ÇAMURLU YOLDAN VATANDAŞ BEZDİ

Ana Sayfa » Gündem » ÇAMURLU YOLDAN VATANDAŞ BEZDİ
Paylaş
Tarih : 12 Eylül 2018 - 6:54

ÇAMURLU YOLDAN VATANDAŞ BEZDİ
Bucak’ta geçtiğimiz günlerde akşam saatlerinde etkili olan sağanak yağış sonrasında Çukur Mahalledeki yollar çamur deryasına döndü. Yolların bu durumuna tepki gösteren vatandaşlar, yetkililerin çare bulunmasını istedi.
Bucak’ta geçtiğimiz günlerde akşam saatlerinde etkili olan sağanak yağış sonrasında Çukur Mahalledeki yollar çamur deryasına döndü. Yolların bu durumuna tepki gösteren vatandaşlar, yetkililerden bu duruma çare bulunmasını istedi.  
vatandaşlar yolların çamur deryasına döndüğünü ifade ederek, yollardan şikâyetçi olduklarını belirtti. 72 yaşındaki Mustafa Kurama “Mahallenin bakımı yok, buraya gelen muhtarda bakmıyor, azaları da bakmıyor. Yollar ona göre. Olursa olsun olmazsa olmasın. Nasıl olsa eski mahalle. Bucak’ta en bakımsız mahalle Çukur Mahalle” diye konuştu.
Mahalle sakinlerinden Süleyman Kurama, “Yolun alçak olması lazım ki suyun akıp geçmesi için. Burası kaza mı? mahalle mi? nedir burası, köy yolu bundan iyidir” dedi.
“Yağmur sonrasında yollarda oluşan çamurda vatandaşımızın biri düşüp bacağını kırdı” diyen Hüseyin Kurama da, “Mahalleye yatırım yoktur, gelen muhtarların hepsi de bir yatırımda bulunmamıştır.” diye konuştu.
1979 yılından bu yana Çukur Mahallede yaşayan Ramazan Ocak ise, “Akşam aradım şikâyetlerimi bildirdim, telefona cevap vermediler. Belediye bu hatayı yapıyor ise hatasının arkasında neden durmuyor.” dedi.
Çukur Mahalle sakinlerinin şikâyetleri üzerine Bucak Belediyesi ekipleri tarafından yollarda temizleme çalışmaları yapıldı.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Milletvekili Özçelik’in Ahilik Haftası mesajı

Milletvekili Özçelik’in Ahilik Haftası mesajı -AK Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik, “Türklerin Anadolu’da 1000 yıldan

AHİLİK HAFTASI KUTLAMASINA TÜM HALKIMIZ DAVETLİ

AHİLİK HAFTASI KUTLAMASINA TÜM HALKIMIZ DAVETLİ Bucak Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yusuf Erdoğdu, yarın Bucak’ta düzenlenecek olan Ahilik

Bucak’ta 13 bin 339 öğrenciye 111 bin 088 ders kitabı dağıtıldı

Bucak’ta 13 bin 339 öğrenciye 111 bin 088 ders kitabı dağıtıldı Ak Parti Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur, yeni eğitim

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI