TSO’dan geleneksel gıda yardımı

Ana Sayfa » Gündem » TSO’dan geleneksel gıda yardımı
Paylaş
Tarih : 05 Haziran 2018 - 7:48

TSO’dan geleneksel gıda yardımı
800 aileye yetecek paketler hazır
Bucak Ticaret ve Sanayi Odası, 15 yıldır devam ettirdiği ramazan paketi dağıtımını bu yıl da gerçekleştiriyor. Ramazan ayında geleneksel hale getirilen bu faaliyet ile, birlik, beraberlik, yardımlaşma, dayanışma ve paylaşmayı amaçlıyor.
Her yıl Ramazan ayında olduğu gibi bu yılda yardıma muhtaç ailelere teslim edilmek üzere ramazanlık paketler hazırlanarak dağıtımına başladı.  
Bucak Ticaret ve Sanayi Odası’nda gazetecilere açıklamalarda bulunan Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu “Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Her yıl olduğu gibi geleneksel halini alan ve on beş yıldır gerçekleştirdiğimiz Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin de katkıları ile içerisinde temel gıda maddelerinden oluşan sekiz yüz aileye dağıtılmak üzere ramazanlık temel gıda paketi oluşturduk. Ramazanlık yardım paketlerimiz mahalle muhtarları ve odamızın tespit ettiği gerçek ihtiyaç sahibi kişilere dağıtılacak” dedi.
Başkan Meçikoğlu, eğitim dönemlerinde ise yardıma muhtaç öğrenciler için kırtasiye ve kıyafet yardımlarında bulunmaya devam ettiklerini dile getirdi.
Başkan Meçikoğlu, yardıma muhtaç ihtiyaç sahibi ailelerin odaya başvurması halinde ramazanlık yardım paketi alabileceklerini belirtti.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

ÇKS Başvuruları Bucak Ziraat Odası’ndan Yapılabilecek

ÇKS Başvuruları Bucak Ziraat Odası’ndan Yapılabilecek Çiftçi Kayıt Sistemi başvurularının yakın bir zaman sonra Bucak Ziraat Odası’ndan

“Hedefimiz adaletli, şeffaf, çözüm üreten gönül belediyeciliği”

“Hedefimiz adaletli, şeffaf, çözüm üreten gönül belediyeciliği” Ak Parti İl Başkanılğı’nca düzenlenen kahvaltılı basın toplantısında,

Bucak Esnaf ve Sanatkarlar Odası’ndan Oğuzhanspor’a Moral Desteği

Bucak Esnaf ve Sanatkarlar Odası’ndan Oğuzhanspor’a Moral Desteği Bucak Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yusuf Erdoğdu, “Kulübümüze her

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI