EMİN GÜLMEZ ORTAOKULU YENİ DÖNEME AÇILACAK

Ana Sayfa » Gündem » EMİN GÜLMEZ ORTAOKULU YENİ DÖNEME AÇILACAK
Paylaş
Tarih : 23 Haziran 2018 - 6:34

EMİN GÜLMEZ ORTAOKULU YENİ DÖNEME AÇILACAK
İnşaatı hız devam eden 32 derslikli Burdur’un en büyük okullarından biri olan Bucak Emin Gülmez Ortaokulu, 2018-2019 eğitim öğretim yılına hazır hale etirilecek.
Bucak Emin Gülmez Ortaokulu inşaatı hız devam ediyor. 6.547,800 TL’lik ödenekle yapılan 32 derslikli Emin Gülmez Ortaokulu 23.07.2018 tarihinde teslim edilecek. Yapımı tamamlandıktan sonra Bucak Emin Gülmez Ortaokulu, Burdur’un en büyük okullarından biri olacak.
Emin Gülmez Ortaokulu inşaatı 2018-2019 eğitim öğretim yılına hazır hale getirilecek. Okul inşaatında incelemelerde bulunan Kaymakam Belediye Başkan vekili Yalçın Sezgin, “Emin Gülmez Ortaokulumuzun, 2018-2019 eğitim öğretim yılına hazır hale getirilmesi ve zamanında teslim edilmesi için talimat verdik.” dedi. 
Özel İdare İnşaat Yatırım Müdürlüğü tarafından yapımı devam eden 32 derslikli Emin Gülmez Ortaokulu İnşaatında Bucak Kaymakamı Belediye Başkan Vekili Yalçın SEZGİN, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Taner Uğraş ile birlikte incelemelerde bulundu. Okul inşaatı ile ilgili detaylı bilgi alan Kaymakam Belediye Başkan vekili Sezgin, “Emin Gülmez Ortaokulumuzun, 2018-2019 eğitim öğretim yılına hazır hale getirilmesi ve zamanında teslim edilmesi için talimat verdik.”dedi.
Kaymakam Belediye Başkan Vekili Yalçın SEZGİN inceleme sonrası yaptığı açıklamada, “2018-2019 Eğitim Öğretim yılına öğrencilerimizin daha kaliteli bir ortamda başlayabilmesi için kaymakamlığımızca ve belediyemizce tüm okulların ihtiyaçlarını karşılayamaya çalışıyoruz. Okul Döneminde öğrenci ve öğretmenlerimizin taleplerini yerinde görmek amaçlı her hafta okul ziyaretlerini gerçekleştirdik. Okullarımızın başarıya giden yolda istek ve önerilerini yerine getirdik .
Yaz Tatilinin Başlaması ile okullarımızda fiziki ortamların daha kaliteli hale getirilmesi için bakım onarım çalışmaları başlattık. Bugün de İlçemizin 32 dersliği ile en büyük ortaokulu olma özelliği taşıyacak olan Emin Gülmez Ortaokulu inşaatını yerinde inceleyerek 2018-2019 eğitim öğretim yılına hazır hale getirilmesi ve zamanında teslim edilmesi için talimat verdik . İlçemize hayırlı olmasını diliyorum.”dedi.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

15 Temmuz’u unutmamak ve unutturmamak, en büyük sorumluluğumuzdur”
15 Temmuz’u unutmamak ve unutturmamak, en büyük sorumluluğumuzdur”

15 Temmuz’u unutmamak ve unutturmamak, en büyük sorumluluğumuzdur” AK Parti Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik 15 Temmuz hain darbe girişiminin

“Bir destandır 15 Temmuz”

“Bir destandır 15 Temmuz”  AK Parti Burdur Milletvekili Yasin Uğur 15 Temmuz hain darbe girişiminin yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj

KAYMAKAM SEZGİN’E ÇOK ÖZEL MİSAFİRLER

KAYMAKAM SEZGİN’E ÇOK ÖZEL MİSAFİRLER Bucak İsmail Şerife Sarı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezine bağlı Umut Evlerinde kalmakta olan özel

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI