MAKÜ ile Adem Tolunay Fen Lisesi Protokol İmzaladı

Ana Sayfa » Gündem » MAKÜ ile Adem Tolunay Fen Lisesi Protokol İmzaladı
Paylaş
Tarih : 16 Ekim 2018 - 6:40

MAKÜ ile Adem Tolunay Fen Lisesi Protokol İmzaladı
MAKÜ Burdur Gelişim Merkezi ve Bucak Adem Tolunay Fen Lisesi arasında imzalanan protokol ile hem öğrenciler hem öğretmenler hem de velilere yönelik çok sayıda konferans ve eğitimlerin düzenlenmesine dair bir iş birliği yapılmasına karar verildi. 
MAKÜ Burdur Gelişim Merkezi ve Bucak Adem Tolunay Fen Lisesi arasında protokol imzalandı. İmzalanan protokol ile hem öğrenciler hem öğretmenler hem de velilere yönelik çok sayıda konferans ve eğitimler düzenlenecek. Düzenlenecek konferans ve eğitimlere dair bir iş birliği yapılmasına karar verildi.
Üniversitenin her alanda kentine daha fazla değer katması ve katkı sağlaması gerektiğini ifade eden Rektör Prof. Dr. Adem KORKMAZ, orta öğretim öğrencileri ve öğretmenlerine de katkı sağlayabilmek adına her zaman zemin oluşturabileceğini ifade etti.
Bucak İlçe Milli Eğitim Müdürü Osman DAMARCA ise Rektör KORKMAZ’a bu vizyonundan ve desteğinden ötürü oldukça müteşekkir olduğunu ifade ederek öğrencilerin kariyer danışmanlığı doğrultusunda da destek beklediklerini ifade etti. DAMARCA ayrıca Prof. Dr. Adem KORKMAZ’ın son dönemde hayata geçme aşamasında olan, MAKÜ’nün en önemli ve kapsamlı projelerinden Kariyer Geliştirme Projesi ile ilerleyen dönemde ortaöğretime de danışmanlık yapılabileceğini vurguladı.
Bucak Adem Tolunay Fen Lisesi Müdürü Nermin ULUIŞIK da proje okulu olarak MAKÜ’den daha fazla destek almak istediklerini dile getirerek Burdur’a katkı sağlamak adına kurulmuş Burdur Gelişim Merkezi’ne de ayrıca teşekkürlerini iletti.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

“Vatandaşımıza kaliteli hizmet, kaliteli ulaşım bizim en önemli görevlerimizden birisi”

“Vatandaşımıza kaliteli hizmet, kaliteli ulaşım bizim en önemli görevlerimizden birisi” Barbaros Mahallesinde devam eden sıcak asfalt çalışmalarını

GÖLHİSAR İÇİN BÜYÜK ÖNEM ARZ EDEN ÇAMELİ YOLU İHALE TARİHİ BELLİ OLDU

GÖLHİSAR İÇİN BÜYÜK ÖNEM ARZ EDEN ÇAMELİ YOLU İHALE TARİHİ BELLİ OLDU 29 OCAK 2019’DA İHALE GERÇEKLEŞECEK AK Parti Burdur Milletvekilleri

Kaymakam Sezgin’den Öğrencilere Karne Hediyesi

Kaymakam Sezgin’den Öğrencilere Karne Hediyesi Bucak’ta kültür hareketi ile devam ediyor. Bucak Belediyesi tarafından geçen yıl başlatılan

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI