ŞEHİT VE GAZİ AİLELERİ İFTARDA BULUŞTU

Ana Sayfa » Gündem » ŞEHİT VE GAZİ AİLELERİ İFTARDA BULUŞTU
Paylaş
Tarih : 22 Mayıs 2018 - 13:56

ŞEHİT VE GAZİ AİLELERİ İFTARDA BULUŞTU
Bucak İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Yalçın Sezgin, şehit ve gazi aileleri ile iftarda bir araya geldi. 21 Mayıs 2018 Pazartesi günü Bucak Kent Ormanında Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürlüğü tarafından organize edilen iftar yemeğine çok sayıda şehit ve gazi aileleri katıldı.  
İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Yalçın Sezgin ile eşi Sıla Sezgin şehit ve gazi aileleri ile yakından ilgilenerek hal hatır sordu.
Şehit ve gazi ailelerinin masalarına tek tek giden ve Onlarla sohbet eden Kaymakam Sezgin ve Eşi Sıla Sezgin, Şehit ve gazilerimize vatan olarak, millet olarak çok şey borçlu olduğumuzu hissettirdi.
Şehit ve gazilerimiz sayesinde ülkemizde bugün milletimizin huzur ve sükûnet içinde yaşadığına işaretle vurgu yapan İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Yalçın Sezgin; “Vatan uğruna şehit olmuş, vatan uğruna gazi olmuş evlatlarımız bizlerin gururudur. Şehit ve Gazi yakınları sizler bizlere onların emanetisiniz. Hiçbir zaman kendinizi yalnız hissetmeyiniz. Her zaman biz sizlerin yanındayız.” mesajını verdi.
Şehit ve Gazi aileleri organize edilen yemekten duydukları memnuniyeti dile getirdiler. Şehit ve Gazi Aileleri İlçe Kaymakamı ve eşinin yakın ilgisinden dolayı ayrıca şükranlarını sundular.
Şehit ve Gazi Ailelerini bir araya getiren yemekte Muhtarlar da yerini aldı. Muhtarlar Devletin ilk temsilcisi olması hasebiyle şehit ve gazi ailelerine ve tüm halka ilk sahip çıkan kamu görevi yapan görevliler olarak önem arz ediyor.
Yemeğe katılan Ak Parti Burdur Milletvekili Adayı Yasin Uğur ise; “Şehitlerimiz bu vatan uğruna gözünü kırpmadan canlarını feda etmiştir. Yine aynı şekilde gazilerimiz, ölür müyüm, sakat mı kalırım endişesi düşünmeden vatanı muhafaza için ön safta görev yapan aziz milletimizin aziz fertleridir. Bizler bu gün burada bu aziz insanların yakınları ile birlikte olmaktan gurur ve mutluluk duyuyoruz. Tüm şehit ve gazi ailelerimiz bilmelidir ki, sizlerde evlatlarınız kadar önemlisiniz. Vatana millete hizmet için yetiştirdiğiniz evlatlarınızla gurur duyunuz.”dedi.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

“BURDUR ELEKTRİK ENERJİSİNİ RAHATLATACAK 21 MİLYONLUK PROJE”

VEKİLLERDEN MÜJDE!!!! “BURDUR ELEKTRİK ENERJİSİNİ RAHATLATACAK 21 MİLYONLUK PROJE” AK Parti Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin

TBMM BAŞKANI BİNALİ YILDIRIM BURDUR’A GELİYOR

TBMM BAŞKANI BİNALİ YILDIRIM BURDUR’A GELİYOR Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Binali Yıldırım, 18 Kasım 2018 Pazar Günü Burdur’a

İHALE İLANI

İHALE İLANI BUCAK MİLLİ EMLAK ŞEFLİĞİ, 2886 SAYILI DİK UN 45 İNCİ MADDESİNE GÖRE AÇIK TEKLİF USULÜ İLE SATIŞA ÇIKARILACAK TAŞINMAZLAR  AÇIKLAMALAR: 1-

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI