“EKONOMİK KRİZ YOK DESELER DE VAR”

Ana Sayfa » Gündem » “EKONOMİK KRİZ YOK DESELER DE VAR”
Paylaş
Tarih : 24 Ekim 2018 - 13:58

“EKONOMİK KRİZ YOK DESELER DE VAR”
İYİ Parti Bucak İlçe Başkanı Safa Sönmez, beraberinde yönetim kurulu üyesi Mustafa Keleş ile birlikte Burdur’da bir dizi ziyaretlerde bulundu. 
Başkan Sönmez, Burdur Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Yusuf Keyik’i, Burdur Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Metin Sipahi’yi ve Burdur Esnaf ve Sanatkarlar ve Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Recep Kalkan’ı makamında ziyaret etti.
Ülkede yaşanan ekonomik sıkıntılardan çözüm yolları konusunda Başkanlarla bir araya gelerek istişarelerde bulunduğunu belirten Başkan Safa Sönmez,”Her ne kadar ekonomik kriz yok dense de,ülkemizde yaşanan sıkıntılar herkesin malumudur.Bu sıkıntıları aşmak için İYİ Parti olarak Genel Başkanımız Meral Akşener önderliğinde ekonomi adına yapılması gerekenler bir bir hayata geçirilmek istenmektedir.
Bizler vatandaşımızın refahını,huzurunu ve rahat bir şekilde hak ettiği şekilde yaşamasını isteyen bir partiyiz.Elimizden geldiğince de yapılması gerekenleri ve çözüm önerilerimizi dile getirmeye devam edeceğiz.”dedi.
Oda Başkanları ile ekonomik konular üzerinde bilgi alışverişi yaptıklarını belirten Sönmez, “Burdur’umuz tüm ilçeleri ile birlikte ekonomiye yön veren ilçeler arasında-dır.Esnafıyla, mermerci-siyle, sanayicisiyle her sektörde adından başarı ile söz ettiren ilimizde, vatandaşlarımıza ekmek kapısı olan fabrikaların, işyerlerinin, sanayi tesislerinin bu krizden yara almadan, işçi çıkarmadan, kepenk kapattırmadan çıkması en büyük arzumuzdur. Başkanlarımızla da bu konuları değerlendirerek İYİ Parti olarak bizim üzerimize hangi görev düşüyorsa onu yerine getirmeye devam edeceğimizi, vatandaşımız, esnafımız, iş adamlarımız için sorumluluktan kaçmayacağımızı belirtmek ve Oda Başkanları ile yapılacak çalışmalar hakkında birlikte hareket etmek istediğimizi belirtmek için ziyaretlerde bulunduk. Tüm Başkanlarımıza bizleri kabul ettiği için teşekkür ediyor,çalışmalarında başarılar diliyorum.” dedi.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

“Vatandaşımıza kaliteli hizmet, kaliteli ulaşım bizim en önemli görevlerimizden birisi”

“Vatandaşımıza kaliteli hizmet, kaliteli ulaşım bizim en önemli görevlerimizden birisi” Barbaros Mahallesinde devam eden sıcak asfalt çalışmalarını

GÖLHİSAR İÇİN BÜYÜK ÖNEM ARZ EDEN ÇAMELİ YOLU İHALE TARİHİ BELLİ OLDU

GÖLHİSAR İÇİN BÜYÜK ÖNEM ARZ EDEN ÇAMELİ YOLU İHALE TARİHİ BELLİ OLDU 29 OCAK 2019’DA İHALE GERÇEKLEŞECEK AK Parti Burdur Milletvekilleri

Kaymakam Sezgin’den Öğrencilere Karne Hediyesi

Kaymakam Sezgin’den Öğrencilere Karne Hediyesi Bucak’ta kültür hareketi ile devam ediyor. Bucak Belediyesi tarafından geçen yıl başlatılan

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI