“EVİNİZDE YALNIZ DEĞİLSİNİZ”

Ana Sayfa » Gündem » “EVİNİZDE YALNIZ DEĞİLSİNİZ”
Paylaş
Tarih : 28 Aralık 2018 - 8:01

“EVİNİZDE YALNIZ DEĞİLSİNİZ”
Bucak Devlet Hastanesi Evde Sağlık Birimi tarafından “EVİNİZDE YALNIZ DEĞİLSİNİZ” sloganı ile yola çıkılarak, hasta yakınları ve hastane çalışanları ile tanışma, bilgi alışverişi, eğitim, gözlem ve değerlendirme toplantısı yapıldı. 
Bucak Devlet Hastanesi Evde Sağlık Birimi tarafından bakım hizmeti alan hasta ve yakınlarına program düzenlendi. Düzenlenen programda “EVİNİZDE YALNIZ DEĞİLSİNİZ” sloganı ile yola çıkılarak, hasta yakınları ve hastane çalışanları ile tanışma, bilgi alışverişi, eğitim, gözlem ve değerlendirme toplantısı yapıldı.
Evde Sağlık Hizmetleri kapsamında yatağa, cihaza ve eve bağımlı olan her yaş grubundan hastalara yerinde sağlık hizmeti verildiği belirtildi.
Evde sağlık hizmetlerinden faydalanmak için 444 38 33 telefon numarasının aranması gerekiyor.
Evde Sağlık Hizmeti alan hastalar, uygulamadan çok memnun olduklarını ifade ederek; “Allah devletimizden razı olsun. Artık bu proje sayesinde kendimizi evde yalnız ve çaresiz hissetmiyoruz. Projede emeği herkese teşekkür ederiz.”dediler.

SPONSOR REKLAMLAR

BENZER HABERLER

CİHANGİR İSLAM BUCAK’A GELİYOR

CİHANGİR İSLAM BUCAK’A GELİYOR İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Cihangir İSLAM, Bucak’a geliyor. Saadet Partisi Bucak İlçe Başkanlığı

AK GENÇLİK’TEN ANMA GECESİNE DAVET!

AK GENÇLİK’TEN ANMA GECESİNE DAVET! Ak Parti Bucak Gençlik Kolları seçim çalışmalarının yanında sosyal etkinliklerde de bulunuyor. Ak Gençlik,

FARKINDALIK KONSERİNE TÜM HALKIMIZ DAVETLİ

FARKINDALIK KONSERİNE TÜM HALKIMIZ DAVETLİ Bucak Melekler Engelliler Derneği, 21 Mart Dünya Down Sendromu Günü dolayısıyla bir etkinlik düzenliyor.

EN SON HABERLER

KÖŞE YAZARLARI