TSO’dan geleneksel gıda yardımı

Ana Sayfa » Gündem » TSO’dan geleneksel gıda yardımı
Paylaş
Tarih : 05 Haziran 2018 - 7:48

TSO’dan geleneksel gıda yardımı
800 aileye yetecek paketler hazır
Bucak Ticaret ve Sanayi Odası, 15 yıldır devam ettirdiği ramazan paketi dağıtımını bu yıl da gerçekleştiriyor. Ramazan ayında geleneksel hale getirilen bu faaliyet ile, birlik, beraberlik, yardımlaşma, dayanışma ve paylaşmayı amaçlıyor.
Her yıl Ramazan ayında olduğu gibi bu yılda yardıma muhtaç ailelere teslim edilmek üzere ramazanlık paketler hazırlanarak dağıtımına başladı.  
Bucak Ticaret ve Sanayi Odası’nda gazetecilere açıklamalarda bulunan Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu “Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Her yıl olduğu gibi geleneksel halini alan ve on beş yıldır gerçekleştirdiğimiz Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin de katkıları ile içerisinde temel gıda maddelerinden oluşan sekiz yüz aileye dağıtılmak üzere ramazanlık temel gıda paketi oluşturduk. Ramazanlık yardım paketlerimiz mahalle muhtarları ve odamızın tespit ettiği gerçek ihtiyaç sahibi kişilere dağıtılacak” dedi.
Başkan Meçikoğlu, eğitim dönemlerinde ise yardıma muhtaç öğrenciler için kırtasiye ve kıyafet yardımlarında bulunmaya devam ettiklerini dile getirdi.
Başkan Meçikoğlu, yardıma muhtaç ihtiyaç sahibi ailelerin odaya başvurması halinde ramazanlık yardım paketi alabileceklerini belirtti.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

CİHANGİR İSLAM BUCAK’A GELİYOR

CİHANGİR İSLAM BUCAK’A GELİYOR İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Cihangir İSLAM, Bucak’a geliyor. Saadet Partisi Bucak İlçe Başkanlığı

AK GENÇLİK’TEN ANMA GECESİNE DAVET!

AK GENÇLİK’TEN ANMA GECESİNE DAVET! Ak Parti Bucak Gençlik Kolları seçim çalışmalarının yanında sosyal etkinliklerde de bulunuyor. Ak Gençlik,

FARKINDALIK KONSERİNE TÜM HALKIMIZ DAVETLİ

FARKINDALIK KONSERİNE TÜM HALKIMIZ DAVETLİ Bucak Melekler Engelliler Derneği, 21 Mart Dünya Down Sendromu Günü dolayısıyla bir etkinlik düzenliyor.

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI