Sıfır Atık Projesi Her Yerde

Ana Sayfa » Gündem » Sıfır Atık Projesi Her Yerde
Paylaş
Tarih : 13 Ekim 2018 - 7:02

Sıfır Atık Projesi Her Yerde
Kuşbaba Köyü İlkokulunu ziyaret eden Bucak Kaymakamı Belediye Başkan Vekili Yalçın Sezgin, Sıfır Atık Projesinin bir köy okulunda uygulanmasından çok memnun olduğunu belirterek Okul Müdürü Gültekin Apaydın’ı tebrik etti. 
Bucak Kaymakamı Belediye Başkan Vekili Yalçın Sezgin ve Sıfır Atık İzleme Ve Değerlendirme Komisyon üyeleri, Kuşbaba Köyü İlkokuluna ziyarette bulundu. Ziyarette Okul Müdüründen okul hakkında bilgi alan Kaymakam Belediye Başkan Vekili Yalçın Sezgin, Sıfır Atık Projesinin bir köy okulunda uygulanmasından çok memnun olduğunu belirterek Okul Müdürü Gültekin Apaydın’ı tebrik etti.
Okul binası ve diğer birimlerinde de incelemelerde bulunan Kaymakam Sezgin, Okulda yaptığı çalışmalardan dolayı Okul müdürü Gültekin Apaydın’a okul öğretmenlerine teşekkür etti. Bucak için oldukça önemli bir proje olan Sıfır Atık Projesinin bu şekilde yayılarak devam etmesinin sevindirici olduğunu ifade eden Sezgin, bu tür gelişmelerin diğer köy ve beldelere örnek olacağını söyledi.
Kaymakam Belediye Başkan Vekili Yalçın Sezgin, sıfır atık projesi’ni uygulamak isteyen diğer kurum ve kuruluşlara da Bucak belediyesi olarak destek vereceklerini söyledi.
Son olarak okul bahçesindeki zeytinliği ve ceviz bahçesini inceleyen Bucak Kaymakamı Belediye Başkan Vekili Yalçın Sezgin, ziyaretini tamamlayarak Kuşbaba Köyünden ayrıldı.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

BAŞKAN ÜNAL’DAN ANKARA ÇIKARTMASI

BAŞKAN ÜNAL’DAN ANKARA ÇIKARTMASI Bucak Belediye Başkanı Emrullah ÜNAL, Bucak yatırım projeleri ile ilgili Bakanlıklara ziyaretler gerçekleştirmek

HUZUREVİ ve YAŞLI BAKIM MERKEZİ 20 HAZİRAN’DA İHALEYE ÇIKIYOR

HUZUREVİ ve YAŞLI BAKIM MERKEZİ 20 HAZİRAN’DA İHALEYE ÇIKIYOR AK Parti Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur, Burdur Merkezde

MİLLİ SAVUNMA KOMİSYONU ÜYESİ MİLLETVEKİLİ YASİN UĞUR MÜJDEYİ DUYURDU

YENİ ASKERLİK SİSTEMİ TEKLİFİ KABUL EDİLDİ MİLLİ SAVUNMA KOMİSYONU ÜYESİ MİLLETVEKİLİ YASİN UĞUR MÜJDEYİ DUYURDU AK Parti Burdur Milletvekili

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI