TÜGVA’dan Çeşitli Ziyaretler

Ana Sayfa » Gündem » TÜGVA’dan Çeşitli Ziyaretler
Paylaş
Tarih : 11 Ekim 2017 - 8:32

TÜGVA’dan Çeşitli Ziyaretler
Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Bucak İlçe Temsilciliği, Bucak Ticaret ve Sanayi Odasını ve Bucak Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğünü ziyaret etti. Ziyaretlerde TÜGVA Bucak İlçe Temsilcisi Cemal ACAR, vakıf olarak yapmış oldukları çalışmalardan söz etti. 
Ziyaretlere, Türkiye Gençlik Vakfı(TÜGVA) Bucak İlçe Temsilcisi Cemal ACAR ve Eğitim Koordinatörlüğüne bağlı Bucak’taki üniversite birimlerinde öğrenim gören öğrenciler katıldı.
İlk olarak, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Yalçın MEÇİKOĞLU’nu ziyaret eden TÜGVA heyeti,
Başkan Meçikoğlu ile sohbet ettiler.
TÜGVA Bucak İlçe Temsilcisi Cemal ACAR, sanayici bir aileden gelen Hasan Yalçın MEÇİKOĞLU’nun zor şartlar altında kendini geliştirerek Bucak ticaretine ve Türkiye ticaretine yön veren çok önemli bir isim haline geldiğini söyleyerek bu bilgi, birikim ve tecrübelerinden gençlerimizin de faydalanmasını sağlamak için böyle bir ziyarette bulunduklarını söyledi.
Bucak TSO Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu da, “Bucak, esnafıyla, tüccarıyla, sanayicisiyle ekmeğini taştan çıkaran bir ilçe olarak ekonomide ve ihracatta söz sahibi bir ilçeyiz. İlçemizde sanayinin gelişmesi için her türlü çabayı harcıyoruz. Ayrıca odamızın imkanları ölçüsünde başta eği-tim kurumları olmak üzere her türlü desteği verdiğimiz gibi arttırarak da vereceğiz.” ifadelerini kullandı.
Gençlere tavsiyelerde de bulunan Başkan Meçikoğlu, gençlere hayatta başarıya ulaşmak için dürüst ve azimli çalışmaktan hiçbir zaman vazgeçmemelerini söyledi.
TÜGVA’lı Gençler kendilerine bir “Abi” edasıyla yaklaşarak tecrübelerini paylaşan Başkan MEÇİKOĞLU’na teşekkür ederek, böyle müstesna bir insanı tanımaktan mutluluk duyduklarını dile getirdiler.
Ziyaret sonrasında TÜGVA İlçe Temsilcisi Cemal ACAR ve Teşkilat Koordinatörü Av. Serhat ATAN tarafından Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Yalçın MEÇİKOĞLU’na imtiyaz hakkı TÜGVA’ya ait olan ÖZÇEKİM dergisini takdim edildi.
Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Bucak İlçe Temsilciliği, Bucak TSO ziyaretlerinin ardından Gençlik ve Spor Bucak İlçe Müdürlüğüne geçtiler. Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Mehmet KARA’nın ev sahipliği yaptığı TÜGVA heyetinin ziyareti sohbet şeklinde geçti.
TÜGVA İlçe Temsilcisi Cemal ACAR, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Mehmet KARA’ya vakıf olarak yapmış oldukları çalışmalardan bahsederek; “Türkiye Gençlik Vakfı olarak bir yıldır öğrencilerimize yapmış olduğumuz çalışmalarda Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü’nün yapmış olduğu desteklerden dolayı teşekkür ederiz.”dedi.
Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Mehmet KARA’da yapılan ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “Türkiye Gençlik Vakfındaki Gençlerimiz ile daha aktif çalışarak topluma faydalı bireyler yetişmesinde üzerimize düşeni yaparız.”dedi ve Bucak İlçemizdeki gençlerimizin yerinin sadece kahveler olmadığı, Gençlik Merkezlerinin sosyokültürel etkinlikleri, gezileri ve spor alanları ile tüm gençlerimize açık olduğunu söyledi.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

“SANAYİ MİRASIMIZA SAHİP ÇIKABİLDİK Mİ?

“SANAYİ MİRASIMIZA SAHİP ÇIKABİLDİK Mİ? Bucak Hizarcılar ve Marangozlar Odası Başkanı İsmail İnan, “Ustalardan çıraklara, siyasilerden

MAKÜ’den Örnek Bir Proje Daha

MAKÜ’den Örnek Bir Proje Daha Ülkedeki madenlerin yurtiçinde işlenip katma değerinin yükseltilerek ülke ekonomisine katkısının artırılması

SEL VE SU BASKINLARINA ANINDA MÜDAHALE

SEL VE SU BASKINLARINA ANINDA MÜDAHALE Bucak’ta ve köylerinde etkili olan yağışlar, sel ve su baskınlarına neden oldu. Burdur İl Özel İdaresi,

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI