ADEM TOLUNAY FEN LİSESİ, TÜRK ZEKA YARIŞMALARINDA TÜRKİYE FİNALİNDE

Ana Sayfa » Gündem » ADEM TOLUNAY FEN LİSESİ, TÜRK ZEKA YARIŞMALARINDA TÜRKİYE FİNALİNDE
Paylaş
Tarih : 12 Mayıs 2018 - 6:26

ADEM TOLUNAY FEN LİSESİ, TÜRK ZEKA YARIŞMALARINDA TÜRKİYE FİNALİNDE
Türkiye 23. Zeka Oyunları Yarışmasına katılan Adem Tolunay Fen Lisesi 9- B sınıfı öğrencisi Mustafa Yabgu ALTINKAYNAK ODTÜ Ankara Kampüsü İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde yapılacak olan Final yarışmasında, Burdur’u temsil edecek.
Türkiye Zeka Vakfı’nın düzenlemiş olduğu Türkiye 23. Zeka Oyunları Yarışması’na Bucak’tan Adem Tolunay Fen Lisesi 9- B sınıfı öğrencisi Mustafa Yabgu ALTINKAYNAK katıldı. 
Yarışmada elemeleri geçen Mustafa Yabgu ALTINKAYNAK, Türkiye Finali sınavına girmeye hak kazandı. 13 Mayıs Pazar günü ODTÜ Ankara Kampüsü İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde yapılacak olan Final yarışmasında, Adem Tolunay Fen Lisesi öğrencisi Mustafa Yabgu ALTINKAYNAK, Burdur’u, Bucak’ı ve Adem Tolunay Fen Lisesini temsil edecek.
Adem Tolunay Fen Lisesi Okul Müdürü Nermin ULUIŞIK, “Türkiye Zeka Vakfı’nın düzenlemiş olduğu Türkiye 23. Zeka Oyunları Yarışması’nda Adem Tolunay Fen Lisesi 9- B sınıfı öğrencisi Mustafa Yabgu ALTINKAYNAK, üç aşamadan oluşan yarışmada eleme ve yarı final sınavlarını geçerek, Türkiye Finali sınavına girmeye hak kazanmıştır.”dedi.
Müdür ULUIŞIK, Mustafa Yabgu ALTINKAYNAK’ın bu başarısından büyük memnuniyet duyduğunu dile getirerek, final yarışmasının ODTÜ Ankara Kampüsü İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde 13 Mayıs Pazar günü yapılacağını belirterek öğrencimize sonsuz başarılar diledi.
Mustafa Yabgu, büyük bir mutluluk içerisinde olduğunu belirterek bu mutluluğunun hem böyle bir yarışmada Türkiye Finaline kalmaktan, hem de ilk defa Ankara’ya gitmenin heyecanından kaynaklandığını söyleyerek yeni yerler keşfetmenin ve görme arzusunun kendisini heyecanlandırdığını dile getirdi.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

“BURDUR ELEKTRİK ENERJİSİNİ RAHATLATACAK 21 MİLYONLUK PROJE”

VEKİLLERDEN MÜJDE!!!! “BURDUR ELEKTRİK ENERJİSİNİ RAHATLATACAK 21 MİLYONLUK PROJE” AK Parti Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin

TBMM BAŞKANI BİNALİ YILDIRIM BURDUR’A GELİYOR

TBMM BAŞKANI BİNALİ YILDIRIM BURDUR’A GELİYOR Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Binali Yıldırım, 18 Kasım 2018 Pazar Günü Burdur’a

İHALE İLANI

İHALE İLANI BUCAK MİLLİ EMLAK ŞEFLİĞİ, 2886 SAYILI DİK UN 45 İNCİ MADDESİNE GÖRE AÇIK TEKLİF USULÜ İLE SATIŞA ÇIKARILACAK TAŞINMAZLAR  AÇIKLAMALAR: 1-

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI