TSO’dan geleneksel gıda yardımı

Ana Sayfa » Gündem » TSO’dan geleneksel gıda yardımı
Paylaş
Tarih : 05 Haziran 2018 - 7:48

TSO’dan geleneksel gıda yardımı
800 aileye yetecek paketler hazır
Bucak Ticaret ve Sanayi Odası, 15 yıldır devam ettirdiği ramazan paketi dağıtımını bu yıl da gerçekleştiriyor. Ramazan ayında geleneksel hale getirilen bu faaliyet ile, birlik, beraberlik, yardımlaşma, dayanışma ve paylaşmayı amaçlıyor.
Her yıl Ramazan ayında olduğu gibi bu yılda yardıma muhtaç ailelere teslim edilmek üzere ramazanlık paketler hazırlanarak dağıtımına başladı.  
Bucak Ticaret ve Sanayi Odası’nda gazetecilere açıklamalarda bulunan Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu “Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Her yıl olduğu gibi geleneksel halini alan ve on beş yıldır gerçekleştirdiğimiz Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin de katkıları ile içerisinde temel gıda maddelerinden oluşan sekiz yüz aileye dağıtılmak üzere ramazanlık temel gıda paketi oluşturduk. Ramazanlık yardım paketlerimiz mahalle muhtarları ve odamızın tespit ettiği gerçek ihtiyaç sahibi kişilere dağıtılacak” dedi.
Başkan Meçikoğlu, eğitim dönemlerinde ise yardıma muhtaç öğrenciler için kırtasiye ve kıyafet yardımlarında bulunmaya devam ettiklerini dile getirdi.
Başkan Meçikoğlu, yardıma muhtaç ihtiyaç sahibi ailelerin odaya başvurması halinde ramazanlık yardım paketi alabileceklerini belirtti.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

MİNİKLERİN TRAFİK EĞİTİMİ

MİNİKLERİN TRAFİK EĞİTİMİ Bucak Belediyesi Trafik Eğitim Parkında Atatürk İlkokulu Anasınıfı öğrencilerine Trafik Eğitimi verildi. Uygulamalı

Oğuzhanspor’dan Gol Yağmuru

Oğuzhanspor’dan Gol Yağmuru Deplasmanda Isparta Davrazspor’un konuğu olan Bucak Belediyesi Oğuzhanspor, ikinci yarıda 10 kişi ile mücadele ederek

MAKÜ ile Adem Tolunay Fen Lisesi Protokol İmzaladı

MAKÜ ile Adem Tolunay Fen Lisesi Protokol İmzaladı MAKÜ Burdur Gelişim Merkezi ve Bucak Adem Tolunay Fen Lisesi arasında imzalanan protokol ile

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI