Kaymakam Sezgin, İyi Parti Teşkilatını Kabul Etti

Ana Sayfa » Gündem » Kaymakam Sezgin, İyi Parti Teşkilatını Kabul Etti
Paylaş
Tarih : 14 Mart 2018 - 8:11

Kaymakam Sezgin, İyi Parti Teşkilatını Kabul Etti
İYİ Parti Bucak İlçe Başkanı Safa Sönmez ve yönetim kurulu üyeleri, Bucak İlçe Kaymakamı Yalçın Sezgin’i makamında ziyaret etti.
Kaymakamlık Toplantı Salonu’nda gerçekleşen ziyarete İYİ Parti Bucak İlçe Başkanı Safa Sönmez, Genel Sekreter Mümin Kuzgun, Başkan Yardımcıları Hayriye Aydın, Bayram Yöntemli ve Mustafa Akbal, Gençlik Kolları Başkanı Seçkin Sezgin ve yönetim kurulu üyeleri katıldı. Kaymakam Yalçın Sezgin tarafından karşılanan heyet, Kaymakam Yalçın Sezgin’e çiçek takdim etti. 
Ziyaretten dolayı memnuniyetini belirten İlçe Kaymakamı Yalçın Sezgin, “Göreve geldiğimiz günden beri hem kaymakamlık hem belediye başkanlığı görevini ifa etmeye çalışıyoruz. İlçemizde hem kaymakamlık adına hem de belediye adına hizmetlerin devamlılığını sağlamak asıl görevimiz.Elimizden geldiğince belediyemizde 24 saat esasına göre çalışmalarımızı sürdürüyoruz.İlçemizde bulunan siyasi partilerin temsilcileri de bizlere sağolsunlar çok yardımcı oluyorlar.Onların düşünce ve görüşlerini önemsiyoruz. Vatandaşların bize söylemediği ya da bizim bilmediğimiz sıkıntı,sorun ve dertleri onlar vasıtasıyla öğrenebiliyoruz. Bu nedenle İYİ Parti İlçe Başkanı Safa Sönmez ve yönetim kurulu üyelerine ziyaretten dolayı teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu.
Başkan Safa Sönmez de her iki kurumun başında olan Yalçın Sezgin’i başarılı çalışmalarından dolayı tebrik ve takdir ettiklerini belirterek “Kaymakamlık görevinin yanında belediye hizmetlerini de başarıyla sürdürmeniz, ilçemizin adına sevindiricidir. Bu nedenle sizi takdir ediyoruz. İlçemizde yaşanan kayyum süreci ile ilgili hepimizin hizmetlerin durması anlamında kaygıları vardı. Ama sizinle birlikte belediye hizmetleri de devamlılığını sağlıyor. Bu yüzden partim ve üyelerimiz adına teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

ŞEHİDİMİZ VAR BUCAK!!!

ŞEHİDİMİZ VAR BUCAK!!! Çebiş Köyünden Uzman Çavuş Muhittin Talha ÇALIŞKAN, Afrin’de şehit düştü. Şehidimize Allah’tan rahmet diliyoruz.

Milletvekili PETEK’den Müjde: “Bucak Pilot Bölge Seçildi”

Milletvekili PETEK’den Müjde: “Bucak Pilot Bölge Seçildi” AK Parti Burdur Milletvekili, Adalet Komisyonu Üyesi, 15 Temmuz Darbe Araştırma

DAHA YEŞİL BİR BUCAK İÇİN ÜCRETSİZ FİDAN DAĞITILDI

DAHA YEŞİL BİR BUCAK İÇİN ÜCRETSİZ FİDAN DAĞITILDI Bucak Orman İşletme Müdürlüğü tarafından daha yeşil bir Türkiye için 21 Mart Dünya

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI