MİLLETVEKİLLERİ ÖZÇELİK VE UĞUR, BUCAK’TA YAPILAN ÇALIŞMALARI AÇIKLADI

Ana Sayfa » Gündem » MİLLETVEKİLLERİ ÖZÇELİK VE UĞUR, BUCAK’TA YAPILAN ÇALIŞMALARI AÇIKLADI
Paylaş
Tarih : 03 Ağustos 2018 - 14:20

MİLLETVEKİLLERİ ÖZÇELİK VE UĞUR, BUCAK’TA YAPILAN ÇALIŞMALARI AÇIKLADI
BUCAK YENİ DEVLET HASTANESİ ÇEVRESİ 15 GÜNE AYDINLATILACAK, DOĞAZGAZ ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR, 3.ETAP TOKİ KONUTLARI’NDA VATANDAŞIN SIKINTILARI ÇÖZÜLDÜ. 
Ak Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik ve Yasin Uğur yazılı bir açıklamada bulunarak Bucak ilçesinde yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdi.
HASTANE ÇEVRESİ 15 GÜNE AYDINLATILACAK
Milletvekilleri Özçelik ve Uğur yaptıkları açıklamda “Bucak ilçemiz yeni Devlet Hastanesi yollarında AEDAŞ İşletme Müdürümüz Bilal KURUM ve ilgililerle, Belediye Meclis Üyeliği dönemimden başlayarak yapmış olduğumuz girişimler neticesinde,Bucak Sanayi ve Yeni Devlet Hastanesi çevresi elektrik şebekesinin yer altına alınması ve ve aydınlatma çalışması başlamış olup, yaklaşık 15 gün içerisinde aydınlatma direkleri tesis edilerek aydınlatma sorunumuzu ortadan kaldıracağız.
Konu ile ilgili gerek Bucak AEDAŞ İşletme Müdürümüz, gerekse Genel Müdürlük ile yapmış olduğumuz çalışmalar artık netice vermek üzere. İlçemize hayırlı olmasını temenni ediyoruz” ifadelerini kullandı.
DOĞAZGAZ ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR
İlçedeki doğalgaz çalışmaları konusunda da açıklama yapan Milletvekilleri Özçelik ve Uğur,”Daha önce yapmış olduğumuz açıklamada 13 bin aboneye ulaşacağımızı ifade etmiştik. Bu konuda Torosgaz Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürleri ile Ankara’da bir dizi görüşmelerde bulunduk. Doğalgaz dağıtımının yarım kalan sokaklarımızda devam etmesi hususunda da belediyemizde önceki hafta Cuma günü Torosgaz Bucak sorumluları ile yapmış olduğumuz toplantıda ise bu yıl içerisinde yapılması gereken ve eksik kalan yerlere tekrar bir çalışma yapmalarını ve en kısa sürede talep ettiğimiz yerlerin yapılması konusunda mutabakata vardık. Şuanda eksik kalan sokakların yapımına başlandı. Doğalgaz konusunda da bu yıl içerisinde planlanan yerlerden biraz daha fazlasını yaparak 13 bin aboneye ulaşmak istiyoruz” şeklinde ifade ettiler.
3.ETAP TOKİ KONUTLARI’NDA VATANDAŞLARIMIZIN SIKINTILARI ÇÖZÜLDÜ
Geçen hafta Bucak ilçesine anahtar teslimi yapılan 3.Etap TOKİ Konutları ile açıklama yapan Milletvekilleri Özçelik ve Uğur,”3.Etap TOKİ konutları ile ilgili olarak sürekli görüşmeler yaptık.Gerek fiziki gerekse resmi işlemlerin ivedi bir şekilde bitirilmesi noktasında gerekli talimatları verdik ve Bugün itibarıyla hem Anahtar teslimi hem de elektrik abonelikleri ile resmi evrak işlemleri bitmek üzeredir. Hemşerilerimiz konutlarının elektrik aboneliği için müracaatlara başladılar. TOKİ konutlarında oturacak hemşerilerimize de hayırlı olmasını temenni ediyoruz” dediler.
“BURDUR VE İLÇELERİNDEKİ TÜM PROJELERİNİN TAKİPÇİSİYİZ”
Burdur Miletvekilleri olarak Burdur ili ve ilçelerinin alt yapı ve üst yapı projelerinin her zaman takipçisi olduklarını belirten Ak Parti Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur, ” Burdur ilimizin ve ilçelerimizin alt yapı, üst yapı, elektrik, doğalgaz, TOKİ vs gibi konularında ciddi çalışmalar yaparak faydalı olmaya çalışıyoruz. Siyasetçilerin yapması gereken işleri yapmaya gayret gösteriyoruz. Başta da ifade ettiğimiz gibi gerek hastane etrafının aydınlatılması konusu gerek doğalgaz gerekse TOKİ konutları ile ilgili en başından beri görüşmeler ve çalışmalar yapmaktayız ve yapmaya devam edeceğiz. bütün hemşerilerimize saygı ve selamlarımızı sunuyoruz” ifadelerini kullandılar.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

BAŞKAN ÜNAL’DAN ANKARA ÇIKARTMASI

BAŞKAN ÜNAL’DAN ANKARA ÇIKARTMASI Bucak Belediye Başkanı Emrullah ÜNAL, Bucak yatırım projeleri ile ilgili Bakanlıklara ziyaretler gerçekleştirmek

HUZUREVİ ve YAŞLI BAKIM MERKEZİ 20 HAZİRAN’DA İHALEYE ÇIKIYOR

HUZUREVİ ve YAŞLI BAKIM MERKEZİ 20 HAZİRAN’DA İHALEYE ÇIKIYOR AK Parti Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur, Burdur Merkezde

MİLLİ SAVUNMA KOMİSYONU ÜYESİ MİLLETVEKİLİ YASİN UĞUR MÜJDEYİ DUYURDU

YENİ ASKERLİK SİSTEMİ TEKLİFİ KABUL EDİLDİ MİLLİ SAVUNMA KOMİSYONU ÜYESİ MİLLETVEKİLİ YASİN UĞUR MÜJDEYİ DUYURDU AK Parti Burdur Milletvekili

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI