MEHMET CADIL, KORKUTELİ FATMA-MEHMET CADIL FEN LİSESİ’NDE ÖĞRENCİLERE SİMİT DAĞITTI

Ana Sayfa » Gündem » MEHMET CADIL, KORKUTELİ FATMA-MEHMET CADIL FEN LİSESİ’NDE ÖĞRENCİLERE SİMİT DAĞITTI
Paylaş
Tarih : 03 Kasım 2017 - 13:45

MEHMET CADIL, KORKUTELİ FATMA-MEHMET CADIL FEN LİSESİ’NDE ÖĞRENCİLERE SİMİT DAĞITTI 
Korkuteli Fatma-Mehmet Cadıl Fen Lisesi’nde başarının sırrı birlik-beraberlik içinde olunması ve belli aralıklarla motivasyon arttırıcı etkinlikler yapılması yer alıyor. Bu kapsamda Okulun Banisi Portsan Mermer Yönetim Kurulu Başkanı Hayırsever İşadamı Mehmet Cadıl Korkuteli’ye giderek yıllardır geleneksel hale getirdiği etkinliklerden biri olan simit dağıtımını gerçekleştirdi. Programa İşadamı Mehmet Cadıl’ın yanı sıra Okul Müdürü Durmuş Özokudan, Mehmet Cadıl Anadolu Lisesi Müdürü Yakup Çoban, okulda görevli öğretmenler ve okul öğrencileri katıldı. İşadamı Cadıl, ziyaretinde öğrencilerle yakından ilgilendi, öğrencilerinden isteklerini dinledi.  
Yapılan bu tür etkinliklerle motivasyonlarının arttığını ve mutlu olduklarını ifade eden okul öğrencileri, yoğun ders ve eğitim programı arasında yapılan bu jestlerden memnun kaldıklarını ve Okulun Banisi Mehmet Cadıl’ı okulda ve yanlarından görmekten mutluluk duyduklarını ifade etti. Öğrencilere simit dağıtan İşadamı Cadıl, daha sonra okul yönetimi ve öğretmenlerle kahvaltı yaparak okulun eğitim düzeyi ve başarı seviyesi hakkında konuştu. Toplantıda konuşan Okul Müdürü Durmuş Özokudan da başarının okul-öğretmen-veli işbirliği ile gerçekleşmediğini, bunun yanında okulun banisi Mehmet Cadıl’ın hem maddi hem manevi büyük katkıları olduğunu belirterek kendilerini hiç yalnız bırakmayan İşadamı Mehmet Cadıl’a desteklerinden dolayı teşekkür etti. Okulun Banisi Hayırsever İşadamı Mehmet Cadıl, okulda başarının takım ruhu ile çalışıldığı takdirde geleceğin belirterek birlik-beraberlik ve dayanışmanın güzel olan her şeye sebep olduğunu ifade etti. Etkinlik sonunda Okul öğretmenleri tarafından İşadamı Mehmet Cadıl’a kendisinin karakalem portre çalışması hediye edildi. Cadıl da bu ince hediyeden dolayı okul yönetimine ve öğretmenlerine teşekkür etti. 

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

TEŞEKKÜR

TEŞEKKÜR Batı Akdeniz Bölgesi’nin tam ortasında, Teke Yöresi’nin kalbinin attığı yerde eğitim, kültür, sanat adına Sayın Cumhurbaşkanımızın

BAKAN KURTULMUŞ’TAN BUCAK’A AÇIK ÇEK

BAKAN KURTULMUŞ’TAN BUCAK’A AÇIK ÇEK Bucak Eğitimde Kaliteyi Arttırma Projesinin (BEKAP) açılışı yapan Kültür ve Turizm Bakanı Prof. Dr.

SON GÜN 28 ŞUBAT

SON GÜN 28 ŞUBAT Ölçü ve tartı bulunduran esnaflar, damga süreleri dolmuş bulunan ölçü ve ölçü aletlerinin periyodik muayenelerinin yaptırılması

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI