Vali Şıldak, Bucak’ta İftar Yaptı

Ana Sayfa » Gündem » Vali Şıldak, Bucak’ta İftar Yaptı
Paylaş
Tarih : 05 Haziran 2018 - 7:19

Vali Şıldak, Bucak’ta İftar Yaptı
Vali Hasan Şıldak, eşi Fatma Nur Şıldak ile birlikte Bucak’ta düzenlenen iftar programında, Koruyucu Aileler, Şehit Yakınları, Gaziler ve umut evlerinde kalan çocuklar ile bir araya geldi. Aileler ve çocuklarla sohbet eden Vali Şıldak, yine çocukları mutlu etmeyi ihmal etmedi.  
2012 yılında Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından başlatılan Koruyucu Aile Hizmet Modeli tüm Türkiye’de olduğu gibi Burdur’da da başarıyla uygulanmaya devam ediyor. Devlet gözetiminde ve desteğinde korunmaya muhtaç çocuklarımızın aile ortamında geleceğe daha iyi bir şekilde hazırlanması amaçlanan bu önemli hizmet kapsamında Burdur’da 22 Koruyucu Aile yanında 25 çocuğumuz yaşamlarını sıcak aile ortamında sürdürüyorlar.
Bucak’ta da bulunan Koruyucu Aileler, Şehit Yakınları, Gaziler ve umut evlerinde kalan çocuklar onuruna iftar programı düzenlendi. Programa Vali Hasan Şıldak ve eşi Fatma Nur Şıldak, Vali Yardımcısı, Emniyet Müdürü, Kaymakam Belediye Başkan vekili Yalçın Sezgin ve eşi Sıla Sezgin, bazı daire müdürleri, koruyucu Aileler, Şehit Yakınları, Gaziler ve umut evlerinde kalan çocuklar katıldı.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

CİHANGİR İSLAM BUCAK’A GELİYOR

CİHANGİR İSLAM BUCAK’A GELİYOR İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Cihangir İSLAM, Bucak’a geliyor. Saadet Partisi Bucak İlçe Başkanlığı

AK GENÇLİK’TEN ANMA GECESİNE DAVET!

AK GENÇLİK’TEN ANMA GECESİNE DAVET! Ak Parti Bucak Gençlik Kolları seçim çalışmalarının yanında sosyal etkinliklerde de bulunuyor. Ak Gençlik,

FARKINDALIK KONSERİNE TÜM HALKIMIZ DAVETLİ

FARKINDALIK KONSERİNE TÜM HALKIMIZ DAVETLİ Bucak Melekler Engelliler Derneği, 21 Mart Dünya Down Sendromu Günü dolayısıyla bir etkinlik düzenliyor.

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI