BUCAK MEHMET CADIL ANADOLU LİSESİ ÖĞRENCİLERİ İÇİN BAHAR ŞENLİĞİ DÜZENLENDİ

Ana Sayfa » Gündem » BUCAK MEHMET CADIL ANADOLU LİSESİ ÖĞRENCİLERİ İÇİN BAHAR ŞENLİĞİ DÜZENLENDİ
Paylaş
Tarih : 08 Mayıs 2018 - 15:01

BUCAK MEHMET CADIL ANADOLU LİSESİ ÖĞRENCİLERİ İÇİN BAHAR ŞENLİĞİ DÜZENLENDİ
Bucak Mehmet Cadıl Anadolu Lisesi’nde geleneksel bahar etkinlikleri kapsamında kavurma şenliği düzenlendi. Şenlikte, çuval yarışması, palet yarışması, halat çekme yarışması gibi etkinlikler yapıldı. Öğrenciler, yarışmalarda eğlenceli dakikalar geçirdi. 
Bucak Mehmet Cadıl Anadolu Lisesi’nde Okul Yönetimi ve Okulun Banisi İşadamı Mehmet Cadıl tarafından her yıl organize edilen bahar etkinlikleri kapsamında kavurma şenliği düzenlendi.
Okul bahçesinde öğle saatlerinde düzenlenen şenliğe Bucak Kaymakamı ve Bucak Belediye Başkanı Yalçın Sezgin, İlçe Emniyet Müdürü Oğuz Çatalkaya, İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Vahdet Nart, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu, Milli Eğitim Şube Müdürleri Resul Çevik ve Vedat Demirbaş, Okul Müdürü Yakup Çoban, Okulun Banisi Port-San Mermer Yönetim Kurulu Başkanı İşadamı Mehmet Cadıl ve ailesi, okul yönetimi, okulda görevli öğretmenler ve öğrenciler katıldı. Etkinlikte okul bahçesinde çuval yarışması, palet yarışması, halat çekme yarışması gibi etkinlikler yapıldı. Etkinlik renkli görüntülere sahne oldu. Yarışmalarda derece alan öğrencilere ödülleri protokol üyeleri tarafından verildi.
Etkinlik hakkında konuşan Portsan Mermer Yönetim Kurulu Başkanı Okulun Banisi İşadamı Mehmet Cadıl, bu etkinliği geleneksel olarak düzenlediklerini belirterek; “Önemli olan öğrenciler adına geride güzel anılar bırakabilmek” dedi.
Daha sonra okul öğrencilerine ve gelen misafirlere ekmek arası kavurma ikram edildi. Kavurma Şenliği hakkında konuşan okul öğrencileri de kendilerine motivasyon sağlayan bu tür etkinliklerin yapılmasından son derece memnun olduklarını belirterek etkinlik için Okulun Banisi Mehmet Cadıl’a teşekkür etti.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

CUMHURBAŞKANIMIZI YANILTTILAR DİYENLER KENDİLERİNİ YANILTMIŞ ve KENDİLERİNİ ALDATMIŞLAR :

CUMHURBAŞKANIMIZI YANILTTILAR DİYENLER KENDİLERİNİ YANILTMIŞ ve KENDİLERİNİ ALDATMIŞLAR : AK Parti Burdur Milletvekili, TBMM Başkanlık Divanı

KAYMAKAMLIK UYARDI!

KAYMAKAMLIK UYARDI! Muhtar adaylarının YSK’ nın 1130 no’lu kararında belirtilen yasaklara uymalarını istedi.   Bucak Kaymakamlığı

MAKÜ 2019 YILINDA DA HIZLA BÜYÜMEYE DEVAM EDECEK

MAKÜ 2019 YILINDA DA HIZLA BÜYÜMEYE DEVAM EDECEK AK Parti Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur, Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi’nin

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI