VEKİLLER MAZBATALARINI ALDI

Ana Sayfa » Gündem » VEKİLLER MAZBATALARINI ALDI
Paylaş
Tarih : 03 Temmuz 2018 - 15:09

VEKİLLER MAZBATALARINI ALDI
AK Parti Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur, Burdur Adliyesi’nden mazbatalarını aldı. Cumhurbaşkanlık sisteminin Burdur’daki ilk milletvekilleri, milletvekilliklerini tescillediler. Vekilleri, mazbata töreninde aileleri, teşkilat üyeleri, belediye başkanları, muhtarlar yalnız bırakmadı. 
AK Parti Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur, Burdur Adliyesi’nde Hakime Gülcan Alp ve Adalet Komisyonu Başkanı Hacı Süleyman Arslan’ın elinden mazbatalarını aldı böylece cumhurbaşkanlık sisteminin Burdur’daki ilk milletvekilleri, milletvekilliklerini tescilleyerek çalışmalarına başladı.
Törene merkez köylerden muhtarlar, belediye başkanları da katılırken İl Başkanı Volkan Mengi, Merkez İlçe Başkanı Murat Akbıyık, Kadın Kolları Başkanı Serpil Ekinci olmak üzere çok sayıda vatandaş ve AK Partili yer aldı.
Mazbata töreni sonrasında basına demeç veren Milletvekili Bayram Özçelik, 24 Haziran’ın rahat ve güzel yaşandığına dikkat çekerek çok büyük bir katılımla ve de huzur ve güven içinde bir seçimin geride kaldığını kaydetti. Milletvekili Özçelik “Bu bir vekalettir, alnımızın akıyla milletimize faydalı olmaya devam edeceğiz, gece gündüz çalışacağız. Bu sorumluluğun bilincindeyiz.” dedi.
Milletvekili Yasin Uğur da, yüksek katılımlı bir seçim yaşandığını belirtti ve “Cumhurbaşkanlığı sistemi 27. Dönem ilk milletvekilleriyiz. Yeni dönem çok daha heyecanlı olacak.” diye konuştu.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

“BURDUR ELEKTRİK ENERJİSİNİ RAHATLATACAK 21 MİLYONLUK PROJE”

VEKİLLERDEN MÜJDE!!!! “BURDUR ELEKTRİK ENERJİSİNİ RAHATLATACAK 21 MİLYONLUK PROJE” AK Parti Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin

TBMM BAŞKANI BİNALİ YILDIRIM BURDUR’A GELİYOR

TBMM BAŞKANI BİNALİ YILDIRIM BURDUR’A GELİYOR Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Binali Yıldırım, 18 Kasım 2018 Pazar Günü Burdur’a

İHALE İLANI

İHALE İLANI BUCAK MİLLİ EMLAK ŞEFLİĞİ, 2886 SAYILI DİK UN 45 İNCİ MADDESİNE GÖRE AÇIK TEKLİF USULÜ İLE SATIŞA ÇIKARILACAK TAŞINMAZLAR  AÇIKLAMALAR: 1-

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI