MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNDEN VEDA YEMEĞİ

Ana Sayfa » Gündem » MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNDEN VEDA YEMEĞİ
Paylaş
Tarih : 30 Kasım 2017 - 7:13

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNDEN VEDA YEMEĞİ

Bucak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, emekli olan ve tayini çıkan personelleri için veda yemeği düzenledi. Programda emekliye ayrılan ve tayini çıkan personele İlçe Milli Eğitim Müdürü Osman Damarcan tarafından teşekkür plaketi verildi. 

Bucak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne 30 yıl hizmet eden Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni Mustafa YILDIZ, 15 10 2017 tarihinde emekli oldu. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde görevli Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni Recep TOKGÖZ’ün de 22 yıl Milli Eğitim Bakanlığına hizmet ederek 01.11.2017 tarihinde Adalet Bakanlığı Bucak İlçe Seçim Kuruluna tayini çıktı.
Bucak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından tayini çıkan ve emekliye ayrılan personeller için önceki gün akşam veda yemeği düzenlendi. Programa Bucak İlçe Milli Eğitim Osman Damarcan, Şube Müdürleri Vedat Demirbaş, Resul Çevik, Abdullah Güven, Kasım Kılınç ve Taner Uğraş, Milli Eğitim Müdürlüğü personeli ile aileleri katıldı.  
Yemekte konuşan Bucak İlçe Milli Eğitim Müdürü Osman Damarcan, “Müdürlüğümüzde görev yaparken emekliye ayrılan Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni Mustafa YILDIZ ile İlçe Seçim Kurulu Katipliğine atanan Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni Recep TOKGÖZ için veda yemeği düzenledik. Görev yaptıkları süre boyunca çalışmalarından ötürü iki arkadaşımıza da teşekkür ediyorum. Kendilerine bundan sonraki hayatlarında başarılar diliyoruz.”dedi.
Daha sonra İlçe Milli Eğitim Müdürü Osman DAMARCAN teşekkür plaketi takdim etti. Milli Eğitim personeli tarafından da çeşitli hediyeler verildi. 

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

“ÇOCUKLARINIZI ÇOK SEVİN”

“ÇOCUKLARINIZI ÇOK SEVİN” BEKAP  “Bucak Eğitimde Kaliteyi Artırma Projesi”nin Şubat Programları kapsamında Aile Seminerlerinde öğrenci

İHALE İLANI

BUCAK BELEDİYESİ İMAR VE ŞEHİRCİLİK MÜDÜRLÜĞÜ İLAN METNİ 1-“İlçemiz, Atilla mahallesi, 195-175-200 nolu imar adalarında mevcut imar

“AFRİN’E DE GİDERİZ, CANIMIZI DA VERİRİZ”

“AFRİN’E DE GİDERİZ, CANIMIZI DA VERİRİZ” BEKAP projesi kapsamında “Şehir Konferansları”nın ilkini veren AK Parti Burdur Milletvekili

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI