OĞUZHANSPOR, MORAL AŞILIYOR

Ana Sayfa » Gündem » OĞUZHANSPOR, MORAL AŞILIYOR
Paylaş
Tarih : 12 Nisan 2018 - 6:41

OĞUZHANSPOR, MORAL AŞILIYOR
Bucak Belediyesi Oğuzhanspor Futbol Takımı, Pazar günü yapılacak olan MAKÜ Spor maçı öncesi moral aşılamak için kahvaltıda biraraya geldi. Bucak Belediyesi Oğuzhanspor Kulübünün Başkanı Hüseyin Çetiner, “Beraberliğimizi maça yansıtıp, bu maçı kazanarak yeniden gelecek yıl da BAL liginde oynamak istiyoruz.”dedi. 
Bucak Belediyesi Oğuzhanspor Futbol Takımı’nın teknik heyet ve futbolcuları kahvaltıda bir araya geldi. Bucak ilçesinde Köyüm Cafe’de düzenlenen kahvaltıya Bucak Belediyesi Oğuzhanspor Kulübünün Başkanı Hüseyin Çetiner, Teknik Direktör Ali Postacı ve yardımcıları ile futbolcular katıldı.
Kulüp Başkanı Hüseyin Çetiner, sezonu değerlendirerek yaptığı açıklamada; “2017-2018 Spor Toto Bölgesel Amatör Lig sezonunu tamamladık.
7.grupta 26 maçta topladığımız 28 puanla 10.sırada yer aldık. Geçen yıl şampiyon olmuştuk ama sezon başından beri yaşadığımız sıkıntılar belli. Yine de bütün sıkıntılara rağmen grubu iyi bir şekilde tamamladık. Sezon sonu itibariyle baraj maçı oynayacağız ve gelecek yıl Burdur’u BAL liginde kim temsil edecek Pazar günü bunu göreceğiz. Önümüzde MAKÜ Spor maçı var. Bu karşılaşma öncesi moral aşılamak için birlikte olmak istedik. Beraberliğimizi maça yansıtıp, bu maçı kazanarak yeniden gelecek yıl da BAL liginde oynamak istiyoruz.” ifadelerini kullandı.
MAKÜ Spor ile yapacakları maçın zor olacağını aktaran Başkan Çetiner, “Bizim açımızdan çok kritik bir karşılaşma. Bu maçın telafisi yok. İyi hazırlanmaya çalışıyoruz. Maçı kazanıp gelecek yıl için planlarımızı yapmak istiyoruz. Maçı kazanacağımıza yürekten inanıyorum. MAKÜ Spor daçok iyi bir takım. Çok güzel bir maç olacağını düşünüyorum.” değerlendirmesinde bulundu.
Başkan Çetiner, Pazar günü oynanacak karşılaşma için Bucak’tan otobüslerin kaldırılacağını, maça gitmek isteyen taraftarların Pazar günü saat 13:00’de Cumhuriyet Meydanı’nda toplanmaları gerektiğini hatırlattı.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

“Esnaf ile sanatkar yok olursa, ekonominin bel kemiği kırılır”

“Esnaf ile sanatkar yok olursa, ekonominin bel kemiği kırılır” Bucak Esnaf ve Sanatkârlar Odası, “Alışveriş Yaparken Yerel Esnafı Tercih

Acı Haber Geldi: Furkan, Maganda Kurbanı Oldu

Acı Haber Geldi: Furkan, Maganda Kurbanı Oldu Bucak’ta geçtiğimiz haftasonunda Yüreğil köyünde açık havada yapılan bir düğünde damadın

GÜNEŞ PANELLERİ 3 KÖYÜ RAHATLATACAK

GÜNEŞ PANELLERİ 3 KÖYÜ RAHATLATACAK 3 köyün grup içme suyu ihtiyacını karşılayan Garipçe mahallesindeki yapımı devam eden içme suyu pompalarındaki

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI