VEKİLLER MAZBATALARINI ALDI

Ana Sayfa » Gündem » VEKİLLER MAZBATALARINI ALDI
Paylaş
Tarih : 03 Temmuz 2018 - 15:09

VEKİLLER MAZBATALARINI ALDI
AK Parti Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur, Burdur Adliyesi’nden mazbatalarını aldı. Cumhurbaşkanlık sisteminin Burdur’daki ilk milletvekilleri, milletvekilliklerini tescillediler. Vekilleri, mazbata töreninde aileleri, teşkilat üyeleri, belediye başkanları, muhtarlar yalnız bırakmadı. 
AK Parti Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur, Burdur Adliyesi’nde Hakime Gülcan Alp ve Adalet Komisyonu Başkanı Hacı Süleyman Arslan’ın elinden mazbatalarını aldı böylece cumhurbaşkanlık sisteminin Burdur’daki ilk milletvekilleri, milletvekilliklerini tescilleyerek çalışmalarına başladı.
Törene merkez köylerden muhtarlar, belediye başkanları da katılırken İl Başkanı Volkan Mengi, Merkez İlçe Başkanı Murat Akbıyık, Kadın Kolları Başkanı Serpil Ekinci olmak üzere çok sayıda vatandaş ve AK Partili yer aldı.
Mazbata töreni sonrasında basına demeç veren Milletvekili Bayram Özçelik, 24 Haziran’ın rahat ve güzel yaşandığına dikkat çekerek çok büyük bir katılımla ve de huzur ve güven içinde bir seçimin geride kaldığını kaydetti. Milletvekili Özçelik “Bu bir vekalettir, alnımızın akıyla milletimize faydalı olmaya devam edeceğiz, gece gündüz çalışacağız. Bu sorumluluğun bilincindeyiz.” dedi.
Milletvekili Yasin Uğur da, yüksek katılımlı bir seçim yaşandığını belirtti ve “Cumhurbaşkanlığı sistemi 27. Dönem ilk milletvekilleriyiz. Yeni dönem çok daha heyecanlı olacak.” diye konuştu.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

15 Temmuz’u unutmamak ve unutturmamak, en büyük sorumluluğumuzdur”
15 Temmuz’u unutmamak ve unutturmamak, en büyük sorumluluğumuzdur”

15 Temmuz’u unutmamak ve unutturmamak, en büyük sorumluluğumuzdur” AK Parti Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik 15 Temmuz hain darbe girişiminin

“Bir destandır 15 Temmuz”

“Bir destandır 15 Temmuz”  AK Parti Burdur Milletvekili Yasin Uğur 15 Temmuz hain darbe girişiminin yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj

KAYMAKAM SEZGİN’E ÇOK ÖZEL MİSAFİRLER

KAYMAKAM SEZGİN’E ÇOK ÖZEL MİSAFİRLER Bucak İsmail Şerife Sarı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezine bağlı Umut Evlerinde kalmakta olan özel

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI