YILIN EN İYİ ÖĞRETMENİ BUCAK’TAN

Ana Sayfa » Gündem »  YILIN EN İYİ ÖĞRETMENİ BUCAK’TAN
Paylaş
Tarih : 02 Aralık 2017 - 12:10

 YILIN EN İYİ ÖĞRETMENİ BUCAK’TAN
“24 Kasım Öğretmenler Günü” için Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 81 ilden 81 öğretmen, Ankara’ya davet edildi. Burdur İl Milli Eğitim Müdürlüğü de Bucak Adem Tolunay Fen Lisesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmeni Zafer GÖKSU, Burdur’da yılın en iyi öğretmeni seçilerek Burdur’u Ankara’da temsil etti.
YILIN EN İYİ ÖĞRETMENİ: ZAFER GÖKSU*
81 ilden 81 öğretmen, “24 Kasım Öğretmenler Günü” için Milli Eğitim Bakanlığı tarafından resmî olarak Ankara’ya davet edildi. Burdur İl Milli Eğitim Müdürlüğünün değerlendirmesi sonucunda Bucak Adem Tolunay Fen Lisesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmeni Zafer GÖKSU Burdur’u temsil etmeye hak kazandı. 
24 Kasım Öğretmenler Günü etkinlikleri kapsamında 21-26 Kasım arası düzenlenen resmî programda ilk olarak 81 İl 81 İyi Örnek Sergisinin açılışını Milli Eğitim Bakanı İsmet YILMAZ gerçekleştirdi. Mesleğinde fark yaratan 81 öğretmenin çalışmaları ile tek tek ilgilenen İsmet YILMAZ, Burdur Temsilcisi Zafer GÖKSU’nun kitap, seminer ve sportif çalışmalarını ilgiyle dinledi ve tebrik ederek başarılarının devamını diledi.
24 Kasım Öğretmenler Günü’nde Milli Eğitim Bakanı İsmet YILMAZ, Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Sayın Orhan ERDEM, Meb Müsteşarı Sayın Doç. Dr. Yusuf TEKİN, Müsteşar Yardımcısı Sayın Dr.Muammer YILDIZ, Talim Terbiye Kurulu Başkanı Sayın Alpaslan DURMUŞ, Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürü Sayın Doç. Dr. Semih AKTEKİN, Daire Başkanları ve Şube Müdürleri eşliğinde 81 il 81 öğretmen ile “Aslanlı Yol” dan geçilerek Anıtkabir’e çelenk sunuldu ve saygı duruşu gerçekleştirildi.
Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın konuğu olarak “Buğday” filminin galası izlendi. Çankaya Köşkü’nde Başbakan Sayın Binali YILDIRIM’ın kahvaltısına, Milli Eğitim Bakanı Sayın İsmet YILMAZ’ın akşam yemeğine konuk olundu. TBMM Başkanı Sayın İsmail KAHRAMAN ziyaret edildi.
25-26 Kasım tarihlerinde Milli Eğitim Bakanlığı, Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü koordinatörlüğünde mesleğinde fark yaratan öğretmenlerle unutulmaz bir İstanbul gezisi gerçekleştirildi.
*Fethiyeli olan Zafer GÖKSU, Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler, Pamukkale Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği ve Uluslararası Ahmet Yesevi Üniversitesi Eğitim Yönetimi ve Denetimi alanında yüksek lisansını tamamladı. Bingöl, Muş ve İstanbul illerinde görev yapan Zafer GÖKSU 2010 yılından beri Bucak Adem Tolunay Fen Lisesinde çalışmalarına devam etmektedir. Eğitim Bilimci ve Yazar Zafer GÖKSU “NLP İle Hafıza Gücü” adlı eseri bulunmaktadır.
Bucak Milli Eğitim Koordinatörlüğünde Bucak’ta 19 ilköğretim okulunda okuyan 1200 öğrenciye SBS’ ye yönelik motivasyon seminerleri verdi.
Adem Tolunay Fen Lisesinde farklı sportif branşlarda (atletizm, oryantiring, bocce, masa tenisi, voleybol vb.) bölge, il ve ilçede şampiyon-luklar ve dereceler elde etti.
Okuldaki öğrencilerin % 25’inin faal sporcu olarak aktivitelere katılımını sağladı.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

MİNİKLERİN TRAFİK EĞİTİMİ

MİNİKLERİN TRAFİK EĞİTİMİ Bucak Belediyesi Trafik Eğitim Parkında Atatürk İlkokulu Anasınıfı öğrencilerine Trafik Eğitimi verildi. Uygulamalı

Oğuzhanspor’dan Gol Yağmuru

Oğuzhanspor’dan Gol Yağmuru Deplasmanda Isparta Davrazspor’un konuğu olan Bucak Belediyesi Oğuzhanspor, ikinci yarıda 10 kişi ile mücadele ederek

MAKÜ ile Adem Tolunay Fen Lisesi Protokol İmzaladı

MAKÜ ile Adem Tolunay Fen Lisesi Protokol İmzaladı MAKÜ Burdur Gelişim Merkezi ve Bucak Adem Tolunay Fen Lisesi arasında imzalanan protokol ile

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI