi nedeniyle yazlık ayakkabı giydiklerini ifade eden vatandaşlardan su birikintisinden dolayı şikayetlerini gazetemize dile getirdiler. Vatandaşlar; “Bucak ilçemizin en işlek caddeleri arasında yer alan Süleyman Demirel Bulvarında Eski Adliye önünde Bucak’a yakışmayan bir manzarayla her yağmurdan sonra karşılaşıyoruz. Yağmur sularının biriktirdiği sular colpak halini alıyor. Birkaç gün geçmesine rağmen bu su birikintisi kalkmıyor. Bu su birikintisi güneş ile buharlaşıncaya kadar da balçık halini alıyor. Gazeteniz aracılığı ile yetkililere sesleniyoruz. Sesimizi duyun, burada kaynaklanan su birikintisinin çözümü bulunsun.”dediler.
Sorumlu gazetecilik görevimiz nedeniyle vatandaşın sesi olarak durum ilgili ve yetkili makamlara itina ile aktarılır.

 

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Eski Hastane Semt Polikliniği Olabilir

Eski Hastane Semt Polikliniği Olabilir  Bucak ilçesi sağlık alanında Batı Akdeniz bölgesinde ismini duyuran bir ilçe ve civar ilçelerden

MİLLETVEKİLİ ÖZÇELİK İLÇE TURUNDA

MİLLETVEKİLİ ÖZÇELİK İLÇE TURUNDA AK Parti Burdur Milletvekili, Çevre Komisyonu Kâtip üyesi, Güvenlik ve İstihbarat Komisyonu üyesi Bayram

TAŞINMAZIN AÇIK ARTIRMA İLANI

T.C. BUCAK (SULH HUKUK MAH.) SATIŞ MEMURLUĞU 2017/8 SATIŞ                        

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI