İYİ Parti Bucak Teşkilatından Gazeteciler Günü Ziyareti

Ana Sayfa » Gündem » İYİ Parti Bucak Teşkilatından Gazeteciler Günü Ziyareti
Paylaş
Tarih : 10 Ocak 2018 - 14:26

İYİ Parti Bucak Teşkilatından Gazeteciler Günü Ziyareti
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla gazetemizi ziyaret eden İYİ Parti Bucak İlçe Başkanı Safa Sönmez, “Basın mensubu arkadaşlarımızı, bu kadar önemli bir görevi yerine getirdikleri için kutluyorum.”dedi.
İYİ Parti Bucak İlçe Başkanı Safa Sönmez, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla gazetemizi ziyaret ederek kutlamada bulundu.
Başkan Sönmez’e ziyaretinde Yönetim Kurulu üyeleri Hayriye Aydın, Mümin Kuzgun ve Bayram Yöntemli eşlik etti.
Gazetemiz çalışanlarının tek tek gününü kutlayan heyet, “Mesleğine gönül vermiş, toplumun gözü, kulağı ve sesi olmuş tüm gazeteciler bizler için çok önemli.”diyerek günün anısına çiçek takdim ettiler. 
İYİ Parti Bucak İlçe Başkanı Safa Sönmez ziyarette: “Gazetecilerin toplumun gözü, kulağı ve dili olduklarına dikkat çeken Başkan Sönmez, “Ülkemizin, şehrimizin ve ilçelerimizin sosyal, kültürel, ekonomik gelişmesi, kalkınması için yapılan çalışmaların kamuoyu ile paylaşılması haberdar edilmesi noktasında basınımızın katkısı büyük önem taşımaktadır. Dolayısıyla değerli basın mensubu arkadaşlarımız vatandaşlarımızla aramızda köprü görevi üstlenmekte, zor şartlar altında bu sorumluluğu yerine getirebilmek için fedakârca çalışmaktadırlar.
Basın mensubu arkadaşlarımızı, bu kadar önemli bir görevi yerine getirdikleri için kutluyorum. Mesleğine gönül vermiş, toplumun gözü, kulağı ve sesi olmuş tüm gazeteciler bizler için çok önemli. Mesai kavramı gözetmeksizin kamuoyunu doğru bilgilendirmek için haber peşinde koşan gazetecilerimiz zor şartlarda toplumumuzu aydınlatırken, diğer taraftan da vatandaşlarımızın talep ve beklentilerini yansıtarak önemli bir kamu görevini yerine getirmektedirler. Demokrasinin işleyişinde ve gelişmesinde önemli rol üstlenen basın, bu özelliğiyle demokrasilerin vazgeçilmez bir parçasıdır.
Zamanından ve ailesinden fedakarlıkta bulunarak bu kutsal görevi yerine getiren ve toplumun sesi olan değerli basın çalışanlarının bu anlamlı günlerini kutluyor, tüm basın çalışanlarına sevgi ve saygılarımı iletiyorum.”ifadelerine yer verdi.
Gazetemiz kurucusu Mustafa Tutum da, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek: “İYİ Parti Bucak İlçe Başkanı Safa Sönmez ve yönetim kurulu üyelerine biz gazetecileri bu özel günümüzde yalnız bırakmadıkları için çok teşekkür ediyorum.”dedi.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

“BURDUR ELEKTRİK ENERJİSİNİ RAHATLATACAK 21 MİLYONLUK PROJE”

VEKİLLERDEN MÜJDE!!!! “BURDUR ELEKTRİK ENERJİSİNİ RAHATLATACAK 21 MİLYONLUK PROJE” AK Parti Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin

TBMM BAŞKANI BİNALİ YILDIRIM BURDUR’A GELİYOR

TBMM BAŞKANI BİNALİ YILDIRIM BURDUR’A GELİYOR Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Binali Yıldırım, 18 Kasım 2018 Pazar Günü Burdur’a

İHALE İLANI

İHALE İLANI BUCAK MİLLİ EMLAK ŞEFLİĞİ, 2886 SAYILI DİK UN 45 İNCİ MADDESİNE GÖRE AÇIK TEKLİF USULÜ İLE SATIŞA ÇIKARILACAK TAŞINMAZLAR  AÇIKLAMALAR: 1-

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI