MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNDEN VEDA YEMEĞİ

Ana Sayfa » Gündem » MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNDEN VEDA YEMEĞİ
Paylaş
Tarih : 30 Kasım 2017 - 7:13

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNDEN VEDA YEMEĞİ

Bucak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, emekli olan ve tayini çıkan personelleri için veda yemeği düzenledi. Programda emekliye ayrılan ve tayini çıkan personele İlçe Milli Eğitim Müdürü Osman Damarcan tarafından teşekkür plaketi verildi. 

Bucak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne 30 yıl hizmet eden Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni Mustafa YILDIZ, 15 10 2017 tarihinde emekli oldu. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde görevli Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni Recep TOKGÖZ’ün de 22 yıl Milli Eğitim Bakanlığına hizmet ederek 01.11.2017 tarihinde Adalet Bakanlığı Bucak İlçe Seçim Kuruluna tayini çıktı.
Bucak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından tayini çıkan ve emekliye ayrılan personeller için önceki gün akşam veda yemeği düzenlendi. Programa Bucak İlçe Milli Eğitim Osman Damarcan, Şube Müdürleri Vedat Demirbaş, Resul Çevik, Abdullah Güven, Kasım Kılınç ve Taner Uğraş, Milli Eğitim Müdürlüğü personeli ile aileleri katıldı.  
Yemekte konuşan Bucak İlçe Milli Eğitim Müdürü Osman Damarcan, “Müdürlüğümüzde görev yaparken emekliye ayrılan Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni Mustafa YILDIZ ile İlçe Seçim Kurulu Katipliğine atanan Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni Recep TOKGÖZ için veda yemeği düzenledik. Görev yaptıkları süre boyunca çalışmalarından ötürü iki arkadaşımıza da teşekkür ediyorum. Kendilerine bundan sonraki hayatlarında başarılar diliyoruz.”dedi.
Daha sonra İlçe Milli Eğitim Müdürü Osman DAMARCAN teşekkür plaketi takdim etti. Milli Eğitim personeli tarafından da çeşitli hediyeler verildi. 

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

ŞEHİT VE GAZİ AİLELERİ İFTARDA BULUŞTU

ŞEHİT VE GAZİ AİLELERİ İFTARDA BULUŞTU Bucak İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Yalçın Sezgin, şehit ve gazi aileleri ile iftarda bir

Burdur Valisi Hasan Şıldak Göreve Başladı

Burdur Valisi Hasan Şıldak Göreve Başladı 18/05/2018 tarih ve 30425 sayılı Resmi Gazete Yayımlanan 2018/11819 sayılı Bakanlar Kurulu Kararıyla

Ak Parti Burdur Milletvekili Adayları Belli Oldu

Ak Parti Burdur Milletvekili Adayları Belli Oldu AK Parti’nin, 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için Ak Parti’den Burdur Milletvekili adayları

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI