ÇAMURLU YOLDAN VATANDAŞ BEZDİ

Ana Sayfa » Gündem » ÇAMURLU YOLDAN VATANDAŞ BEZDİ
Paylaş
Tarih : 12 Eylül 2018 - 6:54

ÇAMURLU YOLDAN VATANDAŞ BEZDİ
Bucak’ta geçtiğimiz günlerde akşam saatlerinde etkili olan sağanak yağış sonrasında Çukur Mahalledeki yollar çamur deryasına döndü. Yolların bu durumuna tepki gösteren vatandaşlar, yetkililerin çare bulunmasını istedi.
Bucak’ta geçtiğimiz günlerde akşam saatlerinde etkili olan sağanak yağış sonrasında Çukur Mahalledeki yollar çamur deryasına döndü. Yolların bu durumuna tepki gösteren vatandaşlar, yetkililerden bu duruma çare bulunmasını istedi.  
vatandaşlar yolların çamur deryasına döndüğünü ifade ederek, yollardan şikâyetçi olduklarını belirtti. 72 yaşındaki Mustafa Kurama “Mahallenin bakımı yok, buraya gelen muhtarda bakmıyor, azaları da bakmıyor. Yollar ona göre. Olursa olsun olmazsa olmasın. Nasıl olsa eski mahalle. Bucak’ta en bakımsız mahalle Çukur Mahalle” diye konuştu.
Mahalle sakinlerinden Süleyman Kurama, “Yolun alçak olması lazım ki suyun akıp geçmesi için. Burası kaza mı? mahalle mi? nedir burası, köy yolu bundan iyidir” dedi.
“Yağmur sonrasında yollarda oluşan çamurda vatandaşımızın biri düşüp bacağını kırdı” diyen Hüseyin Kurama da, “Mahalleye yatırım yoktur, gelen muhtarların hepsi de bir yatırımda bulunmamıştır.” diye konuştu.
1979 yılından bu yana Çukur Mahallede yaşayan Ramazan Ocak ise, “Akşam aradım şikâyetlerimi bildirdim, telefona cevap vermediler. Belediye bu hatayı yapıyor ise hatasının arkasında neden durmuyor.” dedi.
Çukur Mahalle sakinlerinin şikâyetleri üzerine Bucak Belediyesi ekipleri tarafından yollarda temizleme çalışmaları yapıldı.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

“BURDUR ELEKTRİK ENERJİSİNİ RAHATLATACAK 21 MİLYONLUK PROJE”

VEKİLLERDEN MÜJDE!!!! “BURDUR ELEKTRİK ENERJİSİNİ RAHATLATACAK 21 MİLYONLUK PROJE” AK Parti Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin

TBMM BAŞKANI BİNALİ YILDIRIM BURDUR’A GELİYOR

TBMM BAŞKANI BİNALİ YILDIRIM BURDUR’A GELİYOR Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Binali Yıldırım, 18 Kasım 2018 Pazar Günü Burdur’a

İHALE İLANI

İHALE İLANI BUCAK MİLLİ EMLAK ŞEFLİĞİ, 2886 SAYILI DİK UN 45 İNCİ MADDESİNE GÖRE AÇIK TEKLİF USULÜ İLE SATIŞA ÇIKARILACAK TAŞINMAZLAR  AÇIKLAMALAR: 1-

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI