BUCAK’TA EDS YARIN DEVREYE GİRİYOR

Ana Sayfa » Gündem » BUCAK’TA EDS YARIN DEVREYE GİRİYOR
Paylaş
Tarih : 25 Eylül 2018 - 12:39

BUCAK’TA EDS YARIN DEVREYE GİRİYOR
Bucak’ta kurumu tamamlanan Elektronik Denetleme Sistemleri (EDS) YARIN saat 08:00 itibariyle aktif olarak çalışmaya başlayacak. 
Bucak’ta Elektronik Denetleme Sistemlerinin (EDS) alt bileşeni olan Anlık Hız İhlal Tespit, Kırmızı Işık İhlal ve Mobil İhlal Tespit Sistemlerinin kurulumları tamamlandı. 26.09.2018 Çarşamba günü yani bugün saat 08.00 itibariyle aktif olarak çalışmaya başladı. Artık D-650 Devlet Karayolu, Alparslan Türkeş Bulvarı, Zeliha Tolunay Meslek Yüksek Okulu ile Kahveler Üst geçit girişinde “Anlık Hız İhlal Tespit Sistemi” bulunuyor. Burdur-Antalya arasında her iki yönde Otomobil, Minibüs, Panelvan araçlar için 70 km/s, diğer araçlar için 50 km/s hız sınırı uygulanacak. D-650 Devlet Karayolu, Sanayi Kavşağı ile Kahveler Kavşağında Kırmızı Işık İhlal Sistemi de aktifleşti. Ayrıca Bucak şehir içerisinde de “Mobil İhlal Tespit Sistemiyle” hız denetimi yapılıyor.
Konu ile ilgili Burdur Valiliği tarafından yayımlanan açıklama şöyle:
“Burdur ili Bucak ilçemizde Elektronik Denetleme Sistemlerinin (EDS) alt bileşeni olan Anlık Hız İhlal Tespit, Kırmızı Işık İhlal ve Mobil İhlal Tespit Sistemlerinin kurulumları tamamlanmış olup 26.09.2018 Çarşamba günü saat 08.00 itibariyle aktif olarak çalışmaya başlayacaktır.
D-650 Devlet Karayolu, Alparslan Türkeş Bulvarı, Zeliha Tolunay Meslek Yüksek Okulu ile Kahveler Üst geçit girişinde “Anlık Hız İhlal Tespit Sistemi” bulunmakta olup Burdur-Antalya arasında her iki yönde Otomobil, Minibüs, Panelvan araçlar için 70 km/s, diğer araçlar için 50 km/s hız sınırı uygulanacaktır.
D-650 Devlet Karayolu, Sanayi Kavşağı ile Kahveler Kavşağında Kırmızı Işık İhlal Sistemi bulunmaktadır.
Ayrıca Bucak ilçesi şehir içerisinde “Mobil İhlal Tespit Sistemiyle” hız denetimi yapılacaktır.
Tüm vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğini sağlamak amacıyla trafikte gerekli tedbirler alınmakta olup kurallara uyulması hepimiz için gereklidir.
Kamuoyuna saygıyla duyurulur. 25/09/2018″

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Burdur’a geliyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Burdur’a geliyor Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 18 Şubat Pazartesi günü Burdur’a geliyor. Cumhurbaşkanı

Bucak Zübeyde Hanım Anaokulundan Yöremizi Temsil eden TÜRK Bayrağı

Bucak Zübeyde Hanım Anaokulundan Yöremizi Temsil eden TÜRK Bayrağı 81 İLDE ŞANLI BAYRAĞIMIZ e-twinning projesi kapsamında Burdur’u temsilen

10 bin 500 ton asfalt döküldü

10 bin 500 ton asfalt döküldü 40 bin, 50 bin ton asfalt dökülecek Bucak Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Yalçın Sezgin, Barbaros Mahallesinde

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI