“AFRİN’E DE GİDERİZ, CANIMIZI DA VERİRİZ”

Ana Sayfa » Gündem » “AFRİN’E DE GİDERİZ, CANIMIZI DA VERİRİZ”
Paylaş
Tarih : 19 Şubat 2018 - 13:58

“AFRİN’E DE GİDERİZ, CANIMIZI DA VERİRİZ”
BEKAP projesi kapsamında “Şehir Konferansları”nın ilkini veren AK Parti Burdur Milletvekili ve 15 Temmuz Darbe Girişimi Meclis Araştırma Komisyon Başkanı Reşat Petek, “Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da ifade ettiği gibi gerekirse Afrin’e de gideriz canımızı da veririz.”dedi.  
Bucak’ta Kaymakamlık, Belediye ve Eğitim evi işbirliğinde organize edilen, kısa adı BEKAP olan “Bucak Eğitimde Kaliteyi Artırma Projesi” çeşitli etkinliklerle tüm hızıyla devam ediyor.
Projenin Şubat Programları kapsamında “Şehir Konferansları” ilki AK Parti Burdur Milletvekili ve 15 Temmuz Darbe Girişimi Meclis Araştırma Komisyon Başkanı Reşat Petek’in Küresel Güçlerin Yeni Oyuncağı: FETÖ konulu konferansla başladı.
Bucak Hikmet Tolunay Meslek Yüksekokulunda yapılan AK Parti Burdur Milletvekili, 15 Temmuz Darbe Girişimi Meclis Araştırma Komisyon Başkanı Reşat Petek’in konuşmacı olarak katıldığı “Şehir Konferanslarının” açılışına Bucak Kaymakamı ve Bucak Belediye Başkanı Yalçın Sezgin ve çevre ilçe ve belde belediye başkanları ile Bucak protokolü, okulun akademik kadrosu ve çok sayıda öğrenci katıldı.
“AFRİN’E DE GİDERİZ, CANIMIZI DA VERİRİZ”
Konuşmasına Afrin’de yürütülen Zeytin Dalı Harekâtında görev alan askerlere anarak başlayan Milletvekili Reşat Petek, “Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da ifade ettiği gibi gerekirse Afrin’e de gideriz canımızı da veririz” dedi.
HAİNLERİN İPLİĞİNİ EN İNCE AYRINTISNA KADAR ARAŞTIRDIK
15 Temmuz gecesinde yapılan darbe girişimini ve darbe girişiminde 250 kahraman vatandaşımızın şehit olduğunu hatırlatan Milletvekili Petek, “Doğru bilginin kaynağı nedir ve doğru bilgiye nasıl ulaşabiliriz konulu” slayt gösterisi eşliğinde Hain Fetullah Gülen ile ilgili 1966 yılından beri dış güçlerin sevk idaresinde olan FETÖ’nün zamanın şartlarına göre insani ve vicdanı sorumsuzlukta her şeyi mübah sayarak dış güçlere oyuncak ve KUKLA lık yaptığı süreci ele aldığı Küresel Güçlerin Yeni Oyuncağı FETÖ isimli kitabından belgeler göstererek en ince ayrıntısına kadar arastırmak hem TBMM ‘deki görevim hemde vatandaslık borcumdur.’’diyerek FETÖ yapılanmasını aktardı.
‘Hukuka her zaman hepimizin ihtiyacı var” diyen Petek Fetö’yle yapılan mücadelenin hukuk içerisinde yapıldığını aktardı ve Türkiye’de yasama, yürütme ve yargı organlarının olduğunu ve bu çerçevede hareket edildiğini belirtti.
Sayın Cumhurbaş-kanımız Recep Tayyip ERDOĞAN’a kaleme aldığımız ‘’İhanet ve Direniş ‘’ adlı kitabımızı verdiğimizde Sayın Cum-hurbaşkanı-mız bizden bu gerçekleri vatandaşlarımıza aktarma-mızın üzerimize bir vazife olduğunu söyledi. Bu vesile ile dini kullanarak devlet içine sızma işlemi gerçekleştirmeye çalışan bu tip terör örgütleriyle baş edebilmemiz için gerçekleştirdiğimiz konferanslardan aldığınız bilgileri tüm vatandaşlarımıza aktarın’’ dedi.
Bucak Kaymakamı ve Bucak Belediye Başkanı Yalçın Sezgin, AK Parti Burdur Milletvekili Reşat Petek’e katılımlarından dolayı teşekkür ederek çiçek takdim etti.
Konferansın ardından katılımcılara AK Parti Burdur Milletvekili Reşat Petek Kukla isimli kitabını imzaladı.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

BAŞKAN ÜNAL, DOĞALGAZ İÇİN KOLLARI SIVADI

BAŞKAN ÜNAL, DOĞALGAZ İÇİN KOLLARI SIVADI Bucak’ta doğalgaz erişimi olmayan mahalle kalmayacak Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal çalışmalarına

“Bucak her yıl çok kitap okuyacak”

Kaymakam Sezgin, Basını da Unutmadı “Bucak her yıl çok kitap okuyacak” BEKAP 2 Kitap Günleri kapsamında Bucak Kaymakamı Yalçın Sezgin, ilçede

BEKAP 2 KİTAP FUARINI 12 BİN KİŞİ ZİYARET ETTİ

BEKAP 2 KİTAP FUARINI 12 BİN KİŞİ ZİYARET ETTİ BEKAP 2 Kitap Günleri sona erdi. Kitap Fuarında bulunan 250 binin üzerinde kitaplar, 10 günde

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI