Ak Parti Bucak İlçe Teşkilatından Kuşbaba Köyü’ne Ziyaret

Ana Sayfa » Gündem » Ak Parti Bucak İlçe Teşkilatından Kuşbaba Köyü’ne Ziyaret
Paylaş
Tarih : 14 Mart 2018 - 8:19

Ak Parti Bucak İlçe Teşkilatından Kuşbaba Köyü’ne Ziyaret
Ak Parti Bucak İlçe Teşkilatı Pazartesi günü Bucak’a bağlı Kuşbaba Köyüne ziyarette bulundu. Ziyarete, Ak Parti Bucak İlçe Başkanı Av. Adem ŞENGÜL ve Yönetim Kurulu üyeleri katıldı. Heyet ilk olarak Kuşbaba Köyünde vefat eden Ak Parti Delegesi Erdoğan Uçan’ın annesinin cenaze namazına katıldı. 
Cenaze merasimi sonrası, MHP İl Başkanı Hikmet ÖKTE, Ak Parti İlçe Teşkilatı, İl Genel Meclis Üyeleri, Köy muhtarı ve azaları ile Kuşbaba Köyü ilk ve ortaokul Müdürü Gültekin Apaydın’ı ve Okul yöneticilerini ziyaret ederek öğrencilerle bir araya geldiler. Öğretmenler ve öğrenciler ile BEKAP projesi, tiyatro günleri, Çanakkale gezisi Bucak konferansları hakkında konuşarak, Okul ile ilgili ihtiyaç ve talepleri dinlediler.
Daha sonra Köy Muhtarı Mustafa Sarıkaya, Azaları İle bir araya gelerek toplantı gerçekleştirdiler. Toplantıya Ak Parti Bucak İlçe Başkanı Av. Âdem ŞENGÜL, Ak Parti Bucak İlçe teşkilatı MHP Burdur İl Başkanı Hikmet ÖKTE, İl Genel Meclisi Üyeleri Sami UĞUR, İbrahim AVCIL, Ali ÜLGEN ve katıldı. Toplantıda Kuşbaba Köyü Muhtarı ve Azalarının Taleplerini dinleyerek, yapılan ve yapılacak olan yatırımlar görüşüldü.  
Önümüzdeki süreçte Kuşbaba Köyüne yapılacak olan çalışmalar ve projeler hakkında bilgiler aktardılar.
Kuşbaba Köyü Muhtarı ve azaları Köyleri için istek ve taleplerini ilettiler. Ak Parti Bucak İlçe Başkanı Av.Adem ŞENGÜL muhtar ve azaların isteklerini tek tek dinleyerek gerekli çalışmaları bir an evvel başlatacaklarını belirtti. 

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

ŞEHİDİMİZ VAR BUCAK!!!

ŞEHİDİMİZ VAR BUCAK!!! Çebiş Köyünden Uzman Çavuş Muhittin Talha ÇALIŞKAN, Afrin’de şehit düştü. Şehidimize Allah’tan rahmet diliyoruz.

Milletvekili PETEK’den Müjde: “Bucak Pilot Bölge Seçildi”

Milletvekili PETEK’den Müjde: “Bucak Pilot Bölge Seçildi” AK Parti Burdur Milletvekili, Adalet Komisyonu Üyesi, 15 Temmuz Darbe Araştırma

DAHA YEŞİL BİR BUCAK İÇİN ÜCRETSİZ FİDAN DAĞITILDI

DAHA YEŞİL BİR BUCAK İÇİN ÜCRETSİZ FİDAN DAĞITILDI Bucak Orman İşletme Müdürlüğü tarafından daha yeşil bir Türkiye için 21 Mart Dünya

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI