YEREL SEÇİMLER İÇİN ADAYLAR ÇIKMAYA BAŞLADI

Ana Sayfa » Gündem » YEREL SEÇİMLER İÇİN ADAYLAR ÇIKMAYA BAŞLADI
Paylaş
Tarih : 01 Ağustos 2018 - 7:02

YEREL SEÇİMLER İÇİN ADAYLAR ÇIKMAYA BAŞLADI
2019 Mart ayında yapılacak yerel seçimler için Bucak’ta adaylar çıkmaya başladı. Karayvatlar Mahallesi Muhtar Adaylığını daha önceden açıklayan Sanatçı Halil Sayın’dan sonra Sanayi Mahallesi muhtar adaylığı için Hasan Kozak sahaya çıktı.
Sanayi Mahallesi Muhtar Adayı Hasan Kozak, “Muhtarlık Ek değil, tek işimiz olacak..!” sloganı ile broşürlerini bastırıp seçmenler ile görüşmeye başladı.  
Sanayi Mahallesi Muhtar Adayı Hasan Kozak’tan kendisini tanıtmasını istedik. Muhtar Adayı Hasan Kozak, özgeçmişi ile ilgili olarak; “1987 yılında Bucak’ta doğdum. 1996 yılından beri Sanayi Mahallemizde ikamet ediyorum.
İlk ve Orta öğrenimimi Mehmet Akif Ersoy okulunda, Lise öğrenimimi Bucak Lisesinde tamamladım. Lisans eğitimimi Anadolu Üniversitesi İşletme fakültesinden almaktayım. Evliyim, iki evladım var. Özel bir şirkette muhasebeci olarak çalışıyorum.”dedi.
Sanayi Mahallesi Muhtar Adayı Hasan Kozak seçmenlerine gazetemiz aracılığı ile seslenerek; “Sanayi Mahallemizin güzel insanları! Sizler hizmetlerin en güzeline layıksınız. Biliyorum ki şeffaf, sözüne sağdık, vaatlerini yerine getiren, vatandaşının hakkını yemeyen ve yedirmeyen, daima mahallesinin çıkarların için tavır koyan, her zaman kendisinden hesap sorulmasını isteyecek kadar cesur, kişilikli, yetenekli, girişimci bir muhtar istiyorsunuz. Bütün bunları bilen ve kabul eden biri olarak mahallemiz için göreve talibim. Siz değerli mahalle sakinlerimizle koordineli bir şekilde çalışarak mahallemizin sorunlarını bir bir çözüme kavuşturacağız. Her konuda örnek bir mahalle olmamız için gayret sarf edeceğim. MUTLU, HUZURLU, HİZMET alan bir Sanayi Mahallesi için herkesin desteklerini bekliyorum.” dedi.
Sanayi Mahallesi Muhtar Adayı Hasan Kozak, Sanayi Mahallesinin üreten bir mahalle olduğunun altını çizerek, “Sanayi Mahallemizde irili ufaklı bir çok sanayi kuruluşu var. Sanayi Kuruluşları gerek istihdam gerek üretim noktasında ilçemiz ekonomisine katkı sağlıyor. İlçemizde istihdam ve ekonomiye artı değer sağlayan Sanayi Mahallemizin daha çok, daha nitelikli hizmetler almayı hak ettiğini düşünüyoruz. İnşallah siz değerli mahalle sakinlerimiz teveccüh gösterirse hem üretecek, hem istihdam sağlayacak hem de hizmet alacak. Gecemizi gündüzümüze katarak, mahallemiz ve mahalle sakinlerimiz için göreve talibim.”dedi.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

“Esnaf ile sanatkar yok olursa, ekonominin bel kemiği kırılır”

“Esnaf ile sanatkar yok olursa, ekonominin bel kemiği kırılır” Bucak Esnaf ve Sanatkârlar Odası, “Alışveriş Yaparken Yerel Esnafı Tercih

Acı Haber Geldi: Furkan, Maganda Kurbanı Oldu

Acı Haber Geldi: Furkan, Maganda Kurbanı Oldu Bucak’ta geçtiğimiz haftasonunda Yüreğil köyünde açık havada yapılan bir düğünde damadın

GÜNEŞ PANELLERİ 3 KÖYÜ RAHATLATACAK

GÜNEŞ PANELLERİ 3 KÖYÜ RAHATLATACAK 3 köyün grup içme suyu ihtiyacını karşılayan Garipçe mahallesindeki yapımı devam eden içme suyu pompalarındaki

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI