“Meleklerimize Sahip Çıkalım”

Ana Sayfa » Gündem » “Meleklerimize Sahip Çıkalım”
Paylaş
Tarih : 07 Temmuz 2018 - 6:02

“Meleklerimize Sahip Çıkalım”
Geçtiğimiz aylarda kurulan Bucak Melekler Derneği, faaliyetlerini sürdürüyor. Başkanı Dernek İlknur Cenkci, herkesin bir engelli adayını olduğunu vurguladı. “Meleklerimize sahip çıkalım” diyen Cenkçi, engellilerin yaşamımızın bir parçası olduğunu ifade ederek herkesin maddi veya manevi desteklerini beklediklerini söyledi.  

Bucak’ta kurulan Bucak Melekler Derneği, çalışmalarına hızla devam ediyor. Resmen Nisan ayında açılan Haziran ayında da açılışını yapan Bucak Melekler Derneği, 25 üyesi ile engelli vatandaşları ve ailelerini yalnız bırakmıyor. 3 aylık bir sürede birbirinden güzel faaliyetler yaparak derneğin amaçlarına ulaşmasını sağlayan dernek başkanı ve üyeler, herkesin desteğini bekliyor.
Yeni kurulan dernek ile ilgili bilgi veren Bucak Melekler Derneği Başkanı İlknur Cenkci, 4 Nisan 2018’de resmen kurulan dernekte 25 üye ile çalışmalara başladıklarını ifade etti.
Başkan Cenkçi, “Derneğimizin amacı, farkındalık oluşturmak, sosyal faaliyetlerde bulunmak, engelli bireylerin haklarını savunmak, engelli birey ve ailelerinin yanında bulunarak yardım etmek ve yalnız olmadıklarını hissettirmek.”diyerek herkesin bir engelli adayını olduğunu vurguladı.
“Meleklerimize sahip çıkalım” diyen Cenkçi, engellilerin yaşamımızın bir parçası olduğunu ifade ederek herkesin maddi veya manevi desteklerini beklediklerini söyledi.
“Bende bir engelli annesi olarak dernek vasıtasıyla ilçemizde bulunan tüm engellilerin yaşamlarını kolaylaştırmak amacı ile çalışmalar yapacağız.” diyen Başkan Cenkçi, “Etkinlik olarak, piknik etkinliğimizi yaptık, ziyaretlerde bulunduk, engelli vatandaşlarımıza hayırseverlerimizin yardımı ile yatak ulaştırdık, yardım paketleri dağıttık. İftar yemeğinde bir araya geldik, bayramlaşma etkinliğimiz oldu, özel eğitim çalışmalarımızı yaptık, engelliler haftasını düzenlediğimiz program ile hep birlikte kutladık.
Devletimizde engellilere yönelik bir çok hizmet veriyor. Bu hizmetlerden de engelli bireylerimizin yararlanması için çalışacağız.
Son olarak, Derneğimizin kuruluşundan bugüne kadar, bizlere maddi ve manevi destekte bulu-nan başta ilçe Kaymakamımız Belediye Başkan vekilimiz Sayın Yalçın Sezgin’e, resmi kurum ve kuruluşlarımızın müdür ve amirlerine, oda başkanlarımıza, iş adamlarımıza, esnaflarımıza ve duyarlı halkımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.”dedi.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

“BURDUR ELEKTRİK ENERJİSİNİ RAHATLATACAK 21 MİLYONLUK PROJE”

VEKİLLERDEN MÜJDE!!!! “BURDUR ELEKTRİK ENERJİSİNİ RAHATLATACAK 21 MİLYONLUK PROJE” AK Parti Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin

TBMM BAŞKANI BİNALİ YILDIRIM BURDUR’A GELİYOR

TBMM BAŞKANI BİNALİ YILDIRIM BURDUR’A GELİYOR Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Binali Yıldırım, 18 Kasım 2018 Pazar Günü Burdur’a

İHALE İLANI

İHALE İLANI BUCAK MİLLİ EMLAK ŞEFLİĞİ, 2886 SAYILI DİK UN 45 İNCİ MADDESİNE GÖRE AÇIK TEKLİF USULÜ İLE SATIŞA ÇIKARILACAK TAŞINMAZLAR  AÇIKLAMALAR: 1-

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI