Lütfi Özçelik, Adaylığını Açıkladı

Ana Sayfa » Gündem » Lütfi Özçelik, Adaylığını Açıkladı
Paylaş
Tarih : 04 Ocak 2018 - 14:03

Lütfi Özçelik, Adaylığını Açıkladı
Bucak Şoförler ve Otomobilciler Odası’nda seçim yaklaşıyor. Mevcut Başkan Yusuf Top’un tekrar aday olmayacağını açıklaması üzerine gözler yeni adaylara çevrildi. 11 Şubat 2018 tarihinde yapılacak olan genel kurulda Yönetim kurulu başkanlığı için adaylar kendini tanıtmaya başladı.  
Hedef gazetemizi ziyaret eden Lütfi Özçelik, Bucak Şoförler ve Otomobilciler Odası seçimlerinde aday olduğunu açıkladı. 1969 yılında doğduğunu belirten Özçelik, 1982 yılında muavin olarak iş hayatına atıldığını ve 1987 yılından beri şoförlük mesleğinin içinde olduğunu ifade etti.
11 Şubat’ta yapılacak seçimlerde aday olduğunu söyleyen Lütfi Özçelik, “Üyelerimizle sürekli irtibat halinde olarak onların dertlerini,sıkıntılarını ve şikayetlerini en kısa sürede çözmek amacıyla başkan olmaya karar verdim. İlçemizdeki şoför esnafının daha iyi şekilde oda hizmetlerinden yararlanması için çalışmalar yapacağız. Yönetim kurulu listemi hazırlayıp bunu üyelerimizle ve basınla paylaşacağız.” diye konuştu.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

TEŞEKKÜR

TEŞEKKÜR Batı Akdeniz Bölgesi’nin tam ortasında, Teke Yöresi’nin kalbinin attığı yerde eğitim, kültür, sanat adına Sayın Cumhurbaşkanımızın

BAKAN KURTULMUŞ’TAN BUCAK’A AÇIK ÇEK

BAKAN KURTULMUŞ’TAN BUCAK’A AÇIK ÇEK Bucak Eğitimde Kaliteyi Arttırma Projesinin (BEKAP) açılışı yapan Kültür ve Turizm Bakanı Prof. Dr.

SON GÜN 28 ŞUBAT

SON GÜN 28 ŞUBAT Ölçü ve tartı bulunduran esnaflar, damga süreleri dolmuş bulunan ölçü ve ölçü aletlerinin periyodik muayenelerinin yaptırılması

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI