ADEM TOLUNAY FEN LİSESİ, BAŞARIYA BAŞARI KATIYOR

Ana Sayfa » Gündem » ADEM TOLUNAY FEN LİSESİ, BAŞARIYA BAŞARI KATIYOR
Paylaş
Tarih : 16 Şubat 2018 - 7:34

ADEM TOLUNAY FEN LİSESİ, BAŞARIYA BAŞARI KATIYOR
Okul Sporları Federasyonu tarafından Burdur Gazi Atatürk Stadı’nda düzenlenen Liselerarası Puanlı Atletizm Yarışmalarında Adem Tolunay Fen Lisesi Kız Atletizm A Takımı İl 2.’si olurken Adem Tolunay Fen Lisesi Erkek Atletizm B Takımı İl 3.’sü oldu. 
Okul Sporları Federasyonu 12-13 Şubat 2018 tarihlerinde Burdur Gazi Atatürk Stadı’nda Liselerarası Puanlı Atletizm Yarışmaları düzenledi. Atletizm yarışmaları, Burdur merkez ve ilçelerinden katılan 23 takım ve 300 sporcu ile gerçekleşti. Adem Tolunay Fen Lisesi Kız Atletizm A Takımı üstün başarı göstererek İl 2.’si oldu.15 farklı branşın yer aldığı Puanlı Atletizmde ferdi olarak da 10 derecenin sahibi oldu. Yine Adem Tolunay Fen Lisesi Erkek Atletizm B Takımı üstün başarı göstererek İl 3.sü oldu.
Beden Eğitimi Öğretmeni Zafer GÖKSU ve sporcularını (Berna Aydın, Rabia Akbıyıkoğlu, Selin Havva Gürsoy, Deniz Kocabaş, Gülsu Şener, Hatice Altınışık ve Havva Nur Mutlu), (Kaan Ceylan, Mehmet Berk Özdamar, Mehmet Oğuz, Burak Demirdaş, Yusuf Emir Altınkaynak, Kadir Eğe ve Teoman Türkyön) tebrik eden Okul Müdürü Nermin ULUIŞIK, “Akademik alanda başarılı olduğumuz gibi sportif alanda da başarıların sürekli olması sevindirici” dedi.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

ŞEHİDİMİZ VAR BUCAK!!!

ŞEHİDİMİZ VAR BUCAK!!! Çebiş Köyünden Uzman Çavuş Muhittin Talha ÇALIŞKAN, Afrin’de şehit düştü. Şehidimize Allah’tan rahmet diliyoruz.

Milletvekili PETEK’den Müjde: “Bucak Pilot Bölge Seçildi”

Milletvekili PETEK’den Müjde: “Bucak Pilot Bölge Seçildi” AK Parti Burdur Milletvekili, Adalet Komisyonu Üyesi, 15 Temmuz Darbe Araştırma

DAHA YEŞİL BİR BUCAK İÇİN ÜCRETSİZ FİDAN DAĞITILDI

DAHA YEŞİL BİR BUCAK İÇİN ÜCRETSİZ FİDAN DAĞITILDI Bucak Orman İşletme Müdürlüğü tarafından daha yeşil bir Türkiye için 21 Mart Dünya

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI