Prof. Dr. Hüseyin Dalgar, Rektör Yardımcılığı’na Atandı

Ana Sayfa » Gündem » Prof. Dr. Hüseyin Dalgar, Rektör Yardımcılığı’na Atandı
Paylaş
Tarih : 15 Aralık 2017 - 13:37

Prof. Dr. Hüseyin Dalgar, Rektör Yardımcılığı’na Atandı
Bucak Dağarçık köyü doğumlu olan Hemşerimiz Hüseyin Dalğar Rektör Yardımcılığına atandı. Bucak ilçemizin sevilen öğretim üyelerinden birisi olan Hüseyin Dalğar geçtiğimiz günlerde Porfösör ünvanını almaya hak kazanmıştı.
Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hüseyin DALĞAR şimdi de Rektör Yardımcılığı’na atandı. 
Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi’nden yapılan yazılı açıklamaya göre “İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hüseyin DALĞAR 2547 sayılı kanunun 13. Maddesi uyarınca atanmıştır.”denildi.
Bucaklı vatandaşlar Prof. Dr. Hüseyin Dalğar ile ilgili olarak; “Bucak ilçemizin yetiştirdiği başarılı bir evladımız olan Hüseyin Dalğar’a başarılar diliyoruz. Bucak Ticaret Meslek Lisesi ve Hikmet Tolunay Meslek Yüksek okulunda eğitim öğretim gören hemşerimiz, kendisini geliştirmiş ve akademik kariyerinde kendinden emin adımlarla ilerlemiştir. Mütevazi tavırları bizden birisi olan Hüseyin Dalğar hocamızı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.”dediler.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

ŞEHİDİMİZ VAR BUCAK!!!

ŞEHİDİMİZ VAR BUCAK!!! Çebiş Köyünden Uzman Çavuş Muhittin Talha ÇALIŞKAN, Afrin’de şehit düştü. Şehidimize Allah’tan rahmet diliyoruz.

Milletvekili PETEK’den Müjde: “Bucak Pilot Bölge Seçildi”

Milletvekili PETEK’den Müjde: “Bucak Pilot Bölge Seçildi” AK Parti Burdur Milletvekili, Adalet Komisyonu Üyesi, 15 Temmuz Darbe Araştırma

DAHA YEŞİL BİR BUCAK İÇİN ÜCRETSİZ FİDAN DAĞITILDI

DAHA YEŞİL BİR BUCAK İÇİN ÜCRETSİZ FİDAN DAĞITILDI Bucak Orman İşletme Müdürlüğü tarafından daha yeşil bir Türkiye için 21 Mart Dünya

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI