“Hizmetlerimizde Dikkatli Davranıyoruz”

Ana Sayfa » Gündem » “Hizmetlerimizde Dikkatli Davranıyoruz”
Paylaş
Tarih : 07 Haziran 2018 - 14:28

“Hizmetlerimizde Dikkatli Davranıyoruz”
Bucak’ta Orhan Gazi Caddesinde Yaya Kaldırımı Yapım Çalışmalarının Devam Ettiğini Belirten Kaymakam Belediye Başkan Vekili Yalçın Sezgin, “Engelli Vatandaşlarımızın da İstedikleri Her Yere Ulaşabilmesi İçin Hizmetlerimizde Dikkatli Davranıyoruz.”Dedi. 
Bucak Belediyesi yeni Devlet Hastanesi etrafında hummalı bir çalışma yürütüyor. 70 Evler Mahallesinde bulunan Yeni Devlet Hastanesinin hizmete girmesinden sonra bu bölgede artan trafik yoğunluğunun giderilmesi için çalışmalar sürüyor. Mustafa Özkan Caddesinde yaya kaldırımları ve refüj düzenleme çalışmaları başladı.
İlk olarak asfaltlanan yollarda yaya kaldırımı, bordür ve yol kenarı briket çalışmaları yapıldı. Şimdi de yaya kaldırımı çalışması ve orta refüjler ile kavşaklarda peyzaj çalışmaları yapılacak.
Bu çalışmaların yanında Orhan Gazi Caddesinin 2920 sokak kavşak bölümüne kadar olan bölümünde de sokak aydınlatmaları yapıldı. Kalan bölümlerinde de bir an önce aydınlatma direklerinin yapılması için Akedaş ve CLK Akdeniz Elektrik yetkililerine talimat verildi.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

CİHANGİR İSLAM BUCAK’A GELİYOR

CİHANGİR İSLAM BUCAK’A GELİYOR İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Cihangir İSLAM, Bucak’a geliyor. Saadet Partisi Bucak İlçe Başkanlığı

AK GENÇLİK’TEN ANMA GECESİNE DAVET!

AK GENÇLİK’TEN ANMA GECESİNE DAVET! Ak Parti Bucak Gençlik Kolları seçim çalışmalarının yanında sosyal etkinliklerde de bulunuyor. Ak Gençlik,

FARKINDALIK KONSERİNE TÜM HALKIMIZ DAVETLİ

FARKINDALIK KONSERİNE TÜM HALKIMIZ DAVETLİ Bucak Melekler Engelliler Derneği, 21 Mart Dünya Down Sendromu Günü dolayısıyla bir etkinlik düzenliyor.

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI