BUCAK’TA 18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ SATRANÇ TURNUVASI DÜZENLENDİ

Ana Sayfa » Gündem » BUCAK’TA 18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ SATRANÇ TURNUVASI DÜZENLENDİ
Paylaş
Tarih : 12 Mart 2018 - 8:56

BUCAK’TA 18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ SATRANÇ TURNUVASI DÜZENLENDİ
Bucak’ta düzenlenen 18 Mart Çanakkale Zaferi Satranç Turnuvasında Bucaklı öğrenciler dereceler aldı.
Bucak’ta 10-11 Mart 2018 tarihlerinde düzenlenen 18 Mart Çanakkale Zaferi Satranç Turnuvası düzenlendi. Spor salonunda düzenlenen turnuvaya, Bucak ve Burdur, Isparta ve Antalya gibi çevre illerden sporcular katıldı. Cumartesi günü saat 10:00’da başlayan turnuva saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunası ile start aldı. Minikler, küçükler, yıldızlar, gençler ve açık olmak üzere 5 kategoriden oluşan turnuvada öğrenciler kıyasıya mücadele etti. Toplam 300’e yakın sporcunun katıldığı turnuva, 7 turdan oluştu. Turnuva, Türkiye Satranç Federasyonu Burdur temsilcileri tarafından yönetildi.
Pazar günü saat 14:00’te yapılan 7. turun ardından ödül töreni düzenlendi. Turnuva sonunda Bucaklı sporcular çeşitli dereceler aldı.
Minikler genel kategorisinde Atatürk İlkokulundan Neva Karagöz, 3.lüğü elde etti. Neva Karagöz kategorisinde en iyi 1. kız sporcu olma başarısı da gösterdi. 2. en iyi kız sporcu da yine Bucak’tan Ayşe Betül Kızıl oldu.
Yine Küçükler kategorisi 2. Bucak Atatürk İlkokulundan Serra Turhan oldu. Serra Turhan da yine en iyi bayan sporcu madalyasını da kazandı.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

ŞEHİDİMİZ VAR BUCAK!!!

ŞEHİDİMİZ VAR BUCAK!!! Çebiş Köyünden Uzman Çavuş Muhittin Talha ÇALIŞKAN, Afrin’de şehit düştü. Şehidimize Allah’tan rahmet diliyoruz.

Milletvekili PETEK’den Müjde: “Bucak Pilot Bölge Seçildi”

Milletvekili PETEK’den Müjde: “Bucak Pilot Bölge Seçildi” AK Parti Burdur Milletvekili, Adalet Komisyonu Üyesi, 15 Temmuz Darbe Araştırma

DAHA YEŞİL BİR BUCAK İÇİN ÜCRETSİZ FİDAN DAĞITILDI

DAHA YEŞİL BİR BUCAK İÇİN ÜCRETSİZ FİDAN DAĞITILDI Bucak Orman İşletme Müdürlüğü tarafından daha yeşil bir Türkiye için 21 Mart Dünya

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI