Sıfır Atık Projesi Her Yerde

Ana Sayfa » Gündem » Sıfır Atık Projesi Her Yerde
Paylaş
Tarih : 13 Ekim 2018 - 7:02

Sıfır Atık Projesi Her Yerde
Kuşbaba Köyü İlkokulunu ziyaret eden Bucak Kaymakamı Belediye Başkan Vekili Yalçın Sezgin, Sıfır Atık Projesinin bir köy okulunda uygulanmasından çok memnun olduğunu belirterek Okul Müdürü Gültekin Apaydın’ı tebrik etti. 
Bucak Kaymakamı Belediye Başkan Vekili Yalçın Sezgin ve Sıfır Atık İzleme Ve Değerlendirme Komisyon üyeleri, Kuşbaba Köyü İlkokuluna ziyarette bulundu. Ziyarette Okul Müdüründen okul hakkında bilgi alan Kaymakam Belediye Başkan Vekili Yalçın Sezgin, Sıfır Atık Projesinin bir köy okulunda uygulanmasından çok memnun olduğunu belirterek Okul Müdürü Gültekin Apaydın’ı tebrik etti.
Okul binası ve diğer birimlerinde de incelemelerde bulunan Kaymakam Sezgin, Okulda yaptığı çalışmalardan dolayı Okul müdürü Gültekin Apaydın’a okul öğretmenlerine teşekkür etti. Bucak için oldukça önemli bir proje olan Sıfır Atık Projesinin bu şekilde yayılarak devam etmesinin sevindirici olduğunu ifade eden Sezgin, bu tür gelişmelerin diğer köy ve beldelere örnek olacağını söyledi.
Kaymakam Belediye Başkan Vekili Yalçın Sezgin, sıfır atık projesi’ni uygulamak isteyen diğer kurum ve kuruluşlara da Bucak belediyesi olarak destek vereceklerini söyledi.
Son olarak okul bahçesindeki zeytinliği ve ceviz bahçesini inceleyen Bucak Kaymakamı Belediye Başkan Vekili Yalçın Sezgin, ziyaretini tamamlayarak Kuşbaba Köyünden ayrıldı.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Yusufça Beldesinde Kazanlar Kaynadı

Yusufça Beldesinde Kazanlar Kaynadı Gölhisar İlçesi Yusufça Beldesinde Keşkek ve Aşure kazanları kaynadı. Protokol üyeleri de kaynayan kazanlara

“Köylerimizin daha güzel imkanlara kavuşturulması için çalışacağız”

“Köylerimizin daha güzel imkanlara kavuşturulması için çalışacağız” Bucak Köylere Hizmet Götürme Birliğinin 2018 yılı 2. Dönem Olağan

19 Ekim Muhtarlar Günü Kutlandı

19 Ekim Muhtarlar Günü Kutlandı 19 Ekim Muhtarlar günü dolayısıyla Bucak’ta Cumhuriyet Meydanında Atatürk Anıtına muhtarlar tarafından çelenk

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI