Bucak Emniyet Müdürü Oğuz Çatalkaya Gazetemizi Ziyaret Etti

Ana Sayfa » Gündem » Bucak Emniyet Müdürü Oğuz Çatalkaya Gazetemizi Ziyaret Etti
Paylaş
Tarih : 03 Ocak 2018 - 14:07

Bucak Emniyet Müdürü Oğuz Çatalkaya Gazetemizi Ziyaret Etti
Gazetemizi ziyaret eden Bucak Emniyet Müdürü Oğuz Çatalkaya, Bucak’ın huzurlu bir kent olması için gece gündüz mesai yaptıklarını ifade ederek, Bucak ve Bucak Halkı için tüm kesimlerle birlikte hareket ettiklerini söyledi.  
Bucak Emniyet Müdürü Oğuz Çatalkaya Gazetemizi ziyaret etti. Gazetemiz kurucusu Mustafa Tutum ile bir süre sohbet eden İlçe Emniyet Müdürü Oğuz Çatalkaya Bucak’ın huzurlu bir kent olması için gece gündüz mesai yaptıklarına vurgu yaptı. Bucak İlçe Emniyet Müdürü Oğuz Çatalkaya; “Bucak ilçemiz 44 bin 100 nüfusunun yanı sıra öğrenci yoğunluğu olan yaklaşık 7 bin öğrencinin yaşadığı bir kenttir.
Tabelada görünen 44 bin 100 nüfusun ötesinde yaklaşık 55 bin kişinin yaşadığı Bucak’ta ekiplerimiz vatandaşlarımızın huzurlu mutu yaşaması için güvenlik hizmeti sağlıyor.” Dedi.
Bucak Emniyet Müdürü Oğuz Çatalkaya Burdur ve Bucak’ın mermer sektöründe de önem arz ettiğine işaret ederek; “Mermer denildiği zaman akla Afyon ili gelir. Ancak Bucak’ta görev yaptığımızda gördük ki, Bucak’ta mermer sektöründe önde gelen bir yer. Burada mermer sağladığı büyük istihdamın ötesinde ihracatta da önemli yer tutuyor. Ticaret Odası Başkanımız Sayın Hasan Yalçın Meçikoğlu ile Organize sanayimiz ve mermer sektörü hakkında görüştük. Kendisi sağolsun bize taşın mermer olma serüvenini yerinde anlattı.”dedi.
Bucak Emniyet Müdürü Oğuz Çatalkaya sivil toplum kuruluşları ile sürekli irtibat halinde olduklarını, aynı şekilde muhtarlarımız ile görüştüklerini ifade ederek Bucak ve Bucak Halkı için tüm kesimlerle birlikte hareket ettiklerini söyledi.
Bucak Emniyet Müdürü Oğuz Çatalkaya tüm kanun kuralların vatandaşların daha rahat ve huzurlu yaşaması için düzenlendiğinin altını çizerek vatandaşların kanunlara ve kurallara uyması gerektiğini söyledi.
Bucak Emniyet Müdürü Oğuz Çatalkaya Kutsal topraklara umre ziyareti yapan Gazetemiz Kurucusu Mustafa Tutum’a da ziyaretinin Allah nezdinde kabul olması dileğinde bulundu.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

BUCAK, ŞEHİDİNİ UĞURLADI

BUCAK, ŞEHİDİNİ UĞURLADI TÜRK Silahlı Kuvvetleri’nce (TSK) Suriye’nin Afrin bölgesinde sürdürülen ‘Zeytin Dalı Harekatı’

ABDURRAHMAN SARI; “KAFİR DESTEKLİ HAİNLERE KARŞI DEVLETİMİZİN VE MİLLETİMİZİN YANINDAYIZ.”

ABDURRAHMAN SARI; “KAFİR DESTEKLİ HAİNLERE KARŞI DEVLETİMİZİN VE MİLLETİMİZİN YANINDAYIZ.”  Büyük Birlik Partisi MKYK Üyesi Abdurrahman

ŞEHİDİMİZ VAR BUCAK!!!

ŞEHİDİMİZ VAR BUCAK!!! Çebiş Köyünden Uzman Çavuş Muhittin Talha ÇALIŞKAN, Afrin’de şehit düştü. Şehidimize Allah’tan rahmet diliyoruz.

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI