Bucak Orman İşletme Personeline, Başsavcısı KARARTI’dan Eğitim

Ana Sayfa » Gündem » Bucak Orman İşletme Personeline, Başsavcısı KARARTI’dan Eğitim
Paylaş
Tarih : 16 Temmuz 2018 - 8:08

Bucak Orman İşletme Personeline, Başsavcısı KARARTI’dan Eğitim
Bucak’ta Ormanlara Yasa Dışı Müdahalelere Karşı Korunması Esaslarına Yönelik eğitim düzenlendi. Seminerde Bucak Cumhuriyet Başsavcısı Günşafak Karartı, Orman İşletme personelini bilgilendirdi. 
Bucak Orman İşletme Müdürlüğünde, 11.07.2018 tarihinde saat 18:00’de Ormanların Kanun Dışı Müdahalelerden Korunması ve Yapılacak İşlemler konulu hizmet içi eğitim semineri düzenlendi.
Bucak Cumhuriyet Başsavcısı Günşafak KARARTI tarafından verilen eğitim seminerine; Bucak Orman İşletme Müdürü, İşletme Müdür Yardımcıları, Orman İşletme Şefleri, Teknik ve İdari personel ile Orman Muhafaza Memurları katıldı.
Bucak Cumhuriyet Başsavcısı Günşafak KARARTI seminerde, Orman Koruma Ekipleri, Orman Suçlarının Takibi, Suç tutanaklarının Takibi, 6831 Sayılı Orman Kanununa Aykırı Fiillerde Tazminat Hesapları, Arama, El Koyma İşlemleri ve Suçüstü Hali, İdari Para Cezalarının Uygulanması ile İlgili İş ve İşlemler, Orman Memurlarının Silah Taşıma Yetki ve Sorumlulukları, Ormana karşı işlenen suçlar, Orman Yangınları ve ortaya çıkış sebepleri, suç unsurunun ortaya çıktığı hallerde olayın aydınlatılması ve faillerinin bulunmasına yönelik çalışmalar hakkında yürürlükte bulunan mevzuat ve tebliğler kapsamında işletme personelini bilgilendirdi.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

CİHANGİR İSLAM BUCAK’A GELİYOR

CİHANGİR İSLAM BUCAK’A GELİYOR İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Cihangir İSLAM, Bucak’a geliyor. Saadet Partisi Bucak İlçe Başkanlığı

AK GENÇLİK’TEN ANMA GECESİNE DAVET!

AK GENÇLİK’TEN ANMA GECESİNE DAVET! Ak Parti Bucak Gençlik Kolları seçim çalışmalarının yanında sosyal etkinliklerde de bulunuyor. Ak Gençlik,

FARKINDALIK KONSERİNE TÜM HALKIMIZ DAVETLİ

FARKINDALIK KONSERİNE TÜM HALKIMIZ DAVETLİ Bucak Melekler Engelliler Derneği, 21 Mart Dünya Down Sendromu Günü dolayısıyla bir etkinlik düzenliyor.

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI