GÖKÇEBAĞ KÖYÜNDEN 60 YAŞINDAKİ AYŞE OT KAYIP, ARANIYOR

Ana Sayfa » Gündem » GÖKÇEBAĞ KÖYÜNDEN 60 YAŞINDAKİ AYŞE OT KAYIP, ARANIYOR
Paylaş
Tarih : 28 Temmuz 2018 - 8:46

GÖKÇEBAĞ KÖYÜNDEN 60 YAŞINDAKİ AYŞE OT KAYIP, ARANIYOR
Burdur Gökçebağ köyünde ikamet eden 60 yaşındaki Ayşe OT’tan 22 Temmuz 2018 Pazar gününden beri haber alınamıyor. Köy halkı 60 Yaşındaki Ayşe Ot’u en son 22 Temmuz 2018 Pazar günü gördüklerini ve o gün bu gündür kayıp olduğunu söylediler. Köy halkı kendi imkanları ile köy ve çevresinde Ayşe teyzeyi aradılar ancak sonuç alamadılar. 
Ayşe Ot’un köylüleri ve yakınları çevre halkından yardım bekliyorlar. Bölgemizde yaşayan insanların şu günlerde biraz fazla dikkatle Ayşe Teyze’yi gözleri ile aramalarını istiyorlar. “Çarşıda, pazarda, piknikte nerede olursak olalım gözlerimiz Ayşe Teyze’yi arasın, görenler lütfen yetkili makamlara bilgi versinler. Kendi haline yürüyen, oturan, istirahat eden bir teyze görürseniz lütfen ilgilenin gidin sohbet edin ve o kişinin Ayşe Ot olup olmadığını tespit edin. Eğer konuştuğunuz, gördüğünüz kişinin Ayşe Ot olduğunu anlarsanız lütfen 112’yi arayın.” dediler.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

CİHANGİR İSLAM BUCAK’A GELİYOR

CİHANGİR İSLAM BUCAK’A GELİYOR İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Cihangir İSLAM, Bucak’a geliyor. Saadet Partisi Bucak İlçe Başkanlığı

AK GENÇLİK’TEN ANMA GECESİNE DAVET!

AK GENÇLİK’TEN ANMA GECESİNE DAVET! Ak Parti Bucak Gençlik Kolları seçim çalışmalarının yanında sosyal etkinliklerde de bulunuyor. Ak Gençlik,

FARKINDALIK KONSERİNE TÜM HALKIMIZ DAVETLİ

FARKINDALIK KONSERİNE TÜM HALKIMIZ DAVETLİ Bucak Melekler Engelliler Derneği, 21 Mart Dünya Down Sendromu Günü dolayısıyla bir etkinlik düzenliyor.

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI