COLPAKLAR, BALÇIK OLMASIN!!!

Ana Sayfa » Gündem » COLPAKLAR, BALÇIK OLMASIN!!!
Paylaş
Tarih : 07 Ağustos 2017 - 15:05

COLPAKLAR, BALÇIK OLMASIN!!!   
Eski Adliye önünde her yağmurda oluşan yağmur birikintisi (colpak) vatandaşı canından bezdirdi. Kaldırım üzerinde her yağmurda oluşan su birikintisi birkaç gün sonra balçık halini alıyor. Vatandaş, kaldırımdaki su birikintilerine çözüm bulunmasını istiyor.
Eski Adliye Önünde her yağmurda oluşan yağmur birikintisi (colpak) vatandaşı canından bezdirdi. Kaldırım üzerinde istisnasız her yağmurda oluşan su birikintisi yağmurdan sonra birkaç gün kalıyor ve su neredeyse balçık halini alıyor.
Yaz mevsimi nedeniyle yazlık ayakkabı giydiklerini ifade eden vatandaşlardan su birikintisinden dolayı şikayetlerini gazetemize dile getirdiler. Vatandaşlar; “Bucak ilçemizin en işlek caddeleri arasında yer alan Süleyman Demirel Bulvarında Eski Adliye önünde Bucak’a yakışmayan bir manzarayla her yağmurdan sonra karşılaşıyoruz. Yağmur sularının biriktirdiği sular colpak halini alıyor. Birkaç gün geçmesine rağmen bu su birikintisi kalkmıyor. Bu su birikintisi güneş ile buharlaşıncaya kadar da balçık halini alıyor. Gazeteniz aracılığı ile yetkililere sesleniyoruz. Sesimizi duyun, burada kaynaklanan su birikintisinin çözümü bulunsun.”dediler.
Sorumlu gazetecilik görevimiz nedeniyle vatandaşın sesi olarak durum ilgili ve yetkili makamlara itina ile aktarılır.

 

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

ŞEHİDİMİZ VAR BUCAK!!!

ŞEHİDİMİZ VAR BUCAK!!! Çebiş Köyünden Uzman Çavuş Muhittin Talha ÇALIŞKAN, Afrin’de şehit düştü. Şehidimize Allah’tan rahmet diliyoruz.

Milletvekili PETEK’den Müjde: “Bucak Pilot Bölge Seçildi”

Milletvekili PETEK’den Müjde: “Bucak Pilot Bölge Seçildi” AK Parti Burdur Milletvekili, Adalet Komisyonu Üyesi, 15 Temmuz Darbe Araştırma

DAHA YEŞİL BİR BUCAK İÇİN ÜCRETSİZ FİDAN DAĞITILDI

DAHA YEŞİL BİR BUCAK İÇİN ÜCRETSİZ FİDAN DAĞITILDI Bucak Orman İşletme Müdürlüğü tarafından daha yeşil bir Türkiye için 21 Mart Dünya

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI