“EKONOMİK KRİZ YOK DESELER DE VAR”

Ana Sayfa » Gündem » “EKONOMİK KRİZ YOK DESELER DE VAR”
Paylaş
Tarih : 24 Ekim 2018 - 13:58

“EKONOMİK KRİZ YOK DESELER DE VAR”
İYİ Parti Bucak İlçe Başkanı Safa Sönmez, beraberinde yönetim kurulu üyesi Mustafa Keleş ile birlikte Burdur’da bir dizi ziyaretlerde bulundu. 
Başkan Sönmez, Burdur Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Yusuf Keyik’i, Burdur Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Metin Sipahi’yi ve Burdur Esnaf ve Sanatkarlar ve Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Recep Kalkan’ı makamında ziyaret etti.
Ülkede yaşanan ekonomik sıkıntılardan çözüm yolları konusunda Başkanlarla bir araya gelerek istişarelerde bulunduğunu belirten Başkan Safa Sönmez,”Her ne kadar ekonomik kriz yok dense de,ülkemizde yaşanan sıkıntılar herkesin malumudur.Bu sıkıntıları aşmak için İYİ Parti olarak Genel Başkanımız Meral Akşener önderliğinde ekonomi adına yapılması gerekenler bir bir hayata geçirilmek istenmektedir.
Bizler vatandaşımızın refahını,huzurunu ve rahat bir şekilde hak ettiği şekilde yaşamasını isteyen bir partiyiz.Elimizden geldiğince de yapılması gerekenleri ve çözüm önerilerimizi dile getirmeye devam edeceğiz.”dedi.
Oda Başkanları ile ekonomik konular üzerinde bilgi alışverişi yaptıklarını belirten Sönmez, “Burdur’umuz tüm ilçeleri ile birlikte ekonomiye yön veren ilçeler arasında-dır.Esnafıyla, mermerci-siyle, sanayicisiyle her sektörde adından başarı ile söz ettiren ilimizde, vatandaşlarımıza ekmek kapısı olan fabrikaların, işyerlerinin, sanayi tesislerinin bu krizden yara almadan, işçi çıkarmadan, kepenk kapattırmadan çıkması en büyük arzumuzdur. Başkanlarımızla da bu konuları değerlendirerek İYİ Parti olarak bizim üzerimize hangi görev düşüyorsa onu yerine getirmeye devam edeceğimizi, vatandaşımız, esnafımız, iş adamlarımız için sorumluluktan kaçmayacağımızı belirtmek ve Oda Başkanları ile yapılacak çalışmalar hakkında birlikte hareket etmek istediğimizi belirtmek için ziyaretlerde bulunduk. Tüm Başkanlarımıza bizleri kabul ettiği için teşekkür ediyor,çalışmalarında başarılar diliyorum.” dedi.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

AK PARTİ’DEN BUCAK BELEDİYE BAŞKANLIĞI İÇİN 14 BAŞVURU

AK PARTİ’DEN BUCAK BELEDİYE BAŞKANLIĞI İÇİN 14 BAŞVURU Bucak Belediye Başkan Aday Adayları:1-Halil Erkan Şahin, 2-Nihal Mutlucan,3-Mustafa

MİLLİ EĞİTİM BAKANI BURDUR’A GELDİ

MİLLİ EĞİTİM BAKANI BURDUR’A GELDİ Bir dizi toplantı, temel atma ve toplu açılış için Burdur’a gelen Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk,

“BURDUR ELEKTRİK ENERJİSİNİ RAHATLATACAK 21 MİLYONLUK PROJE”

VEKİLLERDEN MÜJDE!!!! “BURDUR ELEKTRİK ENERJİSİNİ RAHATLATACAK 21 MİLYONLUK PROJE” AK Parti Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI