VEKİLLER MAZBATALARINI ALDI

Ana Sayfa » Gündem » VEKİLLER MAZBATALARINI ALDI
Paylaş
Tarih : 03 Temmuz 2018 - 15:09

VEKİLLER MAZBATALARINI ALDI
AK Parti Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur, Burdur Adliyesi’nden mazbatalarını aldı. Cumhurbaşkanlık sisteminin Burdur’daki ilk milletvekilleri, milletvekilliklerini tescillediler. Vekilleri, mazbata töreninde aileleri, teşkilat üyeleri, belediye başkanları, muhtarlar yalnız bırakmadı. 
AK Parti Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur, Burdur Adliyesi’nde Hakime Gülcan Alp ve Adalet Komisyonu Başkanı Hacı Süleyman Arslan’ın elinden mazbatalarını aldı böylece cumhurbaşkanlık sisteminin Burdur’daki ilk milletvekilleri, milletvekilliklerini tescilleyerek çalışmalarına başladı.
Törene merkez köylerden muhtarlar, belediye başkanları da katılırken İl Başkanı Volkan Mengi, Merkez İlçe Başkanı Murat Akbıyık, Kadın Kolları Başkanı Serpil Ekinci olmak üzere çok sayıda vatandaş ve AK Partili yer aldı.
Mazbata töreni sonrasında basına demeç veren Milletvekili Bayram Özçelik, 24 Haziran’ın rahat ve güzel yaşandığına dikkat çekerek çok büyük bir katılımla ve de huzur ve güven içinde bir seçimin geride kaldığını kaydetti. Milletvekili Özçelik “Bu bir vekalettir, alnımızın akıyla milletimize faydalı olmaya devam edeceğiz, gece gündüz çalışacağız. Bu sorumluluğun bilincindeyiz.” dedi.
Milletvekili Yasin Uğur da, yüksek katılımlı bir seçim yaşandığını belirtti ve “Cumhurbaşkanlığı sistemi 27. Dönem ilk milletvekilleriyiz. Yeni dönem çok daha heyecanlı olacak.” diye konuştu.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

“Vatandaşımıza kaliteli hizmet, kaliteli ulaşım bizim en önemli görevlerimizden birisi”

“Vatandaşımıza kaliteli hizmet, kaliteli ulaşım bizim en önemli görevlerimizden birisi” Barbaros Mahallesinde devam eden sıcak asfalt çalışmalarını

GÖLHİSAR İÇİN BÜYÜK ÖNEM ARZ EDEN ÇAMELİ YOLU İHALE TARİHİ BELLİ OLDU

GÖLHİSAR İÇİN BÜYÜK ÖNEM ARZ EDEN ÇAMELİ YOLU İHALE TARİHİ BELLİ OLDU 29 OCAK 2019’DA İHALE GERÇEKLEŞECEK AK Parti Burdur Milletvekilleri

Kaymakam Sezgin’den Öğrencilere Karne Hediyesi

Kaymakam Sezgin’den Öğrencilere Karne Hediyesi Bucak’ta kültür hareketi ile devam ediyor. Bucak Belediyesi tarafından geçen yıl başlatılan

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI