Ülkü Ocakları’ndan “Ekmek Askıda’ kampanyası

Ana Sayfa » Gündem » Ülkü Ocakları’ndan “Ekmek Askıda’ kampanyası
Paylaş
Tarih : 30 Temmuz 2018 - 7:46

Ülkü Ocakları’ndan “Ekmek Askıda’ kampanyası

Ülkü Ocakları Bucak Şubesi, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin, ekmek zammına gösterdiği tepkiye destek vermek amacıyla Bucak’ta ‘Askıda Ekmek Kampanyası’ başlattı. Ülkücü gençlik, fırınları dolaşarak ekmek askılarını yerleştirdi. Fırıncıları de bilgilendiren Ülkücü gençlik, vatandaşın da bilgi edinebilmesi için fırınların camlarına broşür astı. ‘Bir Ekmek Kendimize, Bir Ekmek Askıda’ kampanyası ile biriktirilen ekmekler, ihtiyaç sahiplerine ulaşacak. Bucak’ta bütün fırınlarda başlatılan bu kampanyaya herkes davet edildi.  

Bucak Ülkü Ocakları Başkanı Mustafa Bütün,  ‘Bir Ekmek Kendimize, Bir Ekmek Askıda’ kampanyasıyla ile ilgili olarak, “Aziz Türk milletinin hiçbir bir ferdinin bir lokma ekmeğe muhtaç olmaması, milletimizin arasında birlik, dayanışma kültürünün artırılması adına, komşusu açken, tok yatan bizden değildir anlayışı doğrultusunda, Liderimiz Sayın Dr. Devlet Bahçeli’nin talimatlarıyla ‘Askıda Ekmek Projesini’ Bucak’ta başlatmış bulunuyoruz. Tüm vatandaşlarımızı, ekmek alırken bir ekmek de askıya bırakmaya davet ediyoruz.”diyerek “Bir Ekmek Kendimize, Bir Ekmek Askıda” kampanyasına katkıda bulunan bütün fırıncılara teşekkür etti.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

CİHANGİR İSLAM BUCAK’A GELİYOR

CİHANGİR İSLAM BUCAK’A GELİYOR İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Cihangir İSLAM, Bucak’a geliyor. Saadet Partisi Bucak İlçe Başkanlığı

AK GENÇLİK’TEN ANMA GECESİNE DAVET!

AK GENÇLİK’TEN ANMA GECESİNE DAVET! Ak Parti Bucak Gençlik Kolları seçim çalışmalarının yanında sosyal etkinliklerde de bulunuyor. Ak Gençlik,

FARKINDALIK KONSERİNE TÜM HALKIMIZ DAVETLİ

FARKINDALIK KONSERİNE TÜM HALKIMIZ DAVETLİ Bucak Melekler Engelliler Derneği, 21 Mart Dünya Down Sendromu Günü dolayısıyla bir etkinlik düzenliyor.

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI