TSO’dan geleneksel gıda yardımı

Ana Sayfa » Gündem » TSO’dan geleneksel gıda yardımı
Paylaş
Tarih : 05 Haziran 2018 - 7:48

TSO’dan geleneksel gıda yardımı
800 aileye yetecek paketler hazır
Bucak Ticaret ve Sanayi Odası, 15 yıldır devam ettirdiği ramazan paketi dağıtımını bu yıl da gerçekleştiriyor. Ramazan ayında geleneksel hale getirilen bu faaliyet ile, birlik, beraberlik, yardımlaşma, dayanışma ve paylaşmayı amaçlıyor.
Her yıl Ramazan ayında olduğu gibi bu yılda yardıma muhtaç ailelere teslim edilmek üzere ramazanlık paketler hazırlanarak dağıtımına başladı.  
Bucak Ticaret ve Sanayi Odası’nda gazetecilere açıklamalarda bulunan Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu “Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Her yıl olduğu gibi geleneksel halini alan ve on beş yıldır gerçekleştirdiğimiz Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin de katkıları ile içerisinde temel gıda maddelerinden oluşan sekiz yüz aileye dağıtılmak üzere ramazanlık temel gıda paketi oluşturduk. Ramazanlık yardım paketlerimiz mahalle muhtarları ve odamızın tespit ettiği gerçek ihtiyaç sahibi kişilere dağıtılacak” dedi.
Başkan Meçikoğlu, eğitim dönemlerinde ise yardıma muhtaç öğrenciler için kırtasiye ve kıyafet yardımlarında bulunmaya devam ettiklerini dile getirdi.
Başkan Meçikoğlu, yardıma muhtaç ihtiyaç sahibi ailelerin odaya başvurması halinde ramazanlık yardım paketi alabileceklerini belirtti.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

EMİN GÜLMEZ ORTAOKULU YENİ DÖNEME AÇILACAK

EMİN GÜLMEZ ORTAOKULU YENİ DÖNEME AÇILACAK İnşaatı hız devam eden 32 derslikli Burdur’un en büyük okullarından biri olan Bucak Emin Gülmez

KORKUTELİ FATMA-MEHMET CADIL FEN LİSESİ ÖĞRENCİLERİ MEZUNİYET COŞKUSU YAŞADI

KORKUTELİ FATMA-MEHMET CADIL FEN LİSESİ ÖĞRENCİLERİ MEZUNİYET COŞKUSU YAŞADI Antalya’nın Korkuteli İlçesindeki Fatma-Mehmet Cadıl Fen Lisesinde

“Her ne siyasi görüşten olursa olsun bizler hepimiz kardeşiz”

“Her ne siyasi görüşten olursa olsun bizler hepimiz kardeşiz” Seçim çalışmaları çerçevesinde gazetemizi ziyaret eden Saadet Partisi 1.Sıra

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI