HASAN KONU, 4. KİTABINI OKUYUCULARI İLE BULUŞTURUYOR

Ana Sayfa » Gündem » HASAN KONU, 4. KİTABINI OKUYUCULARI İLE BULUŞTURUYOR
Paylaş
Tarih : 06 Nisan 2018 - 7:03

HASAN KONU, 4. KİTABINI OKUYUCULARI İLE BULUŞTURUYOR
Bucaklı Eğitimci Yazar Emekli Öğretmen Hasan Konu, 4. kitabı olan Aşağıoba’dan Öteyaka’ya adlı kitabını okuyucuları ile buluşturuyor. İmza ve söyleşi programı 7 Nisan 2018 Cumartesi günü saat:16:00’te Kahve Deryasında (Alaattin Mahallesi Şirlek Yolu Adliye Karşısı) yapılacak. Bucak’ın tarihine yolculuk yapmak isteyenler bu kitabı kaçırmamalı.  
Bucaklı Hemşerimiz Eğitimci Yazar Hasan Konu yine güzel bir çalışmaya imza attı. Aşağıoba’dan Öteyaka’ya adlı kitap Kişiler, Anılar, Anlatılardan oluşuyor. Selge yayınları Osman Oktay tarafından basılan kitap Bucak ilçemizin geçmişine ışık tutacak bir eser olarak dikkatleri çekiyor. Uzun yılların bilgi birikimi ve uzun araştırmalarla hazırlanan kitap herkes tarafından çok beğenilecek.
Eğitimci Yazar Hasan Konu Aşağıoba’dan Öteyaka’ya adlı kitabın imza ve söyleşi programının 7 Nisan 2018 Cumartesi günü yapılacağını söyledi.
Kahve Deryasına (Alaattin Mahallesi Şirlek Yolu Adliye Karşısı) saat:16:00’te yapılacak olan imza ve söyleşi programına tüm halkımızı davet eden Eğitimci Yazar Hasan Konu, Aşağıoba’dan Öteyaka’ya adlı kitapta herkesin Bucak’ın tarihine yolculuk yapacağına işaret etti.
Aşağıoba’dan Öteyaka’ya adlı kitapta Alaattin Mahallesiyle Adı yaşayan Alaattin Paşa (Sarı Paşa), Hacı Ömer Ağa, Dr. Boğos Bey, Gosman Usta, Badaplıoğu, Arap Müftü, Berber Kopuk, Bucak’ın İl Bayan Öğretmeni, Yanan Mektep, Cıllı Omarı, Etkafa, Deli İbrahim, Ali Derviş, Ali AFe, Ali Konu, Dr, Mustafa Tarakçı, Deli Süleyman (Süleyman Erkul), Hasan Hüseyin Hafız, Tılıngılı Halil Yıldız, Gettioğulları, Zeki Bey, Zurnacı Ahmet, Peri Şan, Şehit Pilot Ayfer Gök, Adem Sak, Mehmet Cadıl, Necati Topay, Salih Atan, Görek Kızı, Sarı Ebe, Hediye, Kestelli Halil Efe, Kürt Alo, Sığırtmaç Koca Mustafa, Fotoğrafçı Kocaoğlan, Fotoğraçı Hasan Köken, Göde, Albayrak, Bucaklı Şaşal, Kör Hafız, Seydamat, ve daha bir çok isim ve hikayesi yer alıyor.
Fotoğraflarıyla, hikayeleriyle çizimleriyle elinizden bırakmadan okuyacağınız bu kitabın imza ve söyleşi programının ne kadar renkli ve güzel geçeceği şimdiden belli oluyor.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

CİHANGİR İSLAM BUCAK’A GELİYOR

CİHANGİR İSLAM BUCAK’A GELİYOR İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Cihangir İSLAM, Bucak’a geliyor. Saadet Partisi Bucak İlçe Başkanlığı

AK GENÇLİK’TEN ANMA GECESİNE DAVET!

AK GENÇLİK’TEN ANMA GECESİNE DAVET! Ak Parti Bucak Gençlik Kolları seçim çalışmalarının yanında sosyal etkinliklerde de bulunuyor. Ak Gençlik,

FARKINDALIK KONSERİNE TÜM HALKIMIZ DAVETLİ

FARKINDALIK KONSERİNE TÜM HALKIMIZ DAVETLİ Bucak Melekler Engelliler Derneği, 21 Mart Dünya Down Sendromu Günü dolayısıyla bir etkinlik düzenliyor.

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI