Lütfi Özçelik, Adaylığını Açıkladı

Ana Sayfa » Gündem » Lütfi Özçelik, Adaylığını Açıkladı
Paylaş
Tarih : 04 Ocak 2018 - 14:03

Lütfi Özçelik, Adaylığını Açıkladı
Bucak Şoförler ve Otomobilciler Odası’nda seçim yaklaşıyor. Mevcut Başkan Yusuf Top’un tekrar aday olmayacağını açıklaması üzerine gözler yeni adaylara çevrildi. 11 Şubat 2018 tarihinde yapılacak olan genel kurulda Yönetim kurulu başkanlığı için adaylar kendini tanıtmaya başladı.  
Hedef gazetemizi ziyaret eden Lütfi Özçelik, Bucak Şoförler ve Otomobilciler Odası seçimlerinde aday olduğunu açıkladı. 1969 yılında doğduğunu belirten Özçelik, 1982 yılında muavin olarak iş hayatına atıldığını ve 1987 yılından beri şoförlük mesleğinin içinde olduğunu ifade etti.
11 Şubat’ta yapılacak seçimlerde aday olduğunu söyleyen Lütfi Özçelik, “Üyelerimizle sürekli irtibat halinde olarak onların dertlerini,sıkıntılarını ve şikayetlerini en kısa sürede çözmek amacıyla başkan olmaya karar verdim. İlçemizdeki şoför esnafının daha iyi şekilde oda hizmetlerinden yararlanması için çalışmalar yapacağız. Yönetim kurulu listemi hazırlayıp bunu üyelerimizle ve basınla paylaşacağız.” diye konuştu.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

BUCAK, ŞEHİDİNİ UĞURLADI

BUCAK, ŞEHİDİNİ UĞURLADI TÜRK Silahlı Kuvvetleri’nce (TSK) Suriye’nin Afrin bölgesinde sürdürülen ‘Zeytin Dalı Harekatı’

ABDURRAHMAN SARI; “KAFİR DESTEKLİ HAİNLERE KARŞI DEVLETİMİZİN VE MİLLETİMİZİN YANINDAYIZ.”

ABDURRAHMAN SARI; “KAFİR DESTEKLİ HAİNLERE KARŞI DEVLETİMİZİN VE MİLLETİMİZİN YANINDAYIZ.”  Büyük Birlik Partisi MKYK Üyesi Abdurrahman

ŞEHİDİMİZ VAR BUCAK!!!

ŞEHİDİMİZ VAR BUCAK!!! Çebiş Köyünden Uzman Çavuş Muhittin Talha ÇALIŞKAN, Afrin’de şehit düştü. Şehidimize Allah’tan rahmet diliyoruz.

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI