YEREL SEÇİMLER İÇİN ADAYLAR ÇIKMAYA BAŞLADI

Ana Sayfa » Gündem » YEREL SEÇİMLER İÇİN ADAYLAR ÇIKMAYA BAŞLADI
Paylaş
Tarih : 01 Ağustos 2018 - 7:02

YEREL SEÇİMLER İÇİN ADAYLAR ÇIKMAYA BAŞLADI
2019 Mart ayında yapılacak yerel seçimler için Bucak’ta adaylar çıkmaya başladı. Karayvatlar Mahallesi Muhtar Adaylığını daha önceden açıklayan Sanatçı Halil Sayın’dan sonra Sanayi Mahallesi muhtar adaylığı için Hasan Kozak sahaya çıktı.
Sanayi Mahallesi Muhtar Adayı Hasan Kozak, “Muhtarlık Ek değil, tek işimiz olacak..!” sloganı ile broşürlerini bastırıp seçmenler ile görüşmeye başladı.  
Sanayi Mahallesi Muhtar Adayı Hasan Kozak’tan kendisini tanıtmasını istedik. Muhtar Adayı Hasan Kozak, özgeçmişi ile ilgili olarak; “1987 yılında Bucak’ta doğdum. 1996 yılından beri Sanayi Mahallemizde ikamet ediyorum.
İlk ve Orta öğrenimimi Mehmet Akif Ersoy okulunda, Lise öğrenimimi Bucak Lisesinde tamamladım. Lisans eğitimimi Anadolu Üniversitesi İşletme fakültesinden almaktayım. Evliyim, iki evladım var. Özel bir şirkette muhasebeci olarak çalışıyorum.”dedi.
Sanayi Mahallesi Muhtar Adayı Hasan Kozak seçmenlerine gazetemiz aracılığı ile seslenerek; “Sanayi Mahallemizin güzel insanları! Sizler hizmetlerin en güzeline layıksınız. Biliyorum ki şeffaf, sözüne sağdık, vaatlerini yerine getiren, vatandaşının hakkını yemeyen ve yedirmeyen, daima mahallesinin çıkarların için tavır koyan, her zaman kendisinden hesap sorulmasını isteyecek kadar cesur, kişilikli, yetenekli, girişimci bir muhtar istiyorsunuz. Bütün bunları bilen ve kabul eden biri olarak mahallemiz için göreve talibim. Siz değerli mahalle sakinlerimizle koordineli bir şekilde çalışarak mahallemizin sorunlarını bir bir çözüme kavuşturacağız. Her konuda örnek bir mahalle olmamız için gayret sarf edeceğim. MUTLU, HUZURLU, HİZMET alan bir Sanayi Mahallesi için herkesin desteklerini bekliyorum.” dedi.
Sanayi Mahallesi Muhtar Adayı Hasan Kozak, Sanayi Mahallesinin üreten bir mahalle olduğunun altını çizerek, “Sanayi Mahallemizde irili ufaklı bir çok sanayi kuruluşu var. Sanayi Kuruluşları gerek istihdam gerek üretim noktasında ilçemiz ekonomisine katkı sağlıyor. İlçemizde istihdam ve ekonomiye artı değer sağlayan Sanayi Mahallemizin daha çok, daha nitelikli hizmetler almayı hak ettiğini düşünüyoruz. İnşallah siz değerli mahalle sakinlerimiz teveccüh gösterirse hem üretecek, hem istihdam sağlayacak hem de hizmet alacak. Gecemizi gündüzümüze katarak, mahallemiz ve mahalle sakinlerimiz için göreve talibim.”dedi.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

CİHANGİR İSLAM BUCAK’A GELİYOR

CİHANGİR İSLAM BUCAK’A GELİYOR İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Cihangir İSLAM, Bucak’a geliyor. Saadet Partisi Bucak İlçe Başkanlığı

AK GENÇLİK’TEN ANMA GECESİNE DAVET!

AK GENÇLİK’TEN ANMA GECESİNE DAVET! Ak Parti Bucak Gençlik Kolları seçim çalışmalarının yanında sosyal etkinliklerde de bulunuyor. Ak Gençlik,

FARKINDALIK KONSERİNE TÜM HALKIMIZ DAVETLİ

FARKINDALIK KONSERİNE TÜM HALKIMIZ DAVETLİ Bucak Melekler Engelliler Derneği, 21 Mart Dünya Down Sendromu Günü dolayısıyla bir etkinlik düzenliyor.

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI