OĞUZHANSPOR, DESTEKLERİNİZİ BEKLİYOR

Ana Sayfa » Gündem » OĞUZHANSPOR, DESTEKLERİNİZİ BEKLİYOR
Paylaş
Tarih : 10 Temmuz 2018 - 7:48

OĞUZHANSPOR, DESTEKLERİNİZİ BEKLİYOR
Bucak Belediyesi Oğuzhanspor Kulüp Başkanı Hüseyin Çetiner, gazetemizi ziyaret ederek, Oğuzhanspor atkısı ve Taraftar Kartını hediye ederek herkesin desteğini beklediklerini söyledi.
Bucak Belediyesi Oğuzhanspor Kulüp Başkanı Hüseyin Çetiner, AS Başkan Ahmet Durgut, Genel Sekreter İbrahim Gönenç ve Altyapı Sorumlusu Abdurrahman Demir gazetemizi ziyaret ettiler. Ziyarette Kulüp Başkanı Hüseyin Çetiner, gazetemiz kurucu Mustafa Tutum’a Oğuzhanspor Taraftar Kartını ve atkısını hediye etti. Başkan Çetiner, geçen yıl başlatılan Taraftar Kart uygulamasının bu yıl da devam ettiğini belirterek herkesin desteğini beklediklerini söyledi.  
Başkan Çetiner, “Geçen yıl başlattığımız Taraftar Kart uygulamamızı bu yıl da devam ettiriyoruz. Oğuzhanspor’un maddi ve manevi her zaman desteğe ihtiyacı var. Sürekli iş adamlarımız bu yükü çekti. Belediyemiz kulübün yükünü çekti. Biz bunu ne kadar halka yansıtırsak hem maddi hem de manevi açıdan daha çok feraha ereriz diye düşünüyorum. Bu yüzden yerel basınımızı ziyaret ederek basın mensuplarımızın da yayınları aracılığı ile desteklerini bekliyoruz.”dedi.
Transferler ile ilgili açıklamada bulunan Başkan Çetiner, geçen dönemden önümüzdeki sezon için yararlı olabilecek oyuncuların seçildiğini belirterek geçen seneden 5 oyuncu ile devam etmeye karar verdiklerini ve toplamda 20 oyuncu ile anlaşma yaptıklarını söyledi.
Önümüzdeki futbol sezonunda Bucak Belediyesi Oğuzhanspor’un şampiyon olmasını istediklerini aktaran Başkan Çetiner, şampiyon olma yolunda ilerlediklerini kaydederek, “Geçmiş yıllarda şampiyonluk hayal gibi geliyordu ama 2 yıl önce Oğuzhanspor şampiyonluğun tadını aldı. İmkansız olmadığını gördü. Biz de bu bağlama bu yıl nokta transferler yaptık. İnşallah iyi bir fikstür ve şans faktörü ile bu sene de neden olmasın diyoruz.”şeklinde konuştu.
Bucak Kaymakamı ve Belediye Başkanı Yalçın Sezgin başta olmak üzere kulübe destek veren işadamlarına ve vatandaşlara teşekkür eden Bucak Belediyesi Oğuzhanspor Kulüp Başkanı Hüseyin Çetiner, bu kapsamda “Taraftar Kart” uygulamasının başlatıldığını belirtti. Taraftarların bu kartı satın alarak kulübe destek verebileceklerini söyleyen Başkan Çetiner, “Tüm halkımızın desteğini bekliyoruz.”dedi.
Gazetemiz kurucusu Mustafa Tutum da, ziyaretlerinden dolayı memnuniyetini dile getirerek Oğuzhanspora her zaman destek olduklarını ve olmaya da devam edeceklerini söyledi. Tutum, “İlçemizin takımı Bucak Belediyesi Oğuzhanspor, bir şampiyonluk yaşadı. Bizlere de yaşattı. Onur duyduk, gurur duyduk. Lig atlamayı hepimiz istedik ama nasip olmadı. İnşallah bu yıl o da gerçek olur. Tabi bir başarı tek başına olmaz. Takımımıza sahip çıkarak, maddi manevi destek olarak başarısına katkı sağlamalıyız. Takımımıza şimdiden başarılar diliyorum. Güzel başarılı bir sezon geçirmesini diliyorum.”dedi.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

AK PARTİ’DEN BUCAK BELEDİYE BAŞKANLIĞI İÇİN 14 BAŞVURU

AK PARTİ’DEN BUCAK BELEDİYE BAŞKANLIĞI İÇİN 14 BAŞVURU Bucak Belediye Başkan Aday Adayları:1-Halil Erkan Şahin, 2-Nihal Mutlucan,3-Mustafa

MİLLİ EĞİTİM BAKANI BURDUR’A GELDİ

MİLLİ EĞİTİM BAKANI BURDUR’A GELDİ Bir dizi toplantı, temel atma ve toplu açılış için Burdur’a gelen Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk,

“BURDUR ELEKTRİK ENERJİSİNİ RAHATLATACAK 21 MİLYONLUK PROJE”

VEKİLLERDEN MÜJDE!!!! “BURDUR ELEKTRİK ENERJİSİNİ RAHATLATACAK 21 MİLYONLUK PROJE” AK Parti Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI