İYİ Parti Bucak Teşkilatından Gazeteciler Günü Ziyareti

Ana Sayfa » Gündem » İYİ Parti Bucak Teşkilatından Gazeteciler Günü Ziyareti
Paylaş
Tarih : 10 Ocak 2018 - 14:26

İYİ Parti Bucak Teşkilatından Gazeteciler Günü Ziyareti
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla gazetemizi ziyaret eden İYİ Parti Bucak İlçe Başkanı Safa Sönmez, “Basın mensubu arkadaşlarımızı, bu kadar önemli bir görevi yerine getirdikleri için kutluyorum.”dedi.
İYİ Parti Bucak İlçe Başkanı Safa Sönmez, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla gazetemizi ziyaret ederek kutlamada bulundu.
Başkan Sönmez’e ziyaretinde Yönetim Kurulu üyeleri Hayriye Aydın, Mümin Kuzgun ve Bayram Yöntemli eşlik etti.
Gazetemiz çalışanlarının tek tek gününü kutlayan heyet, “Mesleğine gönül vermiş, toplumun gözü, kulağı ve sesi olmuş tüm gazeteciler bizler için çok önemli.”diyerek günün anısına çiçek takdim ettiler. 
İYİ Parti Bucak İlçe Başkanı Safa Sönmez ziyarette: “Gazetecilerin toplumun gözü, kulağı ve dili olduklarına dikkat çeken Başkan Sönmez, “Ülkemizin, şehrimizin ve ilçelerimizin sosyal, kültürel, ekonomik gelişmesi, kalkınması için yapılan çalışmaların kamuoyu ile paylaşılması haberdar edilmesi noktasında basınımızın katkısı büyük önem taşımaktadır. Dolayısıyla değerli basın mensubu arkadaşlarımız vatandaşlarımızla aramızda köprü görevi üstlenmekte, zor şartlar altında bu sorumluluğu yerine getirebilmek için fedakârca çalışmaktadırlar.
Basın mensubu arkadaşlarımızı, bu kadar önemli bir görevi yerine getirdikleri için kutluyorum. Mesleğine gönül vermiş, toplumun gözü, kulağı ve sesi olmuş tüm gazeteciler bizler için çok önemli. Mesai kavramı gözetmeksizin kamuoyunu doğru bilgilendirmek için haber peşinde koşan gazetecilerimiz zor şartlarda toplumumuzu aydınlatırken, diğer taraftan da vatandaşlarımızın talep ve beklentilerini yansıtarak önemli bir kamu görevini yerine getirmektedirler. Demokrasinin işleyişinde ve gelişmesinde önemli rol üstlenen basın, bu özelliğiyle demokrasilerin vazgeçilmez bir parçasıdır.
Zamanından ve ailesinden fedakarlıkta bulunarak bu kutsal görevi yerine getiren ve toplumun sesi olan değerli basın çalışanlarının bu anlamlı günlerini kutluyor, tüm basın çalışanlarına sevgi ve saygılarımı iletiyorum.”ifadelerine yer verdi.
Gazetemiz kurucusu Mustafa Tutum da, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek: “İYİ Parti Bucak İlçe Başkanı Safa Sönmez ve yönetim kurulu üyelerine biz gazetecileri bu özel günümüzde yalnız bırakmadıkları için çok teşekkür ediyorum.”dedi.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

TEŞEKKÜR

TEŞEKKÜR Batı Akdeniz Bölgesi’nin tam ortasında, Teke Yöresi’nin kalbinin attığı yerde eğitim, kültür, sanat adına Sayın Cumhurbaşkanımızın

BAKAN KURTULMUŞ’TAN BUCAK’A AÇIK ÇEK

BAKAN KURTULMUŞ’TAN BUCAK’A AÇIK ÇEK Bucak Eğitimde Kaliteyi Arttırma Projesinin (BEKAP) açılışı yapan Kültür ve Turizm Bakanı Prof. Dr.

SON GÜN 28 ŞUBAT

SON GÜN 28 ŞUBAT Ölçü ve tartı bulunduran esnaflar, damga süreleri dolmuş bulunan ölçü ve ölçü aletlerinin periyodik muayenelerinin yaptırılması

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI