VEKİLLERDEN BİRLİK BERABERLİK MESAJLARI

Ana Sayfa » Gündem » VEKİLLERDEN BİRLİK BERABERLİK MESAJLARI
Paylaş
Tarih : 12 Ağustos 2017 - 10:29

VEKİLLERDEN BİRLİK BERABERLİK MESAJLARI
Ak Parti Bucak İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen istişare toplantısında konuşan Ak Parti Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Reşat Petek, birlik beraberlik mesajları vererek, olumsuzluklara rağmen Bucak’ın yatırımlardan nasibini alacağını, Bucak’ın her meselesiyle, her sorunuyla ilgilenip hedeflerine ulaştıracaklarını ifade ettiler.  
Hiç bir zaman kişisel hesaplarda olmadık, olmayacağız”
Ak Parti Bucak İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen istişare toplantısında konuşan Ak Parti Burdur Milletvekili Reşat Petek, “Belediyemize, teşkilatımıza destek olacağız. Yeter ki hizmet olsun, hizmetler aksamasın. Hiçbir zaman kişisel hesaplarda olmadık, olmayacağız. Halka hizmeti hakka hizmet anlayışı ile hizmet etmeye devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.
Ak Parti Bucak İlçe Teşkilatı, Perşembe günü istişare toplantısı düzenledi. Toplantıya Ak Parti Burdur Milletvekili Reşat Petek ve Bucak mahalle muhtarları ile köy muhtarları katıldı. Toplantıda Ak Parti Bucak İlçe Başkanı Adem Şengül’ün açıklamalarının ardından Ak Parti Burdur Milletvekili Reşat Petek konuşma yaptı.
Konuşmasında Bucak’ın plana programa alınması gerektiğini ifade eden Milletvekili Petek, “ Burdur ve ilçelerimizde planlanan hizmetlerimiz yapılıyor. Bölgecilik ayrımcılık yapmak yakışmaz ama, Bucak Burdur’un en büyük ilçesi sanayisi ile, kalkınmada öncelikli yatırımları ile Bucak ayrıca plana programa alınması gereken bir ilçemizdir.” dedi.
Bucak’ın yatırımlardan nasibini almakta olduğunu söyleyen Milletvekili Petek; “Bu dönemde bütün olumsuzluklara rağmen Burdur’umuz da, Bucak’ımız da yatırım-lardan nasibini almakta, planlananlar aksamadan hayata geçirilmektedir. Biz ko-nuları her zaman Bakanlığımıza iletebiliyoruz. İlgili talimatlar veriliyor, yapılıyorsa yapılıyor yapılamıyorsa cevapları veriliyor. Kulağının üzerine yatıp da vatandaşın talebini duymayan bir yönetimle karşı karşıya değiliz.”şeklinde konuştu.
Oğuzhanspor’a maddi manevi destek
Oğuzhanspor’a desteklerinin devam edeceğini söyleyen Milletvekili Petek, “İlçe Başkanımız Adem beyin ifade ettiği, doğalgaz, 4. Etap TOKİ, hastanenin taşınma işlemi, üst geçitler gibi konulara değinmeyeceğim. Oğuzhanspor’umuzun daha başarılı, daha güçlü olması için, Bucak’ımızın adının duyurulması noktasında desteklerimiz vardır. Bu konuda maddi manevi ne yapılması gerekiyorsa elimizden geleni yapacağız. Desteğimizi sürdüreceğiz. Temenni ediyoruz ki ilerleyen zamanlarda daha başarılı, daha güçlü sporumuz olacak.”dedi.
Hastanemiz taşınıyor
Bucak Devlet Hastanesi ile ilgili olarak da Petek, “Bucak’ımızın hemşehrilerimizin, yakın çevredeki insanların bütün hastalıklarına derman olacak güzel bir merkezi taşıyoruz. Önümüzdeki hafta poliklinik hizmeti açılacak. Biraz gecikmeli oldu ama eksik olmasın her şey tam olsun istedik. Ywni hastanemiz Bucak’ımıza, Burdur’umuza, ülkemize hayırlı olsun.”dedi.
Birlikteliğimiz daim olsun
Konuşmasında muhtarlara seslenen Milletvekili Petek, “Biz sizlerden gelecek olan talepler için mücadele ediyoruz, etmeye hazırız. Yerelde çözülecek meseleleri sizden istirhamımız, il genel meclisi üyelerimizin çözeceği meseleleri, burada diyalog kurulmasını, eğer bir tıkanma olursa bize intikal etmesini daha doğru olacağını düşünüyorum. Yine Belediyemize de destek olacağız. Yeter ki hizmet olsun, hizmetler aksamasın. Hiçbir zaman kişisel hesaplarda olmadık, olmayacağız. Halka hizmeti hakka hizmet anlayışı ile hizmet etmeye devam edeceğiz. Geleceğiniz daha güzel, daha aydınlık olsun. İnşallah birlikteliğimiz daim olsun. Moral bozmaya gerek yok, moralimiz, inancımız tam olacak. Eğer bir yanlışı eleştiriyorsak kişiyi eleştirmek değil maksadımız. Hataları incitmeden düzelteceğiz, yolumuza devam edeceğiz. Ama doğruya doğru, yanlışa yanlışı söyleyeceğiz. Tekrar buluşmayı temenni ediyorum.”şeklinde konuştu.
“Bucak halkının Ak Parti sevdasını biz biliyoruz
Toplantıda Ak Parti Bucak İlçe Başkanı Adem Şengül ve Milletvekili Reşat Petek’in konuşmalarının ardından Burdur Milletvekili Bayram Özçelik de bir konuşma yaptı.
“Bucak’ta kim güzel ve hayırlı hizmet yaptıysa hangi görevde olursa olsun hepsine şükran borçluyuz.”diyen Milletvekili Özçelik, “Hepsinden Allah razı olsun. Şimdi biz bu süreçte sizlerin huzurundayız. Ak Parti olarak Bucak’a hizmet etmeye devam edeceğiz. Bucak halkının Ak Parti sevdasını biz biliyoruz, Cumhurbaşkanımız da biliyor. Cumhurbaşkanımızın Bucak Sevdasını da biliyoruz. Sizler bize yine fikir vereceksiniz, düşüncelerinizi söyleyeceksiniz. Bizler de hizmetlerimizi yapmaya devam edeceğiz.
Siyasi süreç içerisinde çalışmalarımızın biraz daha disiplinli olması açısından ilçe yönetimimiz yeni göreve geldi. İlçe yönetimimiz çalışmalarında bizlerle koordine halinde olacak. Bizim şuan için hedefimiz 2019 yerel seçimlerden başarılı bir şekilde çıkmak. Çünkü daha sonraki Cumhurbaşkanlığı sistemi ile ilgili seçimlerde bunun bir basamak olacağını ve çok büyük güç vereceğinin farkındayız.”dedi.
Milletvekili Özçelik; “Bu gün huzur ve güven ortamında ve istikrarlı ve güçlü bir hükümetin olduğu ortamda konuşuyoruz. Siyasi istikrar olmazsa, siyasi güven olmazsa hükümet tek başına güçlü olmazsa biz bunların hiç birini konuşamayız. Biz 16 yıllık bir partiyiz, ben Cumhuriyetim halkın partisiyim diyenler doksan kusur yıl olmuş tek başına 1950’lere kadar gelmişsin 1950 den bu tarafa neden tek başına iktidar olamıyorsun çünkü bu milletin milli ve manevi değerlerine değil, başka merkezlerden emir alarak siyaset yaptığı için olamıyorlar. Ak parti Hükümeti Türkiye’de ne yaptı ise Bucak ilçesine de iz düşümü birebir hizmetler yapılmıştır” şeklinde konuştu.
CASUS GAZETECİYE MİLLETVEKİLİ YAPTILAR
Burdur Ak Parti Burdur milletvekili Bayram Özçelik; “Ana muhalefet partisi genel başkanı bu ülkeye casus olarak milletin milli istihbaratını bilgilerini sızdıran bir gazeteciyi bilerek milletvekili yapıp, koruma altına alıp ona da talimat verip yay bunları diyen bir genel başkan adalet eylemine çıkıyorum diyerek iki maksatla çıktı. Biri casusu korumak için, ikincisi ise fetö ihanet çetesini etrafına toplamak için başka bir niyeti yok. Bu adamdan ülkeye hayır gelir mi? Aslında CHP’liler bu kişinin CHP’den ihraç edilmesini istemelidirler” dedi.
Milletvekili Özçelik Ak Parti olarak eksiklerinin olabileceğini ama hizmetleri arttırarak hizmet etmeye devam edeceklerini söyledi.
Bucak’ı seviyoruz.
“Bucak’ı seviyoruz.” diyen Milletvekili Özçelik, “Bucak’a hizmet için varız, Ak Parti olarak varız. Biz aracıyız, vekiliz. Bu vekalet bitinceye kadar da Bucak’ın her meselesiyle, her sorunuyla ilgilenip hedefine ulaştıracağız. Rabbim inşallah nasip eder. Katılımlarınızdan dolayı hepinizde teşekkür ediyorum, saygılar sunuyorum.” İfadelerine yer verdi.
Yapılan konuşmaların ardından Bucak Ak Parti İlçe Başkanı Adem Şengül ve Burdur Ak parti Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Reşat Petek Mahalle ve köy muhtarlarının soru ve sorunlarını dinleyip muhtarları bilgilendirdiler.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

EMİN GÜLMEZ ORTAOKULU YENİ DÖNEME AÇILACAK

EMİN GÜLMEZ ORTAOKULU YENİ DÖNEME AÇILACAK İnşaatı hız devam eden 32 derslikli Burdur’un en büyük okullarından biri olan Bucak Emin Gülmez

KORKUTELİ FATMA-MEHMET CADIL FEN LİSESİ ÖĞRENCİLERİ MEZUNİYET COŞKUSU YAŞADI

KORKUTELİ FATMA-MEHMET CADIL FEN LİSESİ ÖĞRENCİLERİ MEZUNİYET COŞKUSU YAŞADI Antalya’nın Korkuteli İlçesindeki Fatma-Mehmet Cadıl Fen Lisesinde

“Her ne siyasi görüşten olursa olsun bizler hepimiz kardeşiz”

“Her ne siyasi görüşten olursa olsun bizler hepimiz kardeşiz” Seçim çalışmaları çerçevesinde gazetemizi ziyaret eden Saadet Partisi 1.Sıra

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI