Prof. Dr. Hüseyin Dalgar, Rektör Yardımcılığı’na Atandı

Ana Sayfa » Gündem » Prof. Dr. Hüseyin Dalgar, Rektör Yardımcılığı’na Atandı
Paylaş
Tarih : 15 Aralık 2017 - 13:37

Prof. Dr. Hüseyin Dalgar, Rektör Yardımcılığı’na Atandı
Bucak Dağarçık köyü doğumlu olan Hemşerimiz Hüseyin Dalğar Rektör Yardımcılığına atandı. Bucak ilçemizin sevilen öğretim üyelerinden birisi olan Hüseyin Dalğar geçtiğimiz günlerde Porfösör ünvanını almaya hak kazanmıştı.
Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hüseyin DALĞAR şimdi de Rektör Yardımcılığı’na atandı. 
Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi’nden yapılan yazılı açıklamaya göre “İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hüseyin DALĞAR 2547 sayılı kanunun 13. Maddesi uyarınca atanmıştır.”denildi.
Bucaklı vatandaşlar Prof. Dr. Hüseyin Dalğar ile ilgili olarak; “Bucak ilçemizin yetiştirdiği başarılı bir evladımız olan Hüseyin Dalğar’a başarılar diliyoruz. Bucak Ticaret Meslek Lisesi ve Hikmet Tolunay Meslek Yüksek okulunda eğitim öğretim gören hemşerimiz, kendisini geliştirmiş ve akademik kariyerinde kendinden emin adımlarla ilerlemiştir. Mütevazi tavırları bizden birisi olan Hüseyin Dalğar hocamızı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.”dediler.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

TEŞEKKÜR

TEŞEKKÜR Batı Akdeniz Bölgesi’nin tam ortasında, Teke Yöresi’nin kalbinin attığı yerde eğitim, kültür, sanat adına Sayın Cumhurbaşkanımızın

BAKAN KURTULMUŞ’TAN BUCAK’A AÇIK ÇEK

BAKAN KURTULMUŞ’TAN BUCAK’A AÇIK ÇEK Bucak Eğitimde Kaliteyi Arttırma Projesinin (BEKAP) açılışı yapan Kültür ve Turizm Bakanı Prof. Dr.

SON GÜN 28 ŞUBAT

SON GÜN 28 ŞUBAT Ölçü ve tartı bulunduran esnaflar, damga süreleri dolmuş bulunan ölçü ve ölçü aletlerinin periyodik muayenelerinin yaptırılması

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI