MİLLETVEKİLİ A.ADAYI İ. SABRİ UÇAN ESNAF ZİYARETLERİNDE

Ana Sayfa » Gündem » MİLLETVEKİLİ A.ADAYI İ. SABRİ UÇAN ESNAF ZİYARETLERİNDE
Paylaş
Tarih : 11 Mayıs 2018 - 7:35

MİLLETVEKİLİ A.ADAYI İ. SABRİ UÇAN ESNAF ZİYARETLERİNDE
Bucak İlçemizin tanınan ismi İşadamı İ. Sabri Uçan Ak Parti Milletvekilliği Aday Adayı olduğunun altını çizerek esnaf ziyaretleri gerçekleştiriyor. Gazetemizi Ziyaret eden İ. Sabri Uçan ilçemizin, ilimizin ve ülkemizin içinde bulunduğu durumu göze alarak hizmete talip olduğunu belirtti.
Ak Parti Burdur Milletvekili Aday Adayı İbrahim Sabri Uçan Bucak ilçemizde sevilen bir işadamı olarak halkın destek verdiği bir milletvekili aday adayı. Özellikle sanayi eşrafı İbrahim Sabri Uçan’ın Ak Partiden milletvekili adayı olmasını istiyor. 
Ak Parti Burdur Milletvekili Aday Adayı İbrahim Sabri Uçan; “Dünyanın içinde bulunduğu duruma işaret ederek, “Ak Partiye her zamankinden daha fazla ihtiyaç olduğunu, ülkemiz için, ilimiz, ilçemiz, beldemiz köylerimiz hatta mahallelerimiz hep birlik olarak Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı desteklemeliyiz ve ezici bir çoğunlukla kazandırmalıyız. Akabinde güçlü bir milletvekili desteği ile yine oylarımızı Ak Partiye vermeli ve ülkemizin geleceğini kurtarmalıyız. Bizler bu dönemde hizmet etmek için Milletvekili Aday Adayı olduk. İnşallah Hakkımızda hayırlısıysa Milletvekili Aday Listesinde yerimizi alır ve siz halkımızın teveccühüne talip oluruz. Bizler bu kutlu davada yola çıktık. Durmak yok yola devam.”dedi.
Ak Parti Burdur Milletvekili Aday Adayı İbrahim Sabri Uçan’a gazetemiz Sahibi Salih Tutum ve Yazı İşleri Müdürü Mehmet Tutum başarı dileklerinde bulundular.
İbrahim Sabri Uçan Kimdir?
Burdur Bucak nüfusuna kayıtlı olan İbrahim Sabri Uçan, 1965 yılında doğdu. İbrahim Sabri Uçan, Bucak Cumhuriyet İlkokulu’nda ilköğrenimini tamamladıktan sonra Bucak İmam Hatip Lisesi’ni bitirdi. Anadolu Üniversitesi İlahiyat Önlisans ve aynı üniversitenin Uluslararası İlişkiler Lisans bölümlerinden başarı ile mezun olarak öğrenim hayatını tamamladı. Liseyi tamamladıktan sonra, 1984 yılında Bucak Sanayi Sitesinde Otomotiv yedek parça sektöründe çalışmaya başladı. 1996 yılında kendi işyeri olan Uçanlar Otomotiv Lastik Ltd.Şti.’yi kurarak; halen bu şirketin yönetim kurulu başkanlığı görevini yürütmektedir.
Siyasi yaşamına sırasıyla Refah ve Fazilet Partisinde başlayan Uçan, 2003-2007 yılları arasında Ak Parti Burdur İl Yönetim Kurulu Üyeliği görevinde bulundu. 2007 Milletvekili seçimlerinde AK PARTİ’den Milletvekili Aday Adayı oldu. 2009-2014 yılları arasında Ak Parti Burdur İl Genel Meclis Üyesi olarak seçildi.
Sivil toplum alanındaki çalışmalara büyük önem veren İbrahim Sabri Uçan, uzun yıllardır pek çok sivil toplum kuruluşunda çeşitli kademelerde yer aldı.
•Bucak İmam Hatip Lisesi Mezunları ve Mensupları kuruculuğu ve üyeliği.
•Bucak Cumhuriyet İÖO Okul Aile Bir. Yönetim Kurulu Başkanlığı.
•Bucak Oğuzhanspor Yönetim Kurulu üyeliği.
•Bucak Gençlik Derneği Onursal Başkanlığı
•Burdur İl Encümenliği.
•Tarım ve Köye Hizmetler Komisyonu Başkanlığı.
•Köylere Hizmet Götürme Birliği Birlik Encümenliği
•Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Disiplin Kurulu Üyeliği
•Bucak Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbbis Heyeti Üyeliği
•İsmail Şerife Sarı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Spor Klübü üyeliği
İbrahim Sabri Uçan; Evli ve üç çocuk babasıdır.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

CUMHURBAŞKANIMIZI YANILTTILAR DİYENLER KENDİLERİNİ YANILTMIŞ ve KENDİLERİNİ ALDATMIŞLAR :

CUMHURBAŞKANIMIZI YANILTTILAR DİYENLER KENDİLERİNİ YANILTMIŞ ve KENDİLERİNİ ALDATMIŞLAR : AK Parti Burdur Milletvekili, TBMM Başkanlık Divanı

KAYMAKAMLIK UYARDI!

KAYMAKAMLIK UYARDI! Muhtar adaylarının YSK’ nın 1130 no’lu kararında belirtilen yasaklara uymalarını istedi.   Bucak Kaymakamlığı

MAKÜ 2019 YILINDA DA HIZLA BÜYÜMEYE DEVAM EDECEK

MAKÜ 2019 YILINDA DA HIZLA BÜYÜMEYE DEVAM EDECEK AK Parti Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur, Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi’nin

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI