MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNDEN VEDA YEMEĞİ

Ana Sayfa » Gündem » MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNDEN VEDA YEMEĞİ
Paylaş
Tarih : 30 Kasım 2017 - 7:13

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNDEN VEDA YEMEĞİ

Bucak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, emekli olan ve tayini çıkan personelleri için veda yemeği düzenledi. Programda emekliye ayrılan ve tayini çıkan personele İlçe Milli Eğitim Müdürü Osman Damarcan tarafından teşekkür plaketi verildi. 

Bucak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne 30 yıl hizmet eden Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni Mustafa YILDIZ, 15 10 2017 tarihinde emekli oldu. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde görevli Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni Recep TOKGÖZ’ün de 22 yıl Milli Eğitim Bakanlığına hizmet ederek 01.11.2017 tarihinde Adalet Bakanlığı Bucak İlçe Seçim Kuruluna tayini çıktı.
Bucak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından tayini çıkan ve emekliye ayrılan personeller için önceki gün akşam veda yemeği düzenlendi. Programa Bucak İlçe Milli Eğitim Osman Damarcan, Şube Müdürleri Vedat Demirbaş, Resul Çevik, Abdullah Güven, Kasım Kılınç ve Taner Uğraş, Milli Eğitim Müdürlüğü personeli ile aileleri katıldı.  
Yemekte konuşan Bucak İlçe Milli Eğitim Müdürü Osman Damarcan, “Müdürlüğümüzde görev yaparken emekliye ayrılan Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni Mustafa YILDIZ ile İlçe Seçim Kurulu Katipliğine atanan Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni Recep TOKGÖZ için veda yemeği düzenledik. Görev yaptıkları süre boyunca çalışmalarından ötürü iki arkadaşımıza da teşekkür ediyorum. Kendilerine bundan sonraki hayatlarında başarılar diliyoruz.”dedi.
Daha sonra İlçe Milli Eğitim Müdürü Osman DAMARCAN teşekkür plaketi takdim etti. Milli Eğitim personeli tarafından da çeşitli hediyeler verildi. 

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Prof. Dr. Hüseyin Dalgar, Rektör Yardımcılığı’na Atandı

Prof. Dr. Hüseyin Dalgar, Rektör Yardımcılığı’na Atandı Bucak Dağarçık köyü doğumlu olan Hemşerimiz Hüseyin Dalğar Rektör Yardımcılığına

Bucak Emin Gülmez TBMYO’da Salep Günü!

Bucak Emin Gülmez TBMYO’da Salep Günü! Bucak Emin Gülmez Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu’nda salep günü düzenlendi. Yüksekokul bünyesinde

TEK ÇÖZÜM: EĞİTİM

BAŞKAN SEZGİN MÜJDELEDİ; BUCAK’TA ÇOCUK TRAFİK EĞİTİM PARKININ YAPIMINA BAŞLANDI Bucak Belediyesi, genç nesillerin trafik bilincini kazanmaları

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI