“İstiklal Marşımız, tarihimizin köküdür”

Ana Sayfa » Gündem » “İstiklal Marşımız, tarihimizin köküdür”
Paylaş
Tarih : 12 Mart 2018 - 14:47

“İstiklal Marşımız, tarihimizin köküdür”
Ak parti Bucak ilçe Başkanı Av.Adem Şengül,12 Mart İstiklal Marşı’nın kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u anma dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Mesajında Şengül, İstiklal Marşı’nın yazılma günlerine dikkat çekerek “İstiklal Savaşımıza yön vermiştir. O günlerdeki bu ruh bu günlerimize gelmemize neden olmuştur. Türkiye’mizin istikametine, çalışma ve heyecanımızın artmasında büyük duygu içerir. İstiklal marşımız 97 yıl önce yazıldı ama hedef ve ideal bakımından tarihimizin köküdür.
Emeli, değeri, alanı ve metindeki heyecan özelliği ile geleceğimizin şekillenmesinde ondan kuvvet alıyoruz, bu duygularla marş olarak da söylemekten gurur duyuyoruz.”dedi. 

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

ŞEHİDİMİZ VAR BUCAK!!!

ŞEHİDİMİZ VAR BUCAK!!! Çebiş Köyünden Uzman Çavuş Muhittin Talha ÇALIŞKAN, Afrin’de şehit düştü. Şehidimize Allah’tan rahmet diliyoruz.

Milletvekili PETEK’den Müjde: “Bucak Pilot Bölge Seçildi”

Milletvekili PETEK’den Müjde: “Bucak Pilot Bölge Seçildi” AK Parti Burdur Milletvekili, Adalet Komisyonu Üyesi, 15 Temmuz Darbe Araştırma

DAHA YEŞİL BİR BUCAK İÇİN ÜCRETSİZ FİDAN DAĞITILDI

DAHA YEŞİL BİR BUCAK İÇİN ÜCRETSİZ FİDAN DAĞITILDI Bucak Orman İşletme Müdürlüğü tarafından daha yeşil bir Türkiye için 21 Mart Dünya

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI