Sıfır Atık Projesi Her Yerde

Ana Sayfa » Gündem » Sıfır Atık Projesi Her Yerde
Paylaş
Tarih : 13 Ekim 2018 - 7:02

Sıfır Atık Projesi Her Yerde
Kuşbaba Köyü İlkokulunu ziyaret eden Bucak Kaymakamı Belediye Başkan Vekili Yalçın Sezgin, Sıfır Atık Projesinin bir köy okulunda uygulanmasından çok memnun olduğunu belirterek Okul Müdürü Gültekin Apaydın’ı tebrik etti. 
Bucak Kaymakamı Belediye Başkan Vekili Yalçın Sezgin ve Sıfır Atık İzleme Ve Değerlendirme Komisyon üyeleri, Kuşbaba Köyü İlkokuluna ziyarette bulundu. Ziyarette Okul Müdüründen okul hakkında bilgi alan Kaymakam Belediye Başkan Vekili Yalçın Sezgin, Sıfır Atık Projesinin bir köy okulunda uygulanmasından çok memnun olduğunu belirterek Okul Müdürü Gültekin Apaydın’ı tebrik etti.
Okul binası ve diğer birimlerinde de incelemelerde bulunan Kaymakam Sezgin, Okulda yaptığı çalışmalardan dolayı Okul müdürü Gültekin Apaydın’a okul öğretmenlerine teşekkür etti. Bucak için oldukça önemli bir proje olan Sıfır Atık Projesinin bu şekilde yayılarak devam etmesinin sevindirici olduğunu ifade eden Sezgin, bu tür gelişmelerin diğer köy ve beldelere örnek olacağını söyledi.
Kaymakam Belediye Başkan Vekili Yalçın Sezgin, sıfır atık projesi’ni uygulamak isteyen diğer kurum ve kuruluşlara da Bucak belediyesi olarak destek vereceklerini söyledi.
Son olarak okul bahçesindeki zeytinliği ve ceviz bahçesini inceleyen Bucak Kaymakamı Belediye Başkan Vekili Yalçın Sezgin, ziyaretini tamamlayarak Kuşbaba Köyünden ayrıldı.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

Vali Şıldak, Bucak’ta Rehabilitasyon Merkezi ve Umut Evlerine Ziyarette Bulundu

Vali Şıldak, Bucak’ta Rehabilitasyon Merkezi ve Umut Evlerine Ziyarette Bulundu Bucak’ta İsmail-Şerife Sarı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi ile

ÇKS Başvuruları Bucak Ziraat Odası’ndan Yapılabilecek

ÇKS Başvuruları Bucak Ziraat Odası’ndan Yapılabilecek Çiftçi Kayıt Sistemi başvurularının yakın bir zaman sonra Bucak Ziraat Odası’ndan

“Hedefimiz adaletli, şeffaf, çözüm üreten gönül belediyeciliği”

“Hedefimiz adaletli, şeffaf, çözüm üreten gönül belediyeciliği” Ak Parti İl Başkanılğı’nca düzenlenen kahvaltılı basın toplantısında,

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI