BUCAK MEHMET CADIL ANADOLU LİSESİ ÖĞRENCİLERİ İÇİN BAHAR ŞENLİĞİ DÜZENLENDİ

Ana Sayfa » Gündem » BUCAK MEHMET CADIL ANADOLU LİSESİ ÖĞRENCİLERİ İÇİN BAHAR ŞENLİĞİ DÜZENLENDİ
Paylaş
Tarih : 08 Mayıs 2018 - 15:01

BUCAK MEHMET CADIL ANADOLU LİSESİ ÖĞRENCİLERİ İÇİN BAHAR ŞENLİĞİ DÜZENLENDİ
Bucak Mehmet Cadıl Anadolu Lisesi’nde geleneksel bahar etkinlikleri kapsamında kavurma şenliği düzenlendi. Şenlikte, çuval yarışması, palet yarışması, halat çekme yarışması gibi etkinlikler yapıldı. Öğrenciler, yarışmalarda eğlenceli dakikalar geçirdi. 
Bucak Mehmet Cadıl Anadolu Lisesi’nde Okul Yönetimi ve Okulun Banisi İşadamı Mehmet Cadıl tarafından her yıl organize edilen bahar etkinlikleri kapsamında kavurma şenliği düzenlendi.
Okul bahçesinde öğle saatlerinde düzenlenen şenliğe Bucak Kaymakamı ve Bucak Belediye Başkanı Yalçın Sezgin, İlçe Emniyet Müdürü Oğuz Çatalkaya, İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Vahdet Nart, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu, Milli Eğitim Şube Müdürleri Resul Çevik ve Vedat Demirbaş, Okul Müdürü Yakup Çoban, Okulun Banisi Port-San Mermer Yönetim Kurulu Başkanı İşadamı Mehmet Cadıl ve ailesi, okul yönetimi, okulda görevli öğretmenler ve öğrenciler katıldı. Etkinlikte okul bahçesinde çuval yarışması, palet yarışması, halat çekme yarışması gibi etkinlikler yapıldı. Etkinlik renkli görüntülere sahne oldu. Yarışmalarda derece alan öğrencilere ödülleri protokol üyeleri tarafından verildi.
Etkinlik hakkında konuşan Portsan Mermer Yönetim Kurulu Başkanı Okulun Banisi İşadamı Mehmet Cadıl, bu etkinliği geleneksel olarak düzenlediklerini belirterek; “Önemli olan öğrenciler adına geride güzel anılar bırakabilmek” dedi.
Daha sonra okul öğrencilerine ve gelen misafirlere ekmek arası kavurma ikram edildi. Kavurma Şenliği hakkında konuşan okul öğrencileri de kendilerine motivasyon sağlayan bu tür etkinliklerin yapılmasından son derece memnun olduklarını belirterek etkinlik için Okulun Banisi Mehmet Cadıl’a teşekkür etti.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

“BURDUR ELEKTRİK ENERJİSİNİ RAHATLATACAK 21 MİLYONLUK PROJE”

VEKİLLERDEN MÜJDE!!!! “BURDUR ELEKTRİK ENERJİSİNİ RAHATLATACAK 21 MİLYONLUK PROJE” AK Parti Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin

TBMM BAŞKANI BİNALİ YILDIRIM BURDUR’A GELİYOR

TBMM BAŞKANI BİNALİ YILDIRIM BURDUR’A GELİYOR Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Binali Yıldırım, 18 Kasım 2018 Pazar Günü Burdur’a

İHALE İLANI

İHALE İLANI BUCAK MİLLİ EMLAK ŞEFLİĞİ, 2886 SAYILI DİK UN 45 İNCİ MADDESİNE GÖRE AÇIK TEKLİF USULÜ İLE SATIŞA ÇIKARILACAK TAŞINMAZLAR  AÇIKLAMALAR: 1-

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI