BUCAK TSO SEÇİME GİDİYOR

Ana Sayfa » Gündem » BUCAK TSO SEÇİME GİDİYOR
Paylaş
Tarih : 19 Mart 2018 - 6:51

BUCAK TSO SEÇİME GİDİYOR
BUCAK TİCARET VE SANAYİ ODASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI HASAN YALÇIN MEÇİKOĞLU, 4.DÖNEM İÇİN YENİDEN ADAY
Bucak Ticaret ve Sanayi Odasının ertelenen seçimi 1 Nisan tarihinde gerçekleştirilecek. 3 dönemdir Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığını yürüten Hasan Yalçın Meçikoğlu ve yönetimi yeniden adaylığını açıkladı.
Ticaret ve Sanayi Odası seçimleri, 2017 Ekim ayında yapılması gerekirken başka bir tarihe ertelenmişti. Ertelenen seçimler 1 Nisan tarihinde gerçekleştirilecek. Bucak’ta yapılacak olan Bucak Ticaret ve Sanayi Odası seçimler öncesi Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu ve yönetimi yeniden adaylığını açıkladı. 3 dönemdir Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığını yürüten Hasan Yalçın Meçikoğlu, tüm üyelerini sandık başına davet etti. 
Adaylığını açıklayan Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu, 2005 yılından bu tarafa vermiş oldukları sözlerin hepsini bir bir yaptıklarını ifade ederek, “Herkesin aday olmaya hakkı vardır. Burada centilmence birlik beraberlik içinde çalışarak tek düşüncemiz Bucak olmalı.”dedi.
Başkan Meçikoğlu açıklamasında, “2005 yılında Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı seçildim. O günden bugüne elimizden geldiğince Bucak Ticaret ve Sanayi Odasını Türkiye’de, Ankara’da, ilimizde en üst seviyede temsil etmek için gayret sarf ettik. Tabi ki buradalar demokrasi yerleridir, seçim yerleridir. Buralara seçim ile gelinir. Hiç birimizin babasından kalmış miras değildir. Hizmet için seçildik. 2005 yılından bu tarafa vermiş olduğumuz sözlerin hepsini bir bir elimizden geldiğince yaptık. OSB olarak, binamız olarak, eğitime vermiş olduğumuz destekler olarak ve her zaman Bucak’ın yanında olduk.
2017 yılı Ekim-Kasım aylarında yapılacak olan seçimlerimiz 6 ay uzatılarak 2018 yılı Nisan ayına ertelenmişti. Allah nasip ederse 1 Nisan tarihinde odamızın seçimi yapılacak. Tüm üyelerimizi kongremize bekliyoruz. Herkesin aday olmaya hakkı vardır. Burada centilmence birlik beraberlik içinde çalışarak tek düşüncemiz Bucak olmalı. Bizim sloganımız, Taşın Aş Olduğu yer Bucak’tır. Ekibimizle birlikte bir dönem daha Bucak Ticaret ve Sanayi Odası yönetim kuruluna adaylığımızı açıklıyoruz. 1 Nisan seçimlerimize tüm üyelerimizi tekrar davet ediyoruz.”şeklinde konuştu.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

BAŞKAN ÜNAL, DOĞALGAZ İÇİN KOLLARI SIVADI

BAŞKAN ÜNAL, DOĞALGAZ İÇİN KOLLARI SIVADI Bucak’ta doğalgaz erişimi olmayan mahalle kalmayacak Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal çalışmalarına

“Bucak her yıl çok kitap okuyacak”

Kaymakam Sezgin, Basını da Unutmadı “Bucak her yıl çok kitap okuyacak” BEKAP 2 Kitap Günleri kapsamında Bucak Kaymakamı Yalçın Sezgin, ilçede

BEKAP 2 KİTAP FUARINI 12 BİN KİŞİ ZİYARET ETTİ

BEKAP 2 KİTAP FUARINI 12 BİN KİŞİ ZİYARET ETTİ BEKAP 2 Kitap Günleri sona erdi. Kitap Fuarında bulunan 250 binin üzerinde kitaplar, 10 günde

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI