BUCAK MEHMET CADIL ANADOLU LİSESİ ÖĞRENCİLERİ İÇİN BAHAR ŞENLİĞİ DÜZENLENDİ

Ana Sayfa » Gündem » BUCAK MEHMET CADIL ANADOLU LİSESİ ÖĞRENCİLERİ İÇİN BAHAR ŞENLİĞİ DÜZENLENDİ
Paylaş
Tarih : 08 Mayıs 2018 - 15:01

BUCAK MEHMET CADIL ANADOLU LİSESİ ÖĞRENCİLERİ İÇİN BAHAR ŞENLİĞİ DÜZENLENDİ
Bucak Mehmet Cadıl Anadolu Lisesi’nde geleneksel bahar etkinlikleri kapsamında kavurma şenliği düzenlendi. Şenlikte, çuval yarışması, palet yarışması, halat çekme yarışması gibi etkinlikler yapıldı. Öğrenciler, yarışmalarda eğlenceli dakikalar geçirdi. 
Bucak Mehmet Cadıl Anadolu Lisesi’nde Okul Yönetimi ve Okulun Banisi İşadamı Mehmet Cadıl tarafından her yıl organize edilen bahar etkinlikleri kapsamında kavurma şenliği düzenlendi.
Okul bahçesinde öğle saatlerinde düzenlenen şenliğe Bucak Kaymakamı ve Bucak Belediye Başkanı Yalçın Sezgin, İlçe Emniyet Müdürü Oğuz Çatalkaya, İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Vahdet Nart, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu, Milli Eğitim Şube Müdürleri Resul Çevik ve Vedat Demirbaş, Okul Müdürü Yakup Çoban, Okulun Banisi Port-San Mermer Yönetim Kurulu Başkanı İşadamı Mehmet Cadıl ve ailesi, okul yönetimi, okulda görevli öğretmenler ve öğrenciler katıldı. Etkinlikte okul bahçesinde çuval yarışması, palet yarışması, halat çekme yarışması gibi etkinlikler yapıldı. Etkinlik renkli görüntülere sahne oldu. Yarışmalarda derece alan öğrencilere ödülleri protokol üyeleri tarafından verildi.
Etkinlik hakkında konuşan Portsan Mermer Yönetim Kurulu Başkanı Okulun Banisi İşadamı Mehmet Cadıl, bu etkinliği geleneksel olarak düzenlediklerini belirterek; “Önemli olan öğrenciler adına geride güzel anılar bırakabilmek” dedi.
Daha sonra okul öğrencilerine ve gelen misafirlere ekmek arası kavurma ikram edildi. Kavurma Şenliği hakkında konuşan okul öğrencileri de kendilerine motivasyon sağlayan bu tür etkinliklerin yapılmasından son derece memnun olduklarını belirterek etkinlik için Okulun Banisi Mehmet Cadıl’a teşekkür etti.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

ŞEHİT VE GAZİ AİLELERİ İFTARDA BULUŞTU

ŞEHİT VE GAZİ AİLELERİ İFTARDA BULUŞTU Bucak İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Yalçın Sezgin, şehit ve gazi aileleri ile iftarda bir

Burdur Valisi Hasan Şıldak Göreve Başladı

Burdur Valisi Hasan Şıldak Göreve Başladı 18/05/2018 tarih ve 30425 sayılı Resmi Gazete Yayımlanan 2018/11819 sayılı Bakanlar Kurulu Kararıyla

Ak Parti Burdur Milletvekili Adayları Belli Oldu

Ak Parti Burdur Milletvekili Adayları Belli Oldu AK Parti’nin, 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için Ak Parti’den Burdur Milletvekili adayları

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI